Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-11-2012, 13:15   #16
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 0
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: ŽICA

U radnji u Beogradu koju sam pomenuo, cena je letos bila 50din/m za sve debljine koje sam uzeo (0.12, 0.15, 0.20 i 0.22mm).
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-11-2012, 13:47   #17
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,423
Nivo reputacije: 1149
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Alias Vidi poruku
E sad, moje pitanje je šta je u praksi bolje, veća ili manja užarena površina žice tj. veci ili manji broj namotaja?
(naravno ovo se odnosi samo na atomizere na kojima ima prostora za eksperimente)
U principu je bolje da ti je sto veca grejna povrsina, da pokriva sto vecu povrsinu fitilja, pa ce biti vise pare, ali to zahteva da se fitilj brze natapa. Moze se desiti da dobijes veci broj dry hits, ako se fitilj ne natapa dovoljno brzo. Naravno na to utice i tvoj nacin parenja, odnosno kolike su ti pauze izmedju povlacenja i koliki ti je cug. U praksi se to utvrdjuje eksperimentisanjem.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-11-2012, 13:58   #18
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 302
Pohvaljen: 324
Nivo reputacije: 76
MilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Alias Vidi poruku

Danas sam saznao i naručio žice od 0.15, 0.20 i 0.22 a cena je 100 din/m.
Mislim da je malo skupo ali pošto nisam znao za ove adrese u BG i NS za prvi put mi je bilo daj šta daš.

Koje su cene u BG i NS i dali šalju pouzećem?
Cena je i u NS-u ista (100 din/m) ali meni to nije skupo s obzirom na potrošnju i cimanje koje bi imao sa poručivanjem. Ovako, tu mi je u komšiluku i kad zatreba uvek ima. Ne verujem da bi čovek slao poštom pošto je baš star.

Citat:
Originalna poruka od Finder Vidi poruku
U principu je bolje da ti je sto veca grejna povrsina, da pokriva sto vecu povrsinu fitilja, pa ce biti vise pare, ali to zahteva da se fitilj brze natapa. Moze se desiti da dobijes veci broj dry hits, ako se fitilj ne natapa dovoljno brzo. Naravno na to utice i tvoj nacin parenja, odnosno kolike su ti pauze izmedju povlacenja i koliki ti je cug. U praksi se to utvrdjuje eksperimentisanjem.
Baš tako
MilosNS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-11-2012, 16:51   #19
Lukal
Senior

Lukal's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 544
Pohvaljen: 91
Nivo reputacije: 54
Lukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svimaLukal je poznat svima

Koja debljina zice-kantala je zadovoljavajuca za sturdust I CC klir. 0,22 ili 0,35 ???

Lukal nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-11-2012, 17:07   #20
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 541
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Lukal Vidi poruku
Koja debljina zice-kantala je zadovoljavajuca za sturdust I CC klir. 0,22 ili 0,35 ???
0,15-0,18-0,20,malo je tu mesta za neku debllju žicu,ja lično koristim 0,20 .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-11-2012, 21:44   #21
Alias
Aktivan član

Alias's avatar

Registrovan: Oct 2012
Pohvala: 76
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 23
Alias je na dobrom putuAlias je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od MilosNS Vidi poruku
Cena je i u NS-u ista (100 din/m) ali meni to nije skupo s obzirom na potrošnju i cimanje koje bi imao sa poručivanjem. Ovako, tu mi je u komšiluku i kad zatreba uvek ima. Ne verujem da bi čovek slao poštom pošto je baš star.
Juče mi se ortak zadesio u NS i ja ga pošaljem u Futošku ulicu (na pola puta između Futoške pijace i kasarne) i on mi kupi 0.18 kantal ali za 500 din/m !!!
Ja danas zvao i neka žena se javila i rekla mi isto.
Alias nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-11-2012, 22:03   #22
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Sva sreća pa nije mnogo skupo,za te pare mogao si da kupiš 10m zajedno sa poštarinom na Kupindu .

Staro 08-11-2012, 22:03   #23
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

MilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosiMilosNS ima čime da se ponosi

Ne znam šta da ti kažem. Ja sam kod njih kupovao više puta, doduše pre dva meseca zadni put i uvek sam plaćao 100 din/m bez obzira na debljinu, a uzimao sam 0.18 i 0.20.
Otići ću sutra da vidim šta se desilo sa cenama, pa ti javljam.
Staro 08-11-2012, 22:17   #24
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,423
Nivo reputacije: 1149
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Neverovatno! Meni pre neki dan u lokalnoj radnji nisu cak hteli ni da naplate 2m 0.20. Morao sam da ih castim, da ne razviju lose navike.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-11-2012, 22:21   #25
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Biće da je žena preuzela biznis u svoje ruke. Sutra ću videti.
Staro 08-11-2012, 22:24   #26
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 133
Pohvaljen: 6,186
Nivo reputacije: 836
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od vesa0108 Vidi poruku
Sva sreća pa nije mnogo skupo,za te pare mogao si da kupiš 10m zajedno sa poštarinom na Kupindu .
Jos 50 dinara i 20 metara.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-11-2012, 22:28   #27
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Citat:
Originalna poruka od Betrayer Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od vesa0108 Vidi poruku
Jos 50 dinara i 20 metara.
Realno,stvarno mi nije jasno kako neko može da naplati metar kanthal žice 500 din,ali sačekajmo do sutra da Miloš proveri .

Staro 08-11-2012, 22:33   #28
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Meni je i onih 100 din realno mnogo, ali pošto ne trošim baš na desetine metara mesečno nisam dalje ni tražio, a ovo je već bezobrazluk, nema šta.
Staro 09-11-2012, 16:07   #29
MilosNS
Senior

MilosNS's avatar

Svo vreme razmišljam kako da napišem ovaj tekst. Čovek koga sam spomenuo zove se kako i u nazivu radnje stoji Jožef Nemet i preminuo je pre dve nedelje.
Radnju je preuzela njegova supruga i na moje pitanje zašto je čoveku koga sam uputio da kupi kantal kod njih isti prodat po ceni od 500 din. a da je u mom slučaju naplaćen 100 din. žena mi je ponudila cenovnik u kome zaista stoji ta cena od 500 din. Tada mi je saopštila da joj je suprug preminio i verujte mi da mi je ova danas situacija bila mnogo neprijatnija od one juče, jer sam ušao u raspravu sa ženom ne znajući šta se desilo. U svakom slučaju ona je rekla da joj je žao i ponudila je da mi nadoknadi tu razliku u novcu jer nema nameru da nekoga prevari, što sam naravno odbio, a nadam se da će i Alias razumeti.
Pretpostavljam da je Jožef spustio cenu u odnosu na onu u cenovniku jer je hteo da mi pomogne kad sam mu objasnio za čega mi je potrebno, a da ona žena sa tim nije upoznata.
Eto toliko, a ko želi mislim da zna kako može da proveri.
Zahvalili :
Staro 09-11-2012, 18:07   #30
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 951
Nivo reputacije: 214
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Kada sam kupovao kantal u radnji koji je ZoranK pomenuo,prvobitna cena je bila veca od 50 dinara,ali je coveku bilo interesantno kad sam mu pokazao za sta mi treba i da mi ne treba kolut od 5 ili 10kg kako se i prodaje kantal normalno nego kojim metar pa je spustio cenu.
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:18 sati.