Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 31-05-2012, 18:51   #16
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,986
Pohvaljen: 1,180
Nivo reputacije: 390
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Dekang tecnosti

Ja derem njihov camel/desert ship, toliko sam se odushevio da sam uzeo aromu, i zakuvao sa IW bazama, i mislim da je josh bolje. Aromu sam uzeo sa hc-a, neke arome su skroz iste kao dekang (bar meni po ukusu) a neke su skroz drugacije, duvanske su mi onako, niti preterano dobre niti loshe, jednostavno parljive (naravno kamel je keva) ali vocne su im bruka, probao sam jagodu bananu karamelu i koka kolu, ne zna se koja je bolja, koka kola ima BUKVALNO ukus ko kad vam ostane na dnu flashe gutljaj izvetrele koka kole, nisam verovao koliko realan ukus kokishke. bananu sam drao dak nisam olizao bocicu hahahaah
cuo sam da nekima dekang nelezi nikako i jednostavno im je ogavan, ja srecom nisam u toj grupi

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2012, 23:20   #17
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 676
Pohvaljen: 424
Nivo reputacije: 122
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Ovako...u pocetku nisam mogao da parim dekng jer mi je bio jak...probao sam ga na CE2 smokymizerima ..i nije bilo dobro jednostavno taj sistem tople pare ...ili meni tih par kartova nisu bili ok...ali zato jesu za FE i IW...zadnje vreme sam poceo da ih trpam u egot i egoc standardno otpora ...i tu mi je ok...trosim stare zalihe jos od zimus...tobacco deluxe 18mg i 7 leaves 24mg...jednostavno mi dosade i postanu blage FA i IW...pa onda udarim po dekangu kada mi treba nesto zesce....probacu da sa IW napravim sok 80-20 kao dekang pa cu videti dali bolje reze....jurim njihov kent ili kant..kako ga vec nazivaju...ali ga ne nalazim nesto ...kod kinaca..video sam kod rumuna za 6.5 evra cinimi se 30ml...

Pitanje1..gde uzimate dekang (dali su HC i HG jedine najpovoljnije opcije ili nisu) i koje zapremine...(citam da nisu sve zapremine istog kvaliteta)

Pitanje 2....na kojim kartovima,clerovima itd...vam daju najbolje rezultate...
Hvala!
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2012, 23:35   #18
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 0
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Ja koristim dekang 555 sa HG-a na ego-c i ponekad na kartu sa HG-a 1.1ml 1,6oma. Kupujem bocice od 30ml, druge nisam probao tako da nemam sa cim da uporedim ali mi se mnogo vise svidja nego bilo sta od iw i fa.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-06-2012, 23:19   #19
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,986
Pohvaljen: 1,180
Nivo reputacije: 390
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

ja sam dekanga uzimao sa HC-a, uzimao sam uglavnom od 10 ml, jedino sam kamel uzimao od 30 ml, pario sam ih na ce2 klirovima 2.6 oma, probao sam i na klasicnom kartomajzeru, vishe mi prija ukus na kliru, i kao shto sam napomenuo par duvanskih sam probao, dunhil mi je onako parljiv, nishta specijalno, kamel je odlican, pall mall ima ok ukus ali ostavlja neki gadan ukus kad se izbaci para iz usta, ne znam da opishem.

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-06-2012, 12:30   #20
dudasd
Iskusan član

dudasd's avatar

Pohvala: 16
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 27
dudasd je na dobrom putududasd je na dobrom putududasd je na dobrom putu

Molim za preporuku najgorčeg ever probanog dekanga, na 2,4 CC. Zasad mi je kubanska cigara najprohodnija, ali još mi previše sladi. Ne znam kakva je situacija sa čistim PG.
dudasd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-07-2012, 12:36   #21
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Stigao mi cenovnik od kineza za prodaju na veliko, evo cena dekanga, ako neko hoce na veliko da narucuje i ima odobrenje ministarstva zdravlja
Priložene Slike
File Type: jpg dekang cene.jpg (41.1 KB, 473 pregleda)
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-08-2012, 18:32   #22
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 84
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Dekang Nuport, PG, 24mg

Nisam bio pusac mentol cigareta, ali jesam par puta probao. Resio da probam neku duvansku mentol tecnost, i posto sam video da hvale Nuport, ajd da probam. A posto me drma prehlada i slinavim, da vidimo hoce li pomoci

Kao i uvek, probano na novom, otpakovanom, Boge LR kartu.

Cista aroma mentola, nista u pozadini se ne oseca (mislim na hemiju). Aroma nije prejaka, vrlo prijatno sveza. I posle izdisaja u ustima ostaje osvezavajuci ukus mentola. Mozda, ali mozda, osecam malkice duvanske arome u pozadini. TH, sobzirom da je 24mg, nije da cepa pluca kao neke druge 24mg sto sam koristio. Da li sam se navikao (iako sam se vratio na 18mg), ili ovaj mentol kamuflira pa udar u grlo osecam kao hladjenje.

Sve u svemu odlicna tecnost, ko voli mentol ovo je vrlo, vrlo dobar izbor. Takodje, lakse mi je sa prehladom. Od 1 do 5, ovoj tecnosti dajem 4+.

Bluberry VG 18mg

E malo vockaste arome sad. Nije bilo PG pa sam uzeo VG. Takodje probano na novom Boge LR kartu.

Pre ovog, jednom sam samo probao VG tecnost (Joyetech Camel) i nije mi se svideo smek. Pretpostavio sam da je od VG-a ali nisam bio siguran. Sad znam da sam bio u pravu. Aroma borovnice je odlicna, pun pogodak, ali u pozadini osecam taj smek VG baze. Nekako suvkasto slatkast. Taj smek je nekako otupeo aromu. Pretpostavljam da bi PG tecnost bila aromaticnija i jaceg ukusa (npr. Juicy Peach PG od Hangsen-a je prosto da je popijes ako je jaka i ukusna tecnost).
Sve u svemu, aroma je dobra, nema vestacki ukus... ali mi VG nekako ne odgovara (osim kad je para u pitanju, ovo su oblaci). Od 1-5.... ocena 3.

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2012, 09:14   #23
lazar
Senior

lazar's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 222
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 43
lazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svima

Moze li neko da mi preporuci neku tecnost da je slicna desert ship_u,s tim da je za nijansku slabija u smislu arome da se manje oseca sladak ukus?

16.08.2012
lazar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2012, 09:44   #24
dejdza
Iskusan član

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 218
Pohvaljen: 46
Nivo reputacije: 32
dejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putu

joyetech tobaco i cigar ,,,
dejdza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2012, 09:55   #25
lazar
Senior

lazar's avatar

lazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svima

Mislio sam Dekang tecnosti iskljucivo.

16.08.2012
Staro 19-09-2012, 09:59   #26
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od lazar Vidi poruku
Moze li neko da mi preporuci neku tecnost da je slicna desert ship_u,s tim da je za nijansku slabija u smislu arome da se manje oseca sladak ukus?
Probaj Dekang Kent. Nije prejaka aroma, ni preslatka. Drugar je probao od mene RY4, DK TAB i USA Mix, ali mu je Kent najbolje legao. FIna duvanska aroma, nista prenaglaseno (ni kisela ni slatka).

Zahvalili :
Staro 19-09-2012, 10:15   #27
lazar
Senior

lazar's avatar

Volim umereno sladunjave. Recimo kamel mi je super mogu ceo dan da parim,ali mi nikako ne lezi uz alkohol .

16.08.2012
Staro 19-09-2012, 10:52   #28
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Vidi ovako..mom drugaru je bilo najbitinije kako mu lezi tecnost uz alkohol
Tako je i testirao... uz pivo OD svega sto sam mu dao, Kent mu najbolje legao. Malkice slatkast, ali ne previse.

Staro 19-09-2012, 10:56   #29
lazar
Senior

lazar's avatar

Ok hvala na informacijama probacu ga

16.08.2012
Staro 19-09-2012, 14:59   #30
dudasd
Iskusan član

dudasd's avatar

Pohvala: 16
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 27
dudasd je na dobrom putududasd je na dobrom putududasd je na dobrom putu

Meni je danhil bio sjajan dok sam parila Dekang, mislim na tu klasu ukusa, blago sladunjav a suv, bez otužnih aroma, odlično je išao uz pivo. Zavisi šta piješ.

Smoore XPower 900 mAh, eGo 2.4ml CC
dudasd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
dekang

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:39 sati.