Forum

Joyetech eRoll - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-10-2012, 11:08   #31
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 66
Pohvaljen: 117
Nivo reputacije: 0
Zeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Novo od Joyetech-a - eRoll

Sta bi na kraju?moze ili ne moze? ali ako ga propisno izgazite dajte da ga bar operemo pre upotrebe...
Zeljko_Kostic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2012, 11:11   #32
vlaves2000
Senior

Registrovan: Jun 2012
Godine: 44
Pohvala: 26
Pohvaljen: 42
vlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putu
Uobičajeno

dobio sam informaciju od mog prijatelja sa alibabe, koji je zastupnik za joyetech proizvode, da je eroll povucen na dodatna testiranja a vezano za curenje tecnosti i da ce prolongirati pustanje u prodaju nedelju ili dve, kako bi mogli da otklone taj nedostatak. inace svi koji ga prodaju jos uvek nemaju proizvod na lageru, primaju uplate ali ga isporucuju tek pocetkom novembra. ja ocekujem moj primerak u drugoj polovini novemnbra da mi postar donese na vrata

koliko sam uspeo da primetim a prvi je to zapazio Shaka da u kompletu manjka jedan atomizer, jer cigareta da bi bila u punjacu mora da bude kompletna, mislim da bi to moglo da se resi tako sto bi se napravilo nesto iste duzine sto bi pritisnulo bateriju na punjac, tako bi jedna baterija mogla da se puni a druga kompletna cigara da se korosti. poslao sam pitanje autorima ovih recenzija koliko izdrzi jedna baterija ali mi do sada niko nije dao odgovor.
vlaves2000 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2012, 11:23   #33
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Drugar sa alibabe ti baš i nije dao najtačniju informaciju. Kao i za svaki drugi nov Joyetechov proizvod: HG ga je pustio u prodaju prvi i ima ga na stanju već nekoliko dana
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2012, 18:14   #34
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 645
Pohvaljen: 912
Nivo reputacije: 208
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

eRoll kao sprava koja je namenjena ljudima koji zele da im e-cig izgleda kao prava cigara,a takvih ima mnogo,svi koji me smaraju u vezi prelaska kao manu navode da im to ne lici na cigaru i ma koliko se trudio da im objasnim ne vredi
Ovako je Joyetech resio vizuelni problem a sa svojom paletom proizvoda vezao nove korisnike svojim brendom za sebe.
A mi bi mogli na nekom sledecem okupljanju da napravimo takmicenje za koliko mozes da iscedis eRoll bateriju
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2012, 18:16   #35
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
A mi bi mogli na nekom sledecem okupljanju da napravimo takmicenje za koliko mozes da iscedis eRoll bateriju

Ja sam za
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2012, 20:12   #36
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 45
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima
Uobičajeno

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
eRoll kao sprava koja je namenjena ljudima koji zele da im e-cig izgleda kao prava cigara,a takvih ima mnogo,svi koji me smaraju u vezi prelaska kao manu navode da im to ne lici na cigaru i ma koliko se trudio da im objasnim ne vredi
Ovako je Joyetech resio vizuelni problem a sa svojom paletom proizvoda vezao nove korisnike svojim brendom za sebe.

Meni i posle godinu i po parenja, nedostaje taj osecaj drzanja cigarete u ruci i ustima.
Tako da mi 510 auto i kart uvek stoje u rezervi.Bili bi mi i glavni uredjaj kada bi rezervna baterija stigla da se napuni pre nego sto iscedim bateriju na lr kartu...

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
Jel ima neka recenzija za ovo?

Kontam ako se moze koristiti dok se puni baterija onda i nije tako lose
Kako da je koristis dok je u pcc-u.Jedino kroz neku slamku koju bi provukao kroz pcc.
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2012, 20:22   #37
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 302
Pohvaljen: 324
Nivo reputacije: 75
MilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od bibi74 Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
Jel ima neka recenzija za ovo?

Kontam ako se moze koristiti dok se puni baterija onda i nije tako lose
Kako da je koristis dok je u pcc-u.Jedino kroz neku slamku koju bi provukao kroz pcc.
Kupiš još jedno telo atomizera kad bude u prodaji, pošto se u kompletu dobijaju dve baterije
MilosNS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2012, 20:48   #38
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,416
Nivo reputacije: 1147
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

I jos 2-3 baterije da stoje pune po dzepovima.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-10-2012, 21:29   #39
DHM011
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 51
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi

mnogo su se furali na ifone izgled, da su prosirili kutijicu za jedan santimietar,mogla je da stane jos jedna cigareta i on da se puni,bas su ga pritegli bez razloga. a plus sto su stipse za onaj jedan "cone" ccc.
za sta je ona druga baterija , da stoji kuci?!
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-10-2012, 11:20   #40
vlaves2000
Senior

vlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putu

evo sad sam dobio e-mail od HG-a da ce eroll biti za isporuku pocetkom novembra, e sad dali to vazi za vec porucene ili za sve. to mi nije receno. uglavnom otklonjeni su svi problemi vezano za curenje
Staro 23-10-2012, 11:32   #41
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Jel možeš ovde da iskopiraš taj mejl da vidimo o čemu se radi, jer eRoll može da se poruči sa HG-a već nekoliko dana: LINK
A niko nigde nije spominjao problem sa curenjem.
Staro 23-10-2012, 11:46   #42
vlaves2000
Senior

Dear:

We have Joyetech eRoll at.heaven-gifts.com/product-540, you can have a check. For leakage problem, we one had communication with Joyetech, it is not a common problem, so don't worry about it.

The next batch of Joye eRoll will be available in early Nov, we think.

Regards
Heaven Gifts
Staro 23-10-2012, 11:53   #43
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Kao što vidiš, problem sa curenjem nije postojao - to ti je prodavac verovatno izmislio izgovor zašto ga on nema a rekao je da će ga imati. O nekom otklanjanju nema ni reči.

A eRoll ima da se poruči na HG-u, eno ga link u mojoj prethodnoj poruci. Ne znam koliko ti je star ovaj mejl, da li su ga dobili ranije nego što su očekivali ili je neko otkazao već napravljenu porudžbinu - ali ga ima
Staro 23-10-2012, 12:01   #44
vlaves2000
Senior

Re:Re:
Hide Details

FROM:

Heaven Gifts

TO:

vlaves2000@xxxxxxxx.xxx

Message flagged
Tuesday, October 23, 2012 7:06 AM

posto vlada toliko nepoverenje najbolje da im posaljes meil pa da vidimo sta ce tebi odgovoriti. lepo pise da ce ga isporuciti pocetkom novembra bar tako misle. a mozes ga ti poruciti ja nisam ni rekao da ne moze pitanje je samo kada ce ga poslati
Staro 23-10-2012, 12:12   #45
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Aman čoveče o čemu ti pričaš, jel vidiš na linku gore da može da se poruči?
Dobićeš TN odmah sledeći dan!
Rekli su ti da sledeću turu dobijaju početkom novembra, to ne znači da ga sada nemaju na stanju.
Nemam šta da im šaljem mejl oko toga, ja sam eRoll poručio još pre neki dan - samo što ću da se načekam da dobijem zbog ovog njihovog kongresa i cimanja sa poštom. TN sam dobio odmah sutradan, znači da je paket u pošti: nisu ga sigurno predali otvorenog pa će početkom novembra da ubace sadržaj u njega

HG ne pravi liste čekanja niti prima porudžbine unapred, čim ima na sajtu i može da se klikne: odmah se pakuje i šalje. Plati DHL i dobićeš svoj eRoll za 3 dana.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:38 sati.