Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-09-2012, 12:31   #31
ResidentEvil
Aktivan član

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 14
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 20
ResidentEvil je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Dekang tecnosti

Planiram sledecu tecnost da uzmem bas Dekang,cak sam nasao i prodajno mesto u mom komsiluku. Ali imam isti problem kao lazar... Uz alkohol mi tecnost ne ide nikako,dobicu zauske koliko vucem i ako korostim Malboro 24 mg. Mozda je ova tecnost koju sam dobio sr...e. Probao bi Dekang camel,njega sam inace i pusio u analognom obliku. Uzmem camel 24mg i 5 piva,pa da vidim sta ce pokazati test
A mogli bi i da izmisle neki eko alkohol,kad su vec izmislili i pljuge
ResidentEvil nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 12:37   #32
mciplic
Aktivan član

Godine: 35
Pohvala: 49
Pohvaljen: 39
Nivo reputacije: 27
mciplic je na dobrom putumciplic je na dobrom putumciplic je na dobrom putumciplic je na dobrom putumciplic je na dobrom putu

Dekang je mnogo tecniji od Smoke Juice koji sam pre koristio od Umbrelle tako da po meni ima bolju jacinu tj hit ali zato i pre nestane mislim potrošiš ali ne može jedno bez drugog. Ja u suštini mixujem Dekang Camel 24mg sa Smoke juce čokolada 24 mg sa tim da je čokolada samo 1/3 a 2/3 Camel. Po meni onda ima aromu i hit a dobije se ta neka srednja gustina koja najviše odgovara mom eGo-T-u.

eGo-T
mciplic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 12:54   #33
ResidentEvil
Aktivan član

Ja koristim trenutno ambrelin malboro 24mg. Ok mi je ovako uz dnevnu varijantu,ali ne i kad popijem. U stvari,ja parim malo vise od 10 dana. Ne informisan uzeh u umbrella hit clasik,cisto da probam da li moze da mi zameni analogne,a i ne bi sad u pocetnu da uzimam neku veliku cigaru,mada planiram ego-t. Ovu moju dajem caletu,a ja uzimam 510 tank,odgovara mi velicina a i cini mi se da je dobra. E posle nje vec mogu ego-t.
Uzeo bi Dekang camel 24mg. Mislim da bi mi on najvise odgovarao za ove moje potrebe.
Kod drugarice sam probao umbrella tecnost ukus lesnika,i mnogo mi se svidja aroma. Ovde gde planiram da uzmem Dekang nemaju lesnik,ali imaju badem.
Jel si probao mozda Dekang badem? ili neko drugi odavde?
Staro 20-09-2012, 12:57   #34
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 0
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od ResidentEvil Vidi poruku
Planiram sledecu tecnost da uzmem bas Dekang,cak sam nasao i prodajno mesto u mom komsiluku. Ali imam isti problem kao lazar... Uz alkohol mi tecnost ne ide nikako,dobicu zauske koliko vucem i ako korostim Malboro 24 mg. Mozda je ova tecnost koju sam dobio sr...e. Probao bi Dekang camel,njega sam inace i pusio u analognom obliku. Uzmem camel 24mg i 5 piva,pa da vidim sta ce pokazati test
Ako ti je 24mg slabo onda ti je verovatno problem hardver. Prevelik otpor a preslaba baterija ili nesto drugo nije u redu.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 13:04   #35
ResidentEvil
Aktivan član

Ma znam sta je problem... Problem je ova pljugica koju imam. Ali ajde da ne kudim,ne pusim analogne vise od 10 dana
Staro 20-09-2012, 13:05   #36
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od liberprint Vidi poruku
Ako ti je 24mg slabo onda ti je verovatno problem hardver. Prevelik otpor a preslaba baterija ili nesto drugo nije u redu.

Ma jok,znam lika koji przi 24mg na my-t sa malim otporom i tako cepa vec duze vreme...

Nemojte mene da gledate,nisam to ja iako lici na mene
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 13:09   #37
ResidentEvil
Aktivan član

Po meni je ok u pocetku da se przi 24mg,dok se covek ne navikne na paru. Ali posle postepeno smanjivati. Drugarica cepa jagodu sa 0 mg vec skoro godinu dana,a pusila dve pakle analognih dnevno
Staro 20-09-2012, 13:10   #38
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 84
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Jedina tecnost koja me je bukvalno izula iz cipela je bila iz Hangsen Premium kolekcije, HS Delight, 24mg. Cepa pluca samo tako.

Ako bas ne mrzis mentol, uzmi Dekang Nuport 24mg. Ne oseca se skoro nista od duvana, samo cisti mentol, i lepo reze. Ja sam uzeo 24mg i prilicno je dobra da me presece kad zatreba nesto jace.

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 13:17   #39
ResidentEvil
Aktivan član

Ma kakav mentol. Ja bi nesto sto przi,jak ukus duvana...naravno,nju samo za izlaske
A za dnevnu varijantu cu jos razmisliti...lesnik,badem i tako to
Staro 20-09-2012, 13:45   #40
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ma uz alkohol nista ne ide kako treba, cak i analogne gube ukus, narocito kada se malo pretera, priseti se.
Sve duvanske Dekang su odlicne, po meni najjacu aromu ima 555. Moje omiljene su red usa i ry4, pa onda 555 na trecem mestu.
Mozes da probas Dekang intense tecnosti kod vapourworld.co.uk , procitao sam na ecf da su odlicno izmiksovane, ali nisam probao.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 13:55   #41
ResidentEvil
Aktivan član

To si u pravu,i analogne se jedu uz alkohol. Ako nastavimo ovako,bolje da menjamo temu u "najbolja teckost za pijance" hahahahah
A kakva je aroma ry4 ? vidim svi je hvale i to od raznih proizvodjaca
Zahvalili :
Staro 20-09-2012, 14:00   #42
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Meni je Dekang ry4 ubedljivo najbolja tecnost koju sam pario. Dekangov smek duvana i lepa karamela, a opet sve je lepo izbalansirano, nijedna aroma se ne oseca previse. Nije slatkasto i meni odlicno ide uz sve, mozda bolje posle kolaca nego uz pivo, ali moze i uz pivo.
Ostalo mi je jos 10ml pa kada se bas uzelim dripnem neku kap. Sada mi je i on postao preskup od kako mesam sam arome.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 14:01   #43
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 541
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Kod drugarice sam probao umbrella tecnost ukus lesnika,i mnogo mi se svidja aroma. Ovde gde planiram da uzmem Dekang nemaju lesnik,ali imaju badem.
Jel si probao mozda Dekang badem? ili neko drugi odavde?
Dekang Wensten(winston) ima bar meni toliko intenzivan ukus lešnika da po malo i iritira,Dekang Tobacco mi je već podnošljiviji ali mi i on ima ukus lešnika .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 14:11   #44
ResidentEvil
Aktivan član

Vidis o karameli nisam razmisljao,ali mislim da dobro ide sa mesavinom nikotina. Mislim da bi jedino nju mogao tako kao ti zogu,stoji sa strane pa kad pozelim da se zasladim kapnem koju.
Ova varijanta sto kaze vesa mi je prakticnija za celodnevno koriscenje. Lesnik nije toliko sladak a daje lepu aromu
Staro 20-09-2012, 15:17   #45
bdm
Aktivan član

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 4
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 0
bdm je na dobrom putubdm je na dobrom putu

Citat:
Posle e-cigarete, čekam još e-pivo i e-pljeskavicu (ili bar e-vratnakrmenadla) Nabacio sam koju kilu otkako ne pušim pa se nerviram...

Što se alkohola tiče, e-cig sam odmah nakon nabavke testirao u kafani. Prvi dan, 6 piva uz samo 2 cigarete mi je bio odličan znak da može.

On the subject - upravo mi stigli Dekang Camel i Davidoff. Imam još par desetina ml u CCovima (Joyetech Camel i HG Wensten), jedva čekam da ih ispraznim, operem i zaparim.
bdm nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
dekang

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:37 sati.