Forum

Grejna žica - Strana 24 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-11-2016, 13:13   #346
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 899
Pohvaljen: 1,129
Nivo reputacije: 180
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Re: Grejna žica

Usijaj taj kantal par puta tako bez vate. Podesi mod na 3.5v da ga ne pregoris. Usijas i odmah prekines. Malo duvaj da se grejac ohladi i tako par puta. Grejac treba da se zari od sredine prema krajevima. Onda provuci pamuk i skrati ga pa ako ti nije problem postavi sliku ali u pt2 temi jer smo ovde u off-u.

---------- Post dodan 16-11-2016 u 14:15 ----------

Gresis sa chain vejpom. Ne stigne pamuk da se natopi.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-11-2016, 13:24   #347
tomican
Iskusan član

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 34
Pohvaljen: 40
Nivo reputacije: 19
tomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom putu

Sve ovo mi "smrdi" da ima previse vate i da j wataza malko veca, pa vata malo zagori, a onda to kao "zvrcanje" ima karakteristiku dosta tecnosti.
Uzmi izduvaj da visak izadje kroz otvor za vazduh i probaj ponovo.
pozz

Eh al se nekada dimilo!

tomican nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-11-2016, 13:39   #348
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 282
Pohvaljen: 541
Nivo reputacije: 149
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Mozda nisi oprao nakon sto si spakovao zicu u grejac. Sad probaj da skines vatu, odradi dry burn, poturi grejac pod mlaku vodu, osusi, ubaci opet vatu i probaj. Nemoj ganjati iznad 12W, posebno ako radis chain vape.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-11-2016, 13:47   #349
Anomaly
Iskusan član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 200
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 20
Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

ma tu sam oko 8 do 19 do 3.9 4 v max

---------- Post dodan 16-11-2016 u 15:35 ----------

Odradio Db,isprao,osusio i stavio manje vate, natopio je ali isti ukus. odustajem
Anomaly nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-11-2016, 14:52   #350
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemessisi,heron ruza kaja
Pohvala: 2,387
Pohvaljen: 740
Nivo reputacije: 159
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Okreni silikonsku gumicu kapicu naopako

---------- Post dodan 16-11-2016 u 15:55 ----------

slikaj gotov grejac sa provucenom vatom

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-11-2016, 14:56   #351
Anomaly
Iskusan član

Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

ima slikano na pt 2 postu
ovu sto ide na grejac preko vate?
da je okrenem da rupa ide na gore ?
Zahvalili :
Staro 16-11-2016, 15:05   #352
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Koliko ja vidim na slici, ti tu nemas afc na protanku vec obicnu bazu. Nemas dovoljno vazduha i zato i ne valja.
Staro 16-11-2016, 15:06   #353
Anomaly
Iskusan član

Imam afc samo sam sa tom bazom slikao
Staro 16-11-2016, 15:08   #354
maestro
Veteran

maestro's avatar

Ajd slikaj da vidimo kako lezi grejac u afc bazi i da li je debljina vate dobra.
Zahvalili :
Staro 16-11-2016, 19:11   #355
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,249
Pohvaljen: 1,848
Nivo reputacije: 339
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Anomaly Vidi poruku
Hvala ljudi opet @shomy_ksh ja reko nemas posla sa besparicarima, video da te nema da odg cim sam reko da nemam kintu
Druze, nisam ja taj koji ce da propadne i ako posalje nekom paket i plati postarinu. To sto nisi imao za postarinu ne znaci da ne bih poslao. Cak sta vise nasao sam jedan grejac i premotao ga i spremio za slanje. Na poruku nisam odgovorio jer sam se uhvatio posla i posle zaboravio da odgovorim.

Sent from my P8l

Be Free Without WiFi n TV
shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-11-2016, 21:27   #356
Anomaly
Iskusan član

Shomi to je bila sala nista lose nisam mislio izvini ako sam se pogresno izrazio
Zahvalili :
Staro 17-11-2016, 07:53   #357
nikouro
Senior

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: Balrog 70W+Taifun GT III i ostalo ...
Pohvala: 394
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 95
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Ecig je jedna velika zahebancija. Toliko vrsta zica, baza, aroma, atija, napajanja. Igranju nikad kraja. Ako se ne presece na vreme, postaje smor i ljudi odustaju.

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =
"Heaven Gifts, World NO.1 E-CIG B2B Supplier Since 2007! Make Vape Trade Easy."
nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-11-2016, 08:46   #358
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 899
Pohvaljen: 1,129
Nivo reputacije: 180
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Kako ko. Ko pregura pocetnicke greske i probleme, izbegne sve nedace i malere koji mogu da ga poteraju, sacuva zivce, prihvati savete i podrsku clanova foruma, izbegne gremline, obuzda potrosacku groznicu i sta ti ja znam sta jos... Moze to od smora da se pretvori u lep hobi i uzivanje.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-11-2016, 09:22   #359
nikouro
Senior

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: Balrog 70W+Taifun GT III i ostalo ...
Pohvala: 394
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 95
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Slazem se. A najgori deo jesu upravo ti gremlini. Isprobavao za kratak period skoro sve kombonacije. Kako je to kada se smota grejac na roze iglu sa 5 ili 6 ili 7 ili 8 ... Pa kako je to sa Kantal D od 0.20 ili 0.25, kako sa Kantal A1 .... Kombinacije, kombinacije.
Treba se obuzdati a za to mislim da je najbolje resenje druzenje sa nekim starijim vajperom. Meni je pomoglo to a bilo je dovoljno sto sam sa nekim clanovima i na samo sat vremena popricao. A tek kad neko pokaze pred tobom kako i sta ... uuuuu, puna kapa

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =
"Heaven Gifts, World NO.1 E-CIG B2B Supplier Since 2007! Make Vape Trade Easy."
nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-11-2016, 09:58   #360
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemessisi,heron ruza kaja
Pohvala: 2,387
Pohvaljen: 740
Nivo reputacije: 159
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

zato je dobro imati razne atije,nekad ne ide,pa uzmes drugi,kjad se vratis na prvi posle nedelju dana iznenadis se kako si ubo setap iz prve

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:41 sati.