Forum

Genesis Line attomizer - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova > VAN
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-12-2011, 21:59   #31
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju
Uobičajeno Re: Genesis Line attomizer

Bolji je Line od tvog A2-T barem 3 puta. Nema druge, moraš kupiti barem 2 Line-a
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2011, 22:09   #32
Che Guevara
Senior

Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Che Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od opushteno Vidi poruku
koja je cijena , koji je bolji ?
Procitaj par postova unazad imas i link gde ga mozes naruciti.
Che Guevara nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2011, 22:13   #33
opushteno
Senior

opushteno's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 20
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 41
opushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putu

ajd dako se i ti nakanis pa uzmes neshto po meraku , mada znam da ces rec da je ego zakon i ostale fore al ajd vise kreni pa sto ti bog da ) a ja necu genesis , stvarno nema potrebe Mada onaj Tai Pan sa ecf me danima nagovara da uzmem njegov Genisis LV ), kaze mi brate moj uzimaj ovo tako ti bog pomoga , kad vec pominje boga mene odmah neprijatno te sam njegov predlog stavio u procesing
opushteno nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2011, 22:19   #34
opushteno
Senior

opushteno's avatar

opushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putu

Che , vidio sam sve , koji ce mi pravo da ti kazem , imam MAGNUM ne treba precerivati , treba bit zadovoljan sa onim sto imas )
Staro 17-12-2011, 22:25   #35
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Opushteno, da bi znao šta ti je merak - moraš prvo da imaš rutinu. Jedino tako možeš da razlikuješ nešto što je obično od onoga što ti baš prija

Ne moram ubiti čoveka da bih znao da to ne valja, niti da završim 5 godina medicine da bih znao da nisam za lekara. Naprosto kalkulišem između vremena/novca koji na nešto trošim, i onoga što dobijam. Tebi novca za bacanje ne manjka, vremena i strpljenja imaš na pretek, pa pošto te Tai tako lepo moli - uzmi barem 2, jedan nek bude samo za gledanje

btw ja sam poručio Line, znam da to nije moderno - ali eto nisam od onih koji komentarišu ono što nisu probali, pa da budem pred sobom miran.
Staro 17-12-2011, 22:32   #36
Che Guevara
Senior

Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Che Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svima

Realno genesis sistem je sam vrh attya i ima toliko modela da je tesko izabrati.Uglavnom za koji se god odlucis nisi pogresio a vec sutra mozda izadje nesto jos bolje od ovoga sto si uzeo tako da.... samo lagano i uzivaj u pari ne da ti sve sve svodi na ganjanje hardvera
Che Guevara nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2011, 23:03   #37
opushteno
Senior

opushteno's avatar

kladim se da sam manje novca potrosio nego ti ) moja kalkulacija je savrsena iz vise razloga ....imam dobru stvar ne jednu nego dvije , miran sam ihaha vremena , imam merak i dobro parenje bez cimanja i ostalih za***ancija . Merak mi je bio da kupim i puno mi je srce jer sam dobru stvar kupio . Necu rec za mjesec al neka bude za dva i sve ulozeno je vraceno . Uz mod i A2 koji sam kupio u kalkulaciju je ushla i tecnost kao i fiber , kantal zica i mesh za godinu dana da ne pomislim na njih a koji stizu u Ponedeljak-Utorak . Ne rasipam se ja s novcem grdno se varas , a vrlo brzo pocinjem i da radim , bice vremena manje za sve a imam i veliku porodicu , tako da je sve dobro i na vrijeme isplanirano Ja jesam pocetnik koji je odmah presao na stvar a bogami poceo sam i dobro da miksam ) Za mjesec dana mogu u penziju )
Staro 17-12-2011, 23:08   #38
opushteno
Senior

opushteno's avatar

Pardon necu bash u penziju al u ilegalu ocu sigurno ))
Staro 17-12-2011, 23:11   #39
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Ne rasipaš se novcem? Plaćaš 20 eura TNT usporuku za tečnosti, kupuješ drugi A2-T prvo zbog toga da ga "samo gledaš, toliko je lijep", a onda jer te mrzi da menjaš setup svaka 3 dana?
Razmetanje novcem je neukusno. Slažem se da je bolje platiti mnogo za nešto što znaš da valja - ali ovde ima ljudi koji to nisu u mogućnosti odmah platiti. Sve i da jesu - ne može svako da pukne pare za nešto za šta nije(jer naprosto niko ne može biti) unapred siguran da će mu valjati.
Staro 17-12-2011, 23:30   #40
opushteno
Senior

opushteno's avatar

bio sam prinudjen da idem preko TNT jer nisam imao vise tecnosti , vrlo mi je bitno bilo da sto prije dobijem tecnost . Shaka ja sam prinudjen na dosta toga ovamo okle sam , ti to znas cini mi se . Zato sam morao radit ovako kako jesam , inace bi propalo moje parenje a troskovi bi bili mnogo mnogo veci . Ne mislis valjda ozbiljno da sam kupio drugi A2 za gledanje , ne sprdaj se .....ja jednostavno moram imat u rezervu sve , to je sva poenta . Ne bih volio da neko svati da se hvalim i tako to , ja imam troje djece , dvoje idu u skolu , imam obaveza dosta oko svega . Trenutno sam na odmor pa imam kad da budem online i da se edukujem oko svega . Jedva cekam da mi stignu jos ove nekolike poshiljke i da pocnem da radim , dosadilo mi je ovo sve .
Staro 18-12-2011, 00:05   #41
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

E da mi je neko pričao da ću doživeti da čujem kako je nekome teže od mene jer ne živi u Srbiji, prevrnuo bih se od smeha
Opushteno, za sve to što si poručio nisi morao da tražiš dozvolu od Ministarstva niti da to noću po kozijim stazama krijumčariš. Da si poručio 5 dana ranije, sve bi stiglo bez frke. Šta bi da su ti tečnosti i preko TNT-a stigle par dana kasnije, smak sveta bi bio? Poštujem svačiju situaciju i objektivne okolnosti, ali realno - praviš frku i tenziju tamo gde je nema, zato sam ti i rekao da tvoj nik i ti niste baš u ljubavi

Elem, ovde je tema Line atomizer, a za njega je setup verovatno i teži i obimniji nego za A2. Pročitaj muke koje su ljudi imali npr sa Tai Panovim genesisom iz delova, koliko ga je lako sklopiti.
Ima tu gomila stvari koje treba da se poklope da bi se dobio ukus i jačina o kojoj pričaju. Neko iskusniji u svetu e-cigara to i može postići jer zna šta traži, odnosno - sa čime poredi to što pokušava da dobije. Zato garantujem da bi forsiranje novih korisnika da prvo idu na svojeručno podešene atomizere imalo više štete nego koristi.
Staro 18-12-2011, 00:52   #42
opushteno
Senior

opushteno's avatar

lako je sad pricat , da mi je neko rekao da cu trgovat preko neta tako lagano i uplacivati novac nepoznatim ljudima prije dva mjeseca , rekao bih mu da laze . Da imam ovamo kod mene makar Umbrelu mozda i ne bih ovako agresivno trgovao , ali strah je cudo , nemat u rezervu punjac , nemat atomizer ni tecnosti za kupit je frka . Ti makar imas i prodavnicu tu na korak i ponekoga znas sa foruma , imas s nekim progovorit uopste oko parenja , ja nikoga ......****ni punjac da mi je crka , prvo bih morao nac nekoga ko uopste ide za bg , pa koliko bi ostao tamo , pa da ga castim nesto , pa dok dodje uffffff .Varas se ako mislish da je nekome ko pocinje da pari lako naucit sve o e-cigaretama , tecnostima , narucivanju preko neta , registrovanje naloga , kartica . Sve to ide lako kad imas tu nedje apoteku ili prodavnicu ili ti druga Paru koji ce ti ocistit atomizer a onda popodne na forum-e po malo propitivat dok se ne ufati rutina ...kraj dosta od mene , zamolio bih smokija da ove moje postove prebaci tamo na pocetnicke muke kako li se vec zove onaj topic, steta da se kvari ovaj topic o genesisu .

Genesis i nisam uzeo kad sam birao upravo zbog setup-a , cini mi se da ima vise posla oko setup-a , ne znam jel to istina al tada mi se ucinjelo da ima + brener i paljenje mesha .
Staro 18-12-2011, 07:54   #43
limun
Nov član

limun's avatar

Registrovan: Dec 2011
Godine: 44
Pohvala: 1
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 21
limun je na dobrom putu

E kad se sjetim kakav se dole roštilj jede, mmmm....
Ja sam uvjek za "exkurziju", samo da nađem dobrovoljce da podijelimo troškove...

Nego, ako netko planira naručiti neki od attya, neče pogriješiti ako uzme i mini-genessis, radi ko vurica i mislim da mu je puno lakše pogoditi set-up...
Dobro ako se koristi manualni mod onda je puno lakše složiti set-up nego onome ko koristi Provari koji je osjetljiv na to, tj. setup mora biti savršen...

Govorim iz vlastitog iskustva...
limun nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2011, 08:09   #44
limun
Nov član

limun's avatar

Registrovan: Dec 2011
Godine: 44
Pohvala: 1
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 21
limun je na dobrom putu

Evo da si možete predočiti veličinu mini-gen*a;

limun nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2011, 09:40   #45
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Limune, Mini i Maxi su ista stvar - razlikuju se samo u kapacitetu tanka?
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova > VAN

Pošalji link

Tagovi
atomizer, genesis, line

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:36 sati.