Forum

Inawera gotove tečnosti - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-04-2013, 11:23   #16
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,409
Nivo reputacije: 1146
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Re: Inawera gotove tečnosti

Sve tecnosti sam pario na dripperu pa je i aroma ocekivano bolje izrazena. Na svim tecnostima stoji isti sastav 68% PG, 28% VG i 4% arome. Sve su 18 mg/ml.

PERSEUS (flue cured tobacco)
Lepa duvanska aroma, duboka i tamna, pomalo papirasto prasnjavog ukusa. Iskustvo mi govori da takve tonove osecam kod tecnosti koje treba da predstavljaju slabije, mild cigarete. Osecam i dosta mirisa pepeljare. Postoji i neka smolasto drvenasta nota nalik na orahovo ulje. Umeren hit.
Jacina ukusa 3/5, th 3/5. Ukupan utisak 4/5

ATLAS (septwolves)
7 wolves je kineska marka cigareta o kojima ne znam nista. To ne mora nista da znaci posto svi znamo koliko malo veze ima izmedju arome sugerisane u nazivu tecnosti i stvarne arome cigarete. Slabiji intenzitet arome. Oseca se duvan, piksla drvenastei tonovi - tipicna tobacco aroma. Nista posebno.
Jacina ukusa 2/5, th 3/5. Ukupan utisak 3/5

ZEUS (Lucky Strike)
Zasto li ovo nosi oznaku Lucky Strike? Duvanska aroma sa biljno drvenim tonovima. Slatkasta. Srednji hit. Ima i nesto pepeljasto papirnih nota. Nista posebno.
Jacina ukusa 3/5, th 3/5. Ukupan utisak 3/5

POSEJDON (cuban cigar)
Prilicno blaga duvanska aroma, meni pomalo bezlicna. Poseduje istu pepeljastu notu kao i prethodne tecnosti. Aroma blage kubanske cigare, ali nezapaljene. Suva, slabije slatka.
Jacina ukusa 2/5, th 3/5. Ukupan utisak 3/5

DEMETER (Dunhill)
Blaza aroma duvana i meda, a tu je i karamel. Slatkasta. Umereno naslucujem pikslu u pozadini. Iz bocice se oseca kiselkasto, ali toga nema u parenju. Slabiji hit. Veoma prijatna tecnost, dobro izbalansirana. Podseca me na blazu verziju Selene koja mi se veoma dopala.
Jacina ukusa 3/5, th 3/5. Ukupan utisak 5/5

PROMETEUS (Havana cigar)
Nista narocito. Slaba duvanska aroma. Slab hit. Oseca se pomalo neke hemije, mada ne mnogo izrazeno. Miris tecnosti iz bocice podseca me na miris hleba.
Jacina ukusa 2/5, th 2/5. Ukupan utisak 2/5

ATHENA (arabic tobacco)
Zestoko aromatizovana duvanska tecnost. Mesavina suvog voca i karamela uz neke jake zacine i nijanse kafe. Nalik na Apollo, ali mnogo snaznija. Podseca i na aromatizovane duvane za lulu. Ostavlja miris jako przenog, pomalo nagorelog secera u prostoriji. Suvise je to aromatizovano za moj ukus.
Jacina ukusa 5/5, th 3/5. Ukupan utisak 4/5

Ovo je prilicno ujednacen asortiman duvanskih tecnosti. Jasno se raspoznaje da su sve iz iste kuhinje zbog prisustva iste mirisne note.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-10-2013, 15:27   #17
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,005
Pohvaljen: 2,886
Nivo reputacije: 364
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Pošto mi okrutni bogovi dalekog istoka......eee u stvari njihovih klonova sa poštanskih ureda HK in SGP Pošte ... koče nabavku sa poznatog sajta "Brza Tekkknika" sam se preusmerio na Inaweru gotove e-liquide.
Kao zadovoljan konzument Dekang Camela in HGS RY4 pitam dali sam sa izborom ukusa tu negdje ili moram očekivati neka (ne)prijatna iznenađenja sa ukusima koje sam izabrao na inawera.shop:

-Apollo 10ml
-Camtast 10ml
-Selene 10ml
-S'Camel 100 ml
-Gold Ducat 100 ml
-Don Hill 10ml
-Eros 10ml
Parim na klonu evoda i iclearu16, ego twist 1100 mah na negdje 3,7V.

Pročitao sam sve što sam našao na forumu al više manje je debata o aromama i bazama inawera što če biti sigurno nabavka V 2.0 (kad naučim malo zanat he he...)

Cya i puno dobre pare

raw2sienna
raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-10-2013, 18:11   #18
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,196
Pohvaljen: 872
Nivo reputacije: 151
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Po meni,sve sto si narucio je sasvim ok (probao sam sve od navedenih tecnosti)
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-10-2013, 22:04   #19
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Pohvala: 2,005
Pohvaljen: 2,886
Nivo reputacije: 364
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Možda samo još jedno malo podpitanje:
- kakve su Inawera gotove arome (one što sam gore naveo) napram Dekang i Hangsen duvanskiih aroma (Camel, RY4, USA mix) koje znam?
Slatkije, harsh,više arome ili manje, TH na 12 ili 18 mg?
Ako je nekome znalcu možda na višak minut vremena
raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-10-2013, 17:25   #20
ljudva
Senior

ljudva's avatar

ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Dekang sam slabo koristio,a za Hangsen mogu reci da su vise "duvanskije",manje sladje...
Zahvalili :
Staro 27-12-2013, 08:40   #21
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Nisam mogao a da ne kupim fabricki Scamel i cini mi se da je aroma daleko intezivnija nego iz kucne radinosti sa 6-7 kapi na 10ml baze.
Sastav je:
Pg-62%
Vg-25%
Voda-10%
Aroma<2%
Nikotin-1.2%

Zahvalili :
Staro 27-12-2013, 10:14   #22
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 131
Pohvaljen: 5,521
Nivo reputacije: 749
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Pa koj' ti je rek'o da metis samo 6-7 kapi?

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2013, 10:26   #23
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Hahaha,pa bilo je puno price o tome ovde...te da se ne dobijaju nista bolji rezultati sa vise kapi i sl. Bice da sam bio u dubokoj zabludi.
Bet,otkrij mi tajnu Scamel-a
Staro 27-12-2013, 10:46   #24
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 131
Pohvaljen: 5,521
Nivo reputacije: 749
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

10 kapi nove bocice
6 kapi stare

I ja sam pricao da se ne dobija nista sa vise kapi, ali posto vec skoro godinu dana parim s' camel-neprestano, itekako osecam razliku i u jednoj kapi - stoga povlacim rec.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-12-2013, 11:48   #25
detabo
Senior

Pohvala: 312
Pohvaljen: 270
Nivo reputacije: 87
detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

Koliko je to u %?

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

detabo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2013, 12:04   #26
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,377
Pohvaljen: 10,895
Nivo reputacije: 1631
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Vesa ili Atila su “konvertovali“ stare/nove inawera kapi. Ja stavljao 9 za scamel, sad stavljam 18 i čini mi se da može još...

...............................................
Poslato sa Tapatalka, ako lupam, nešto nisam video :-( now Free
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2013, 12:56   #27
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 504
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od detabo Vidi poruku
Koliko je to u %?

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2
S'Camel pravim sa šečeraškim špricom i doziram 2% - kapi sam batalio još pre godinu dana, pošto sam ustanovio da ono 20 kapi/1ml važi samo za čistu vodu u idealnim uslovima... I još nešto: sam pravim najbolje tečnosti u bocama od 50ml pa sad ti broji ove silne kapi...

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-12-2013, 13:32   #28
zogu
Moder

zogu's avatar

Pohvala: 4,567
Pohvaljen: 6,084
Nivo reputacije: 977
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ja pravim 100 ml uvek (10 dana mi traje), 110 kapi iz nove bocice sasvim dovoljno. Moze vise, ali nema potrebe.
Inace, tripujem se da je lepse 110 kapi na 100 ml nego 11 kapi na 10 ml?

Only rose and some box

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2013, 15:42   #29
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 540
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Vesa ili Atila su “konvertovali“ stare/nove inawera kapi. Ja stavljao 9 za scamel, sad stavljam 18 i čini mi se da može još...

...............................................
Poslato sa Tapatalka, ako lupam, nešto nisam video :-( now Free
Nisam ja merio,Atila je,ja sam dozirao iz starih bočica jer imam još stare zalihe,S'Camel u novim bočicama nisam poručivao,ali imam neke druge arome u novim Inawera bočicama i zapremina kapljice deff nije ista .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-12-2013, 16:15   #30
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,409
Nivo reputacije: 1146
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od zogu Vidi poruku
Inace, tripujem se da je lepse 110 kapi na 100 ml nego 11 kapi na 10 ml?
Ne tripujes. "Bolje zivjeti sto godina kao milijunas, nego sedam dana u bijedi".
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:20 sati.