Forum

fiber-fitilj u Beogradu Srbiji,ima li ?!? - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-12-2013, 17:47   #31
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,260
Pohvaljen: 4,229
Nivo reputacije: 695
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: fiber-fitilj u Beogradu Srbiji,ima li ?!?

Od mayess mi stigne sutra i ima 1 i 2 mm... Ne'am ja živaca za Kitajce

Sent from parče plastike

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2013, 19:05   #32
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 505
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

I u Nemačkoj ima dobar dobavljač materiala za vapere. Šalje svuda po svetu, prima Pay-Pal i ne dere poštarinom:
Kod:
http://www.zivipf.com/epages/63862298.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/63862298/Categories

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-12-2013, 19:33   #33
milutko1
Moder

milutko1's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 45
Pohvala: 366
Pohvaljen: 519
Nivo reputacije: 133
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu

alansi kako ti se pokazao njegov fiber ?
milutko1 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2013, 00:21   #34
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,679
Pohvaljen: 11,211
Nivo reputacije: 1695
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Fiber na ovim uvećanim slikama stvarno deluje kvalitetno. Mislim da ću da kliknem, pri kraju sam :-(
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2013, 01:29   #35
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,586
Pohvaljen: 6,101
Nivo reputacije: 979
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Mislim da je i Finder pisao da je kupovao u toj prodavnici i da je bio zadovoljan.

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2013, 08:42   #36
NeptunZuti
Senior

NeptunZuti's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 40
Pohvala: 420
Pohvaljen: 441
Nivo reputacije: 90
NeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Fiber na ovim uvećanim slikama stvarno deluje kvalitetno. Mislim da ću da kliknem, pri kraju sam :-(
Kupujmo domace...

NeptunZuti nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2013, 11:40   #37
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Neka neko napiše gde je domaće na ovom forumu, ja ću prvi. Uglavnom je sličan ako ne i isti kao na HG... Taj mi malko smrducka i čupav je. Kantal isto ima svoje probleme. Pitao sam na više mesta da mi kažu odnos komponenti i tačku topljenja, do danas nisam dobio odgovor...
Staro 15-12-2013, 12:14   #38
NeptunZuti
Senior

NeptunZuti's avatar

Godine: 40
Pohvala: 420
Pohvaljen: 441
Nivo reputacije: 90
NeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosi

Naslov teme je "fiber-fitilj u Beogradu Srbiji,ima li ?!?". U skladu sa tim sam i odgovorio. U vreme kad je tema bila aktuelna, ponuda fibera i kantala u Srbiji je bila zaista siromasna i niko nije obracao paznju na kvalitet. Slazem se sa tobom da je fiber takav kakav jeste, kantal takodje, ali nekima je pomoglo. U stelini, TR, NGV takodje mozes naci i fibera i kantala. No hard feelings...

NeptunZuti nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2013, 12:41   #39
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ma super! Kakav hard feelings. Držim se teme. Sada kada ga ima bilo bi super da kao i na svakom prosečnom sajtu piše koji je i da prodavac to zna. Yenki je pošteno napisao da je sa HG/HC da me ubiješ sad koje... Lepo napišeš 1m kantala D, A, A1, toliko hroma, toliko aluminijuma topi se na toliko... Ili postoji neki objektivni razlog zbog koga to ne može da se napiše, a ja sam neuki početnik koji impulsno napada prodavce?
Staro 15-12-2013, 17:38   #40
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 505
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od milutko1 Vidi poruku
alansi kako ti se pokazao njegov fiber ?
I fiber i ekowool su u redu, sa tim da moram kazati, da fibera nisam kupovao več 6 meseci, od kad sam prešao na bottom coil i u poslednja dva meseca motam samo micro coil. "Sentimentalno" koristim i premotam moje dve godinu dana stare vivi nove.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-12-2013, 17:50   #41
milutko1
Moder

milutko1's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 45
Pohvala: 366
Pohvaljen: 519
Nivo reputacije: 133
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu

imam i ja sa istog mesta, za bottom coil nije los ali za vivi novu nije dobar slabo vuce zato sam pitao a i kantal a1 od njega sam uzeo on je super(0.18 i 0.20)
milutko1 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-12-2013, 22:25   #42
aprk
Iskusan član

Pohvala: 122
Pohvaljen: 145
Nivo reputacije: 43
aprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od milutko1 Vidi poruku
imam i ja sa istog mesta, za bottom coil nije los ali za vivi novu nije dobar slabo vuce zato sam pitao a i kantal a1 od njega sam uzeo on je super(0.18 i 0.20)
Zar nije "malo" preskup imajući u vidu aktuelne cene kod kineskih trgovaca i to sa besplatnim transportom?
aprk nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2013, 22:48   #43
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Jesi probao kineske, nemačke, američke...?
Zahvalili :
Staro 15-12-2013, 22:58   #44
aprk
Iskusan član

Pohvala: 122
Pohvaljen: 145
Nivo reputacije: 43
aprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosi

Probao sam kineske, a to znači da sam istovremeno probao i "nemačke" i "američke"
aprk nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2013, 00:49   #45
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Tako sam i ja mislio... Žica je žica šta tu ima da se mozga... Zato zadnjih x puta naručujem iz usa...
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:48 sati.