Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-11-2012, 09:26   #1
DHM011
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 53
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi
Uobičajeno fiber-fitilj u Beogradu Srbiji,ima li ?!?

fiber drugari,gde naci fiber !? , napravim ja kad nemam od gaze,ali tu kad udari dru hit to je katastrofa,gore nego pet cigara da sam odjednom popusio.
ima li to negde ?
u Srbiji , jos ako je u Beogradu ?
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-11-2012, 11:41   #2
bugi
Senior

bugi's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 27
Pohvaljen: 68
Nivo reputacije: 45
bugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svima
Uobičajeno Re: fiber-fitilj u Beogradu Srbiji,ima li ?!?

tigariieftine.ro
heaven-gifts.com

edit by AH: bez direktnih linkova (ka proizvodima). Pitanje/Tema je inace bilo kupovina kod nas pa je ovo blagi off
bugi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-11-2012, 19:21   #3
DHM011
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 53
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi

hvala @Bugi ,znam i ja da ima na puno mesta na stranim sajtovima.

hvala @Cha-DU-Ri ju koji me je danas drugarski poklonio nekoliko metara fibera. evo smotao sam 4 namotaja 0,16mm na tri struka fibera od 1mm i Stardust CE4 radi ko zmaj!

sad mogu na miru da planiram neku kupovinu preko i da nabavim i ostale stvari a ne samo fiber. a fiber je danas bio urgentan!

hvala i @ eliquid.rs koji mi je takodje ostavio u radnji komad fibera,ali nisam stigao danas da odem kod njih,radio sam do 19 h . ali hvala kao da sam ga uzeo.
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-02-2013, 18:27   #4
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,246
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 465
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Nikom to nije palo na pamet da kupi po klupko od 200 metara 1mm ,isto tako 2 mm 3/4 5 ,aj ovaj za kantal ispao pametan pa pravi pare, a mi svi po belom sveu i dalje kupujemo fiber,fitilj,silica rope.....
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2013, 19:10   #5
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 542
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Vidiš u pravu si,nije,eh da nam je ranije neko predložio ovako nešto sigurno bi svako poručio po jedno klupko .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-02-2013, 21:39   #6
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

mislim da isad nije kasno
Staro 03-02-2013, 21:51   #7
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od sirius sem Vidi poruku
mislim da isad nije kasno
Nije kasno,a nije ni potrebno,da menjam svaki dan setup za koji mi je potrebno najviše 4cm,za godinu dana bih potrošio 15m,a to je mnogo,mnogo manje od klupka za koje ne mogu ni da zamislim koliko ima metara .

Staro 17-02-2013, 21:13   #8
tataenozec
Senior

tataenozec's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 106
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 39
tataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svima

A što ove naše prodavnice, posebno ove sa foruma više ne nabave taj fiber, mesh, kantal i ostalo...i one lepe setove-alatke za "uradi sam"? Ajde malo , proširite asortiman

Pa nisu svi u mogućnosti da poručuju od preko a i brate mili mene to čekanje od par dana izludjuje....Ako mi ne stigne sutra, ni netreba mi onda.
tataenozec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-02-2013, 17:00   #9
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Ne ovde si faca ako imash par tabli mesha i po tri cetiri razlicite vrste kanapa i josh trideset posto Srbije i zicu i fitilj jure od preko ,a prodavci ne znaju ,daj klincu fibera i kantala on ce pet setova da zaj... da bi jedan ispao dobar i jednu dve baterije i eto zarade ,ne ovde samo ,,moderi,, imaju i kad daju parce ko da ,ne znam shta,ma pametnije mi da cutim i da narucujem,a za sebe cu se uvek snaci,ne pricam ovo majstorima nego radnjama,svaki strani sajt sa e cigaretama ima i ovo kao deo opreme!
Staro 18-02-2013, 17:59   #10
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 177
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Da domace prodavnice nude RBA, verovatno da bi nudile i fiber, kantal i mesh. Te tri stvari, iako neophodne za reparaciju, nisu (obavezna) prateca oprema za fabricke 'mizere. Iskreno nije mi jasno koja je to uopste nesavladiva prepreka zbog koje neko nije u mogucnosti da bilo sta pazari "od preko".

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2013, 18:38   #11
tataenozec
Senior

tataenozec's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 106
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 39
tataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svima

Naravno da nije nesavladiva prepreka, nego radi se o tome da ako ti treba parce fitilja moras od preko da narucujes , pa uz to moras i jos nesto da bi ti se isplatio shiping bla bla, umesto skoknes do prodavnice i uzmems malo fitilja. I ono što mene nervira je je vreme! Vreme je novac! na vreme isporuke sam mislio
tataenozec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2013, 18:48   #12
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 952
Nivo reputacije: 215
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Kupis kantala i fibera od npr. Rumuna sa postarinom od 4 jura i miran si do kraja
parenja.
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2013, 20:03   #13
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,436
Nivo reputacije: 1152
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od tataenozec Vidi poruku
I ono što mene nervira je je vreme! Vreme je novac! na vreme isporuke sam mislio
Ne znam da li ti je nakakva uteha, ali nisi jedini. To prati i sve nas ostale od prvog dana, tacnije oduvek! Srbija nema stabilno snabdevanje ni lekovima, a kamoli ovim nasim potrepstinama. Kad udjes u oblast servisiranja bilo cega, od popravke kisobrana, preko popravke bele tehnike do odrzavanja fabrike u radu, shvatis da mnogo toga sto ti treba nemas da kupis u prodavnici i da se mora poruciti napolju. To uvek iziskuje daleko vise vremena nego sto popravka traje.

Jedini lek je plan. Moras da planiras nabavku, jer ako budes cekao da ti nesto od osnovne opreme, alata ili repromaterijala zatreba, mozes da krivis samo sebe. Ne i prodavce, postu, lose vremenske uslove i strajk avioprevoznika.

Znas kako se kaze "Ne postoje hitni poslovi, postoje samo ljudi koji su zakaznili!"
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2013, 21:09   #14
kavasaki
Iskusan član

Registrovan: Aug 2011
Pohvala: 103
Pohvaljen: 34
Nivo reputacije: 37
kavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putu

možda je naj bolje da se skupite više vas i naručite veću količinu iz kine
momci sa hrvatskog foruma naručili 2 kile fibera izašlo ih 414 dolara
fiber je extra 2mm debljine
onaj sa hc i hg su nula za ovaj fiber
trpi temperature preko 1000 stepeni
palio sam ga na plinu i treba mu dugo da se užari
onaj sa hg se užari za sekund
dryburn se može raditi puno puta
fiber uopšte ne gori
kavasaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2013, 21:30   #15
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

@Kavasaki
Na ovom forumu nema mnogo korisnika RBA atomizere koji koriste fiber,tako da organizacija za tu količinu i cenu fibera ovde teško da bi bila ostvariva .

Meni stvarno mi nije jasno zašto je problem poručiti odavde :

Kod:
http://etigara-electronica.ro/lang-en/26-mods?p=4
Potrebna je samo Visa internet kartica koju mislim da ima svaka banka,cene nisu kao kod ali su vrlo prihvatljive,na istom sajtu ima i NiCr i Kanthal žice .
Shipping 4,77 € .

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:29 sati.