Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-02-2016, 01:36   #751
draganius
Senior

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 144
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 44
draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima
Uobičajeno Re: Joyetech eRoll

Na moju zalost, isprobao sam eroll i super je sprava za odvikavanje od e-cig, ali pod uslovom da nikad nisi pusio.
Apsolutno nista ne opravdava cenu koja usput ne moze biti mala zbog PCC-a koji je neophodan, jer je kapacitet baterije vise nego bedan (ispod 100 mAh, ako se dobro secam).
Kisobran je uvek prodavala najjevtinije klonove za mnogo para, ali eto Leo mi je pruzio prvo kvalitetno vejp iskustvo, pa sam dosao na forum itd.

draganius nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2016, 01:58   #752
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 303
Pohvaljen: 634
Nivo reputacije: 172
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Kako moze da bude kapacitet bedan kad lepo ubacis bateriju u PCC i za 15 minuta je ponovo puna? U to vreme kapacitet mobilnog punjaca od 1000mAh je bio na zavidnom nivou. Drugo, pusacu je dovoljno 10 minuta da svajsuje i onda ide pauza malo pa sledeca cigareta sto eRoll savrseno simulira. Tank nije bio na zavidnom nivou, ali je mogao da izgura nekoliko punjenja baterije. Ja se secam da mi je bila dnevna doza 3 - 4 tanka, ujutru napunim sve i miran sam ceo dan, posle samo menjam. Treba uzeti u obzir to da ego-c nije veliki potrosac tecnosti, a pri tome daje veoma finu aromu sto ne bih rekao da je bio slucaj sa ambrelinim spravama, bar onim koje sam ja probao.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2016, 02:27   #753
draganius
Senior

draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima

Ako se npr. zapricas i nisi stavio u PCC mozes da upalis pljugu dok ti se eroll napuni.
Li-ion baterija ima odredjeni broj ciklusa, pa stalno punjenje/dopunjavanje joj svakako drasticno smanjuje vek.
Nisam siguran da li se komplet prodavao sa 2 tanka malog kapaciteta ili 2 baterije malog kapaciteta, ali cena je bila "fancy" (60-70-80 evra).
Generalno je ok sprava ako si zena nepusac, koja zeli da bude in (dok je ecig bilo nesto novo).

Zahvalili :
Staro 22-02-2016, 11:38   #754
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ne slazem se, ali nema veze, svako ima pravo da iznese svoje misljenje. Imas u pakovanju 2 baterije i svaka traje 6 meseci, PCC moze i preko godinu dana. Dobijes i 3 tanka koji ukupno daju kapacitet od 1.2ml sto je ekvivalent potrosnji klira od 2.4ml. Taj koji ne moze da saceka 15 minuta da se baterija napuni vec je u strasnom problemu sa nikotinom i samim tim ova sprava i nije za njega. Za takve slucajeve postoje klirovi od 3+ ml i baterije od 1600+ mAh, ali onda ne dobijaju zadovoljstvo koriscenja cigarete vec gedora kljuca. Nemoj pogresno da shavtis, ali ti gledas na eRoll sa gledista teskog pusaca i tebi on ne zadovoljava kriterijume. To bi bilo isto kao da dodjes u auto centar da kupis lep manji automobil za voznju po gradu koji ne trosi mnogo, a prodavac koji inace vozi samo benzince od 2500 kubika ti kaze da ne kupujes to jer smatra da takvi automobili nisu nikakvi posto ne mogu da se voze brze od 140kmh. Ti ces onda normalno da ga pogledas i pitas da li je normalan? Dakle, svako bira ono sto mu se svidja i sta mu je potrebno.
Zahvalili :
Staro 25-02-2016, 00:42   #755
draganius
Senior

Bas si me pogresno procenio.
Moje potrebe i sad mogu da zadovolje 2 baterije od 650 mAh i klir nebitnog kapaciteta jer bocicu uvek nosim sa sobom.
Ne vidim poentu da bilo sta cekam, ako ne moram.
Nisam siguran kako si od 1.2ml dosao do 2.4ml (jel sa cekanjima kad si mogao da paris, ali nisi imao sta?).

Staro 25-02-2016, 02:17   #756
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pa ako neces, niko te i ne tera da koristis eRoll. Drugo, dobijaju se 2 baterije tako da mozes onu drugu da koristis dok se istrosena puni. A to da sam te pogresno procenio, upravo si sam demantovao time sto si napisao da uvek nosis bocicu sa sobom sto ukazuje na to da se plasis da ce ti nestati nikotina.
Zahvalili :
Staro 26-02-2016, 15:43   #757
maestro
Veteran

maestro's avatar

Citat:
Originalna poruka od draganius Vidi poruku
Ja reko ti me teras, pa sam se isprepadao. Za malo da bacim opremu.
Ako ti smatras cackalicu ispod 100 mAh za bateriju, onda ti je verovatno i fica, mercedes.
Nisam naveo kapacitet atomizera a nisam ni rekao da i moram da sipam iz bocice.
Nikotin se moze nadomestiti i npr. nikotinskim flasterima.
Ja sam upravo o tome i pisao, ako nekome fica obavlja posao, zasto bi morao da kupuje mercedes? Ne kapiras sta zelim da ti kazem vec par dana unazad. Tebi ocigledno ovaj model ne odgovara, ni ja ne kazem da je savrsen, ali nemoj kuditi nesto sto nije lose samo zbog toga sto se tebi ne svidja. Zamisli pusaca koji zeli da ostavi pusenje i nista mu se od baterija i klirova koji su u prodaji ne dopada jer su preveliki. Video je eRoll, svideo mu se i dodje na forum da procita malo detaljnije o tome, vidi tvoje komentare i odustane od elektronske cigarete. Ovaj model je sasvim dobar za prosecnog pusaca posebno ako mu je izgled veoma bitan (a na samom pocetku je svima izgled veoma bitan) i ni jedna jedina cigareta ne daje vise dima od eRolla niti moze da se koristi duze nego sto to pruza baterija od 100 mAh. To sto su vaperi navikli da cuclaju e-cigaretu non stop bez prestanka je nesto drugo. Vrati se u dane kada si pusio i razmisli malo bolje sa te tacke gledista.

Citat:
Originalna poruka od draganius Vidi poruku
Nemam iskustva za nikotinskim flasterima.
Nemoj da citas moje postove.
Zasto ti citas, pises i trolujes ovu temu ako te pomenuti model koji kudis ne zanima?
Zahvalili :
Staro 27-02-2016, 12:51   #758
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,644
Pohvaljen: 1,297
Nivo reputacije: 291
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Moderator poruka
Tema uređena, molim vas, nema potrebe za nadmetanjem oko toga čiji stav je ispravan.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-02-2016, 03:43   #759
draganius
Senior

@maestro
Ako ti fica obavlja posao, meni je to ok.

Prema ficku gajim simpatije, ali mi je mnogo daleko od npr. golfa, a gde je tek Mercedes.

Misljenja sam da neko od e-cig moze da odustane pre zbog eRolla-a i tvog misljenja o istom (ili proba isti), nego zbog nekog mog posta u ovoj temi (verujem da ce potraziti nesto sto bolje radi i manje kosta).

"Zamisli pusaca koji zeli da ostavi pusenje i ... " video je eGo bateriju i CE4 klir

Lupio si za potrebe prosecnog pusaca, jer najveci broj broj njih zeli da ostavi cigarete uglavnom zbog finansijske prirode (kad poskupe npr. 5 din) pa im izgled nije prioritet.

Koji to vaperi imaju vremena da "cuclaju non stop" i koji to koriste pre svega eRoll ?

Zao mi je ako ti moji postovi izgledaju kao trolovanje, ali je to moje misljenje o eRoll-u i opremi u toj klasi (po performansama).

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:06 sati.