Forum

Halo tecnosti - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-10-2013, 18:26   #31
Parfimerija Stellina
Product Support

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 840
Pohvaljen: 673
Nivo reputacije: 171
Parfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvalu
Uobičajeno

Evo i nekih mojih utisaka ,,,,

Halo tecnosti su dosta kompleksne , meni su se svidele na prvu zato sto sam ionako uvek mesao po 2 3 razlicite tecnosti ,,,onima koji mesecima koriste jednu istu tecnost verovatno nece biti tako dobre ali ,,,,

Prime 15 ,,, 10 kapi u Venus bile su vise nego dovoljne da ponovo zavolim duvanske ukuse ,, Po meni kao da je neko pomesao minimum 3 ili 4 duvanske tecnosti , tipa Joyetech Cigar , usa mix , Liqua Cuban Cigar i Dekang 555 ,,,, + jos po nesto ,,,,

Torque 56 ,,, na prvu , rekoh opet neka duvanska , ali posle par dimova odjednom osetim neku visnju , zatim blagi ukus spearminta , pa opet duvan , zatim nesto kao kora pomorandze + jos po nesto ,,

Malibu ,,, pina kolada . sjajno ili sama ili opet kao dodatak ,,, kokos ananas , mentola taman toliko da pomislite da pijete hladan koktel ...

Dodao sam par kapi Malibua u Torque 56 ,,,, i onda su pocela zvona ,,, sjajno ,,, sva cula se probudila ,,,,,

Voodoo ,,, duvanska pomesana sa nekim kolacima , vanila u tragovima , grozdje , sljiva , slatko kiselo , bem li ga sta sve ima , ali otkida koliko je dobra ,,,,

Mocca nisam probao , ali miris me odusevio ,,, kafa , cokolada , mint , lesnik i ko zna sta jos ,,,,

Tribeca jos nisam probao , pa cu za par dana da iznesem utiske , ali miris mi vuce ma Joyetech RY4 + jos po nesto

Jesu malo skuplje , ali vrede ,,,,,

Ne prodajem ih ,,, mada bi voleo ,,,,

Ako neko hoce da ih proba neka ponese drip ,,, ali neki mali u koji staje 1 do dve kapi ,,,

Zaboravih ,,,

Ne zna se koji je odnos pg i vg ,,, Ali koji god da je , meni prija ,,,

TH izuva ,,,, 12mg deluje kao da je bar 16 mg ako ne i vise , pri tome nema grebanja u grlu ,,,
Parfimerija Stellina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2013, 22:34   #32
sijuks
Veteran

sijuks's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 388
Pohvaljen: 383
Nivo reputacije: 118
sijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosisijuks ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Halo tecnosti

Deluju odlicno ali ne bi da kucam bilo sta dok ne stucem flasicu. Probao sam Tribecu (koja mi je i favorit posto podseca na Joy RY4 naravno onaj stari),Voodoo i Torque 56. Jbg nisam nasao neku teglu sa grejacem od kalorifera ali Deki se ovaj put isprsio posteno.

sijuks nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-10-2013, 15:26   #33
Parfimerija Stellina
Product Support

Parfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvalu

Tribeca me na prvu malo i razocarala , previse duvanska za moj ukus ali,,,,

Uzmem je posle par dana i onda odusevljenje , kao da je neko pomesao s camel i Joyetech ry4 ,,,i normalno jos ponesto ,,,

Sjajna ,,,,

Voodoo utisci za par dana ,,,
Zahvalili :
Staro 23-10-2013, 13:32   #34
Bauk
Product Support

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 13
Pohvaljen: 59
Nivo reputacije: 19
Bauk je poznat svimaBauk je poznat svimaBauk je poznat svimaBauk je poznat svimaBauk je poznat svimaBauk je poznat svima

Pozdrav svima

Pošto sa vanlekekijem aktivno učestvujem u naručivanjima i degustacijama Halo, evo par utisaka I od mene:

Za početak, komentarisaću samo flavor i ništa vise jer sve ostalo kod Halo je TOP kvalitet i to nema veze sa flavorom koji se proba. Uvek ima jako puno pare i to prelepe, kremaste, throat hit je odlican i sa srednjom jačinom od 12mg, a oseti se čak i na 6mg

Southern Classic - Blaga duvanska aroma sa tonovima citrusa koji su prisutni i na uvlačenju i na izlazu. Pored toga kao da se oseća neka trava (ne marihuana) , ameri kažu detelina al nisam nikad ni jeo ni pio baš detelinu pa ne znam E sad, taj citrus je malo prejak, čak i za mene koji vise volim voćne i gurmanske arome od duvanskih. Međutim posle par dana, kako je otvorena bočica odnosno tečnost došla u dodir sa vazduhom, taj citrus se primirio (ne stepovanja)

Voodoo - Ovo je moj favorit. Prvi put kada sam probao nisam verovao da ovako dobar ukus postoji. Kao što je pomenuto u nekom od prethodnih postova, ima svega i svačega. Ono što piše na sajtovima a definitivno je tačno je to da, kao da se ukus menja, čas se oseti vanilla, pa malo cimeta, a onda za pola sata provališ još neku voćku, ma potpuno ludilo. Meni lično dominira neka nota "bakini kolači tek izvadjeni iz rerne" ali i ta nota se razlikuje od bake do bake i od kolača do kolača Voodoo forever...

Malibu - Video sam da je već pisano o ovoj tečnosti u par navrata ali ne mogu da odolim da joj i ja ne odam poštovanje. Malibu je jednostavno fantastičan... Da se ne ponavljam sa opisima, to je jednostavno to što su ljudi napisali, još samo pored bazena da se zavališ i uživanje u full-u ! Svaka cast Halo!

Belgian Cocoa - E sad... Probao sam i 6mg i još uvek imam i 0mg. Možda bih sa jačim nikotinom bio još zadovoljniji, ne znam ali znam da je ovo pravi pravcati kakao, nema dalje. Ako nadjete porcelanski ili keramički drip tip pa povučete par ovih dimova BUKVALNO je osećaj kao da ste srknuli topli kakao iz šolje. Jedina zamerka i ona nije za Halo nego za P.Buscarda i njegov review ove tečnosti, gde on kaže Hmmm very nice chocolate and cocoa... E pa dragi Buscardo ja taj chocolate nisam osetio a ti se ljuti kolko oćeš

Midnight Apple - Mnogo sam se radovao ovoj tečnosti i jedva čekao da stigne. Kada je stigla i kada sam otvorio bočicu...radovao sam se JOŠ VIŠE jer je miris tečnosti i kad ti kane malo na prste TAKO DOBAR da ti ladno dodje na navrneš i progutaš sve zajedno sa ambalažom!!! E sada, ako uspete da se uzdržite od toga i sipate je u svoj omiljeni karto-kliro-glaso-ato-bato ili neki drugi majzer osetićete jedan fin kiselkast flavor jabuke (i to baš Greni Smit kao što Halo i sam kaže) ispod lepe duvanske arome. Mislim da je idealna za one koji vole duvanske arome a opet vole i da se osveže tu i tamo sa nekom voćkom.

Longhorn - Odlična duvanska aroma, malo slatkasta. Mene asocira na tompus uvijen u listove od trešnje ili duvan iz kutije od trešnjevog drveta, tako nekako. Not my cup of vape za sada ali ako ikada predjem primarno na duvanske arome, ovo će biti jedan od favorita, zajedno sa Tribekom.

Toliko za sada i nadam se da je ovo bilo od neke pomoći. Ove nedelje i prošle, vanlekekiju i meni stiže svašta-nešto i od drugih proizvođača pa ćemo Vam pisati

Pozdrav,
Bauk
Bauk nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-10-2013, 13:46   #35
Parfimerija Stellina
Product Support

Citat:
Originalna poruka od Bauk Vidi poruku

Voodoo - Ovo je moj favorit. Prvi put kada sam probao nisam verovao da ovako dobar ukus postoji. Kao što je pomenuto u nekom od prethodnih postova, ima svega i svačega. Ono što piše na sajtovima a definitivno je tačno je to da, kao da se ukus menja, čas se oseti vanilla, pa malo cimeta, a onda za pola sata provališ još neku voćku, ma potpuno ludilo. Meni lično dominira neka nota "bakini kolači tek izvadjeni iz rerne" ali i ta nota se razlikuje od bake do bake i od kolača do kolača Voodoo forever...

Bauk
+ sljiva + grozdje + ..............

Sjajan i ukus i miris
Staro 01-11-2013, 17:41   #36
Parfimerija Stellina
Product Support

Voodoo + Triibeca ,,, cista poezija
Staro 01-11-2013, 19:54   #37
mitar
Senior

mitar's avatar

Registrovan: Jun 2013
Godine: 46
Pohvala: 15
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 42
mitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svima

Deki,posto jedna kapljica voodoo tecnosti?

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran!
mitar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-11-2013, 09:09   #38
Parfimerija Stellina
Product Support

Juce su mi stigle 3 Halo e tecnosti,,

Bela Valente , u najavi teska duvanska aroma sa tragovima vanile

Freedom , lep miris ,,,

Mocha , u najavi odlicna

Za par dana , utisci ,,,,

Ko je raspolozen , neka svrati na probu ,,, sa dripom
Zahvalili :
Staro 02-11-2013, 21:20   #39
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,964
Pohvaljen: 1,158
Nivo reputacije: 382
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

hahahahaj naglasi drip jos jednom da nedodjem opet sa praznim pro tankom hahahahahah

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-11-2013, 21:48   #40
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,886
Pohvaljen: 8,373
Nivo reputacije: 1143
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Nije ti Protank bas najbolji za ocenu tecnosti. Bolje uzmi nesto od ove najnovije tehnike. Kazu da su odlicni za ocenjivanje ukusa.

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-11-2013, 22:12   #41
Parfimerija Stellina
Product Support

Citat:
Originalna poruka od Parfimerija Stellina Vidi poruku
Juce su mi stigle 3 Halo e tecnosti,,

Bela Valente , u najavi teska duvanska aroma sa tragovima vanile

Freedom , lep miris ,,,

Mocha , u najavi odlicna

Za par dana , utisci ,,,,

Ko je raspolozen , neka svrati na probu ,,, sa dripom

Freedom , na prvu loptu bez veze ,,, dosta jak miris onako parfemski , mucio sam se dan dva ali nije islo ... Dam mu drugu sansu , i nisam pogresio lepa i blaga duvanska nota ,,, Kao neka varijanta Marlboro lajta , ,,, dosta me podseca na Maxx blend od fa , ali je za klasu sve to bolje bolje skockano i izbalansirano ,,

Mocha , odlicna , ali samo kao dodatak , samu da koristim ne mogu , mada ni ostale kafe nisam koristio solo , vec uvek kao dodatak ,, trajace mi dugo ovih 30ml ,,,,

Bella Valente na prvu , drugu , tecu itd loptu ,,, teska i preteska ,,, teska duvanska nota sa dosta vanile , kafe i jos necega , ,, za izbegavanje
Staro 22-11-2013, 12:03   #42
Bauk
Product Support

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 13
Pohvaljen: 59
Nivo reputacije: 19
Bauk je poznat svimaBauk je poznat svimaBauk je poznat svimaBauk je poznat svimaBauk je poznat svimaBauk je poznat svima

Pozdrav svima,

da se nadovežem na temu, uskoro će biti HALO tečnosti u Beogradu. Stvarno je vreme da i u Srbiji možemo da se pohvalimo da imamo gde da kupimo i da parimo top kvalitet!
Precizne informacije će biti objavljene u predvidjenim podforumima i u dogovoru sa administratorima.

Bauk nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2013, 15:20   #43
Parfimerija Stellina
Product Support

Probao sam Midnight Apple i mogu reci da mi se bas bas svidja ,,,,

Dobra duvanska , ima jabuke taman koliko treba

Southern Classic mi je @ nako @ , na prvu me je oborila s nogu ali posle , videcemo opet za dan dva , duvanska je ,,
ima tu limuna meda vanile , svega sto volim ali ,,,,
Zahvalili :
Staro 28-11-2013, 20:56   #44
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 221
Pohvaljen: 597
Nivo reputacije: 175
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Posle duzeg vremena sam opet pazario Halo.

Torque cuvam za kraj, poslednji se otvara jer znam da mi je najbolji.

Iskustvo sa Prime-om se minimalno promenilo u odnosu na januar kada sam pisao o Halo tecnostima...

Citat:
Originalna poruka od Mesecar Vidi poruku
Prime 15 – Meni vrhunska tecnost. Nikako ne mogu da uhvatim tacnu aromu, kao da se svako malo menja/rotira. Ide izmedju kafe (ali ne poput FA koja ima ukus mirisa sveze samlevene i isprzene kafe vec bas lepe kuvane domace kafe) do ukusa kakaoa. Aroma nije previse jaka (kao FA) da preuzme sve drugo, ali nije ni slaba vec je dozirana taman kako treba. Duvanska aroma sa primesama kafe, kafa je samo dodatak ukupnoj aromi, onako da lepo zamirise i pridodao ukusu.
Utisci se generalno nisu promenili, jedino sto vise nikako ne mogu da tvrdim da aroma nije (pre)jaka. Da budem posten, jacina arome je posledica parenja drugih USA tecnosti koje su jos lepse balansirane pa je navika ucinila svoje. Ali i dalje odlicna tecnost.

Ovaj put sam pazario i Turkish nadajuci se iznenadjenju poput onog kada sam probao prvi put Torque ali se to nije desilo. Do sada mi je Freedom bila najgora od Halo tecnosti (ne racunam Captain Jack koji je van svake konkurencije) ali je to sada postao Turkish. Jednostavno mi ne odgovara aroma.

Sve u svemu jedan lep izlet i podsecanje na neke davno probane tecnosti ali pored onoga na sta sam se u poslednjih godinu dana navikao i sto uvek imam u rotaciji (Captain Ron od Indigo Vapor, Casablanka od Backwoods Brew, Grumpys Hooch od S&S Mods i Bobas Bounty, Gorilla Juice i Hype od AVE), ovo ce definitivno biti samo jednokratni ponovljeni test Halo tecnosti.

Mesecar je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-12-2013, 21:41   #45
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 445
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Zahvaljujuci Dekiju iz parfimerije Stellina probao sam 3 hallo tecnosti

Woodoo - Odlicna aroma,sve moguce torte,kolaci,cokolade su spakovane unutra,najvise vuce na tiramisu od fa ali ne tolio napadna,za sada mi je ona na prvom mestu.

Tribeca - Kao pomesan s'camel sa real cig od VZ,odlicna duvanska aroma za one koji hoce bas pravu duvansku aromu

Torque 56 - vidim da svi pisu kako se to na prvu ne oseti bas nesto posebno,tako je bilo i kod mene,oseca se samo da je duvanska,nista specificno,mada,bukvalno sam probao 15 kapi i to je to,moram zapleniti Dekiju koji ml pa na miru da istestiram
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:01 sati.