Forum

Joyetech e-tecnost - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-07-2012, 02:26   #31
dudasd
Iskusan član

dudasd's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 16
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 24
dudasd je na dobrom putududasd je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Joyetech e-tecnost

Dosad probala samo camel i mab na eGo 2,4 cc. Mab ima savršenu aromu u smislu mirisa cigarete (sveže, Mesecar je savršeno opisao), ali kad se povuče, ima i jednu notu koja mene podseća na veštački med, tačnije na tvrde medene bombone, one starinske, i nije nešto što bih mogla da parim satima. Lepo je da se malo preseče njime, ali malo je otužan da bi se bilo samo na njemu. Ograđujem se, nikad nisam volela ni aromatizovane cigarete, pa mi možda zato nije legao.

Zato je camel toliko savršena tečnost da bukvalno nemam želju da više ijednu u životu probam. Prva tečnost koja ima efekat suvoće, kao da vučem dim, a ne vlagu. Takođe najmanje slatkoće dosad, nema kiselinu (pojedine dekang tečnosti znaju malo da budu nakisele), aroma taman s merom, ni veštački jaka ni preslaba, ukus prečišćen do bola. I dodatni poen za Joyetech tečnosti - ne pravi mi ni k od kondenza!!! Kao da su čestice pare sitnije. Od srca preporuka!!!!!
dudasd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-07-2012, 20:54   #32
Veyron
Aktivan član

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 2
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 21
Veyron je na dobrom putu

Mozda sam ja slep il sta vec al ne vidim kako da narucim tecnosti sa ovog sajta?!
Veyron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-07-2012, 20:57   #33
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 445
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Narucujes sa HG-a a ne sa joyetech-ovog sajta
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-07-2012, 21:03   #34
Veyron
Aktivan član

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 2
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 21
Veyron je na dobrom putu

Hvala Tabby evo nasao sam ih! Ako neko moze da uporedi sa FA tecnostima,dal ima slicnosti,razlike i dal uopste mogu da im pariraju?
Veyron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-07-2012, 21:05   #35
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 445
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Tesko ti to neko moze objasniti dok ne probas
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-07-2012, 23:33   #36
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,886
Pohvaljen: 8,369
Nivo reputacije: 1141
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Neuporedivo je sa FA tecnostima. Nema nikakve slicnosti. Uopsteno govoreci meni su kineske tecnosti veoma specificne i traze izvesno privikavanje, govoreci sa stanovista coveka koji pretezno trosi FA i skoro iskljucivo duvanske arome.

Postoje i drugacija misljenja. Pogresna, naravno!
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-07-2012, 13:12   #37
dejdza
Iskusan član

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 218
Pohvaljen: 46
Nivo reputacije: 30
dejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putu

joyetech mab 11mg , dobar , malkice # losiji # od tob ,,,,
dejdza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-07-2012, 15:34   #38
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Pohvala: 158
Pohvaljen: 439
Nivo reputacije: 150
Mesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosi

Moram da se ispravim sto se tice ocene FMAB tecnosti.

Posle dodatna 4 dana testiranja, verovatno sam se navikao na tu specificnu bazu koje imaju Joyetech tecnosti. Prvo sam pario samo Camel a onda dao sansu opet FMAB-u. Izgleda da je caka u tome sto je na Camelu manje izrazen taj Joyetech smek, pa mi je on bio sasvim parljiv. Nakon par dana sam prvo par puta pomesao FMAB i Camel, a nakon toga sam ponovo zapario samo FMAB. Ne znam sta se desilo ali mi je ta aroma sada podjednako dobra kao i Camel. Iako drugacije, podjednako su mi dobre obe tecnosti.

Tako da je ovo i zvanicno ispravak - FMAB je takodje odlicna tecnost.

Ono gde nema sanse da ce ispravke biti (sto se licnog ukusa tice) jesu FMAB i RY4 na VG bazi. Ovde se uopste ne radi o aromama niti specificnom smeku baze, jednostavno srz baze mi ne prija ni najmanje. Iz radoznalosti sam uzeo i po flasicu na VG-u i razocarao sam se. Arome da sam jedva i osetio, obe tecnosti su mi iste. Nije slucaj kao sa FMAB-om, tu sam mogao da utvrdim sta mi se ne dopada, ovde to nije slucaj. Toliko mi se ne svidja da uopste nisam zeleo da analiziram sta mi smeta.

Probao ih, razocarao se, sad idu u oglase. Mozda ima ljudi koji vole VG tecnosti. Definitivno nisam od tih.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-07-2012, 22:10   #39
dudasd
Iskusan član

dudasd's avatar

Danas sam konačno provalila koji je to ukus koji mi fali kod drugih tečnosti, a Joyetech ga ima. Ukus FILTERA. Neko se genijalno setio da i to uzme u obzir.
Zahvalili :
Staro 27-07-2012, 22:28   #40
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Misliš da su baš hteli da oponašaju taj ukus, ili im se omaklo par filtera u kazanče u kojem mešaju tečnosti?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-07-2012, 23:07   #41
dudasd
Iskusan član

dudasd's avatar

Ahahah, može i to biti. Nadam se u tom slučaju da sledećeg puta neće da upuste nešto drugo, npr. ručak, pogotovu ako je neki kolega slavio nešto pa prikl'o Džekija.

Ali jest filter, tačno me je Mesecar zakopkao kad je pomenuo miris raspakovane paklice.
Staro 01-08-2012, 20:41   #42
smiljke
Tutorial Master

smiljke's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 425
Pohvaljen: 875
Nivo reputacije: 130
smiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalu

Danas gustiram, (hvala Shaka ), Joyetech Oriental.

Povučem dim - liči na duvan pomešan sa karamelom, drugi dim - ipak je u pozadini suva šljiva ali nigde nema one slatkoće na jeziku.

Kafa bez šećera pa dim - isto kao Lucky Strike.

Dođe mi drugar, proba i kaže: ,,Koja je ovo tečnost? Isto kao Camel bez filtera što smo donosili iz Italije.˝

E sad, kako je opisati? Odlična tečnost, za ceo dan, nema slatkoće, izražen osećaj ˝suve˝ pare. Fenomenalno!
Po meni, pun pogodak iz Joyetech-a.

smiljke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-08-2012, 20:45   #43
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 539
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

VG ili PG ili VG+PG ?

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-08-2012, 20:53   #44
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Pohvala: 158
Pohvaljen: 439
Nivo reputacije: 150
Mesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosiMesecar ima čime da se ponosi

Izvinjavam se unapred ukoliko gresim pa samim tim napravim zabunu kod forumasa, ali onoliko koliko sam informisan, mislim da ne postoji Joyetech cista PG tecnost. Postoji PG/VG (dominantan PG sa jednim procentom VG-a) i cista VG tecnost.

Citat:
Originalna poruka od smiljke Vidi poruku
Joyetech Oriental.
Sutra stize.

Kao i Cigar, Tobacco, Virginia, RY4 i jos svasta nesto lepo.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-08-2012, 21:38   #45
smiljke
Tutorial Master

smiljke's avatar

Pohvala: 425
Pohvaljen: 875
Nivo reputacije: 130
smiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od vesa0108 Vidi poruku
VG ili PG ili VG+PG ?
VG/PG

smiljke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
joyetech

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:18 sati.