Forum

Inawera gotove tečnosti - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-09-2012, 11:27   #1
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,415
Nivo reputacije: 1147
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Inawera gotove tečnosti

7 novih:
HYPNOS (golden virginia)
SELENE (b&h)
HELIOS (555)
EROS (us mix)
APOLLO (camel)
NIKE (french pipe)
ORPHEUS (turkish blend)

Kazu da su arome vrlo intenzivne. Stizu za nekoliko dana.

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-09-2012, 16:44   #2
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 676
Pohvaljen: 424
Nivo reputacije: 121
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Inawera arome

Da >tecnosti<..nove...probacemo ih...

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2012, 10:29   #3
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Inawera gotove tečnosti

Dve nove tecnosti iz serije Bayca.

DEMETER - dunhill
PERSEUS - flue cured tobacco

Staro 13-10-2012, 23:41   #4
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Uobičajeno Re: Inawera gotove tečnosti

Pre par dana su mi stigle Inawera tecnosti iz njihove nove Bayca serije. Sve od 18 mg/ml.
Na svima pise isti sastav: 68% PG, 28% VG, 4% aroma.
Malo sam sumnjicav prema kolicini arome, ne verujem da je bas ista bez obzira na ukus, ali dobro, nije to sasvim iskljuceno, Izgleda mi verovatnije da je to samo genericki podatak.

Sve arome su duvanske. Bocice su standardne Inawerine sa debelim vrhom koji nije mnogo praktican. Uprkos tome sto znam da razliciti ukusi mogu proizvesti razlicit osecaj th na istoj koncentraciji nikotina, iznenadile su me znatne razlike medju ovim tecnostima.

Kako su svi moji dripping atomizeri mrtvi, pario sam na CC kliru koji nije bas idealna sprava za ocenjivanje tecnosti, ali je jedina koju sam imao u dovoljnim kolicinama da za svaku tecnost rezervisem po jedan.
Pa, evo prvih utisaka.

APOLLO (camel)
Dobra duvanska aroma. Ukus snazan, ali ne previse. Za mene dobra za celodnevno parenje. Solidan th.
Dakle, jacina ukusa 4/5, th 4/5 Ukupan utisak 5/5

EROS (USA mix)
Iznenadjenje za mene. Snazan ukus, pomalo slican prethodnom, ali jaci i podseca na kineske tecnoasti. I izrazit th, vise mi odgovara za vecernje parenje, jer mi tada posustaje culo ukusa. Odlicna aroma.
Jacina ukusa 5/5, th 5/5. Ukupan utisak 5/5

HELIOS (555)
Veoma nezna i diskretna duvanska aroma, prefinjena i tanana Dobra za jutarnje parenje, meni nije za ceo dan. Slab th, nije za one kojima je th na prvom mestu. Nije za ljude kojima odgovaraju jace arome.
Jacina ukusa 2/5, th 2/5. Ukupan utisak 5/5

HYPNOS (golden virginia)
Lepa i diskretna duvanska aroma u pozadini jedva osecam drvenasti smek u buretu odlezalog konjaka.. Nesto slabiji th. Pogodna za ceo dan, ali za mene nista izuzetno.
Jacina ukusa 3/5, th 3/5. Ukupan utisak 3/5

NIKE - (french pipe)
Snazna aroma karamela, duvanska slabo izrazena, osecam i neke puteraste note. Nije mi za ceo dan, jer preferiram cisto duvanske arome, ali ukusna i prijatna promena.
Jacina ukusa 5/5, th 4/5. Ukupan utisak 5/5

ORPHEUS (turkish blend)
Takodje dobra duvanska aroma, srednje jacine i th. Dobra za ceo dan, ali nije me narocito inspirisala.Mozda bih je i bolje ocenio da sam je probao posle neke druge arome, a ne posle najbolje.
Jacina ukusa 4/5, th 4/5. Ukupan utisak 4/5

SELENE - (b&h)
Nagadjam da je ovo b&h mozda Benson&Hedges. Stariji, ovaj iskusniji, clanovi se mozda secaju tih cigareta.
Ovo je za mene otkrice. Raskosna duvanska aroma sa primesama koje ne umem da opisem. Podseca me na nesto ali mi stalno izmice. Jaka aroma i th, ali mi se toliko svidja da ide u favourites. Ostavljam je za vecernje parenje da se ne bih prebrzo zasitio. Gustiram.
Jacina ukusa 5/5, th 5/5. Ukupan utisak 5/5
Staro 13-10-2012, 23:58   #5
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Podseti me da ti lupim jedan "thanks" čim mi se vrati ta opcija vidim da se Inawera i dalje drži starih dobrih socijalističkih nalepnica - kao da gledam tegle za ajvar iz 70-ih

Zainteresovao si me sa ovom recenzijom, moram uzeti da probam ove tečnosti. Pre god dana sam probao gotove tečnosti od IW i nisu se pokazale u tank sistemu, ali sada imam više opreme koja može takve anomalije da ispegla.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-10-2012, 00:11   #6
Prle
Iskusan član

Prle's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 40
Pohvala: 56
Pohvaljen: 73
Nivo reputacije: 36
Prle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svima

Lep review Finder. Hvala. I meni nestalo thanks-ova pa moram ovako do sutra u neko doba.

Prle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-10-2012, 00:13   #7
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,983
Pohvaljen: 1,170
Nivo reputacije: 385
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

zato sam ja stara thanks shtekara i uvek ima neki u shteku
svaka cast, objasnio se da otprilike moze svako da skonta shta bi mu odgovaralo

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-10-2012, 00:22   #8
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Skoro mi je stigla nova tura sa inawere, i ubacili su mi jedan sample tecnosti iz nove grcke ture, pa eto danas odlucih da zaparim pa da bacim moje utiske.
NIKE (french pipe) - poslali su mi nike 12 mg, jes da parim na 18 mg, ali nije velika razlika, probao sam ovu tecnost na cc kliru 2,2 oma, na 4,5 i 6 volti.
Utisci su sledeci:
Iako pricamo o duvanskoj aromi kao shto je Finder rekao previshe je slatka, ja osecam ukus cokolade, kao recimo cokoladno mleko, ili kakao, ima odredjenu notu duvana, ali jako tanku, da mi je neko sunuo u klir i rekao probaj da ne znam shta je, pretpostavio bi po ukusu da je neka neduvanska aroma, tika cokolade, kakaa ili krema.
Na prvi dim mi se ucinila jako ukusnom, posle par sati, postaje malo teshka, jednostavno ta "slatkoca" jako brzo zasiti.
Meni moze da legne na par sati da se pari, sve preko toga za mene je mucenje, nadam se da sam docarao koliko sam mogao ukus

Zahvalili :
Staro 28-10-2012, 22:50   #9
procenitelj
Nov član

Registrovan: Oct 2012
Pohvala: 5
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 17
procenitelj je na dobrom putu

A koje su cene
procenitelj nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-10-2012, 22:54   #10
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

2.69 evra 10 ml + poshtarina

Staro 06-11-2012, 23:03   #11
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Stigao mi je novi sample, apollo, tek sam ga sunuo u klir, uzeo par dima, za sada deluje mi ok, ali sacekacemo do sutra dok neposrcem sve pa onda neki konkretan zakljucak da izvucem

Zahvalili :
Staro 11-11-2012, 15:08   #12
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,228
Pohvaljen: 908
Nivo reputacije: 156
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

I kakav je zakljucak?
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-11-2012, 18:53   #13
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Zakljucak je sledeci (ja zaboravih da se oglasim)
apollo, generalno nije losh, iako je camel, malo ima cudan ukus, definitivno mi je prijao ukus, ne znam kako bih ga opisao, oseti se u pozadini da je camel, ali ima naizgled napadan shmek, mislio sam da ce me jako brzo zasititi, medjutim nisam bio u pravu.
Mada mislim da je finder to u jednoj recenici objasnio mnogo bolje nego shto cu ja uspeti.
Citat:
APOLLO (camel)
Dobra duvanska aroma. Ukus snazan, ali ne previse. Za mene dobra za celodnevno parenje. Solidan th.
Dakle, jacina ukusa 4/5, th 4/5 Ukupan utisak 5/5
Iako ima neki cudam shmek, moram priznati da mi se svidela

Staro 02-02-2013, 22:05   #14
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Uobičajeno Inawera akcija!

10 e-liquid's x 10 ml. = 12,15 €

Kod:
http://www.inawera.com/promo-set-10-10-50-p-816.html
Terms & Conditions

Offer valid from appearing moment till midnight on 04/02/2013.
Offer includes pack of BAYCA e-liquids only.
Please let us know in the comment box, which e-liquids strength and flavour you wish to receive.
In case of lack of information given about chosen e-liquids, we will put random e-liquids to your order. Complaints won't be acknowledged.

One customer is entitled to buy only one pack of promotional e-liquids. If we notice that one customer duplicates orders, we reserve the right to refuse realization of the order.
Zahvalili :
Staro 25-02-2013, 23:12   #15
Jeremija
Senior

Jeremija's avatar

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 356
Pohvaljen: 89
Nivo reputacije: 46
Jeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svima

Јел поручио неко ове 10х10 ? Какве су ?

Jeremija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:44 sati.