Forum

Provari - e-cig promenjivog napona - Strana 17 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-02-2016, 13:43   #241
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,121
Pohvaljen: 4,099
Nivo reputacije: 675
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Provari - e-cig promenjivog napona

Kod nas u Valjevu je jedan čova pravio baš za Provari bila je mnogo manja cena od tih 40€ prava koža, ali nije za mini već za standard Provari, ja sam imao jednu i poklonio sam je gospođi C-Hell ako se dobro sećam, ako se desi da ima još koja ali manja nabavićemo

Kao aikido...

ДРАГАНЏА ГАНЏА ГАНЏА ГАНЏАЈИЋ
--------------------------------------

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2016, 13:46   #242
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,447
Pohvaljen: 2,169
Nivo reputacije: 378
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Provari - e-cig promenjivog napona

Evo gledam ovaj sajt sto mi je vapoholik postavio 20€ i da vidim shiping...ne pise shippingImageUploadedByTapatalk1455367870.910301.jpg

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2016, 13:55   #243
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Provari - e-cig promenjivog napona

Citat:
Originalna poruka od jokjuar Vidi poruku
Kod nas u Valjevu je jedan čova pravio baš za Provari bila je mnogo manja cena od tih 40€ prava koža, ali nije za mini već za standard Provari, ja sam imao jednu i poklonio sam je gospođi C-Hell ako se dobro sećam, ako se desi da ima još koja ali manja nabavićemo

Mozes li pitati prijatelja iz Valjeva da li bi mi napravio jednu za mini,ili da porucujem od Amerikanaca?npr ovakva sa slike i moze li slika kako je izgledala ta sto je pravio gospodji @c-hell?

Staro 13-02-2016, 14:33   #244
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Naravno, javljam ti da li i dalje ima opcija za šivenje, taj sam uzeo pre dve godine, videću da nađem sliku pa ću okačiti.

Edit:

Nađoh neku sliku nije baš reprezentativna levi je za eGo bateriju, a desni za Provari u koji sam stavljao VAMO. Ili u oba pasuje Provari, ako nađem bolju sliku okačiću...

Kao aikido...

Zahvalili :
Staro 31-05-2016, 20:00   #245
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Ciscenje

Staro 12-06-2016, 11:48   #246
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Kras test

Staro 12-06-2016, 12:16   #247
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Fuj, Efest u Provari

Kao aikido...

Staro 12-06-2016, 15:09   #248
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 480
Pohvaljen: 638
Nivo reputacije: 94
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

jeste dobrog su kvaliteta,,,, moze sa njime i ekseri da se kucaju,,, meni je provari p3 na betonu vise puta padao i nista mu ne hvali,,,, samo da imaju evolv dna 75 plocicu to bi bilo nesto iz mog sna,,, sta da radim provari je provari,,, pozdrav svima parite bezbedno
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2016, 13:46   #249
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Odlicno mu stoji kfl sa bellcapom

Staro 21-01-2017, 21:45   #250
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 213
Pohvaljen: 562
Nivo reputacije: 169
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Da se oglasim posle bas bas duzeg vremena, ne pamtim kada sam poslednji put svratio. Bese bas davno.

Elem, vidim da tema miruje pa da (nazalost) prenesem vesti - Provape prestaje sa radom.

Zapravo, zvanicno kazu da je "business as usual" ali da je sve moguce jer im nikako ne ide u korist nova FDA regulativa. Sa druge strane, nezvanicni izvori kazu da je gotovo. Njihovi radnici koje pojedinci poznaju su rekli da je gotovo, jedan australijski reseller je odgovorio jednom vaperu kojeg snabdeva da nece vise dobijati rezervne delove jer nemaju zaliha i zatvaraju a ujedno se na Provape sajtu ne restokuju proizvodi kojih vise nema na stanju.

Pazario sam P3 pre neki dan kada sam cuo da zatvaraju i dobio 100 poena ali poeni postaju aktivni tek 30 dana posle kupovine. Posto imam nekih 400+ poena a tek od 500 mozes da ih upotrebis (500 poena - 25$) pitao sam ih "izokola" ovim recima - "kada bi se desilo da su glasine tacne, da li biste aktivirali ljudima poene da ih iskoriste kad su ih vec zaradili kao lojalne musterije? I da li u tom scenariju savetujute da sada pazarim ako mi jos nesto treba, da iskoristim poene". Odgovorili su "posao se nastavlja po starom ali dajte email da vam aktiviramo poene odmah a savetujemo da kupite sta vam treba jer ko zna sta ce sve biti zbog nove FDA regulative". Meni to deluje vise nego jasan signal - aktiviracemo ti poene pre vremena a ti ih iskoristi sto pre jer zaista zatvaramo.

Trenutno je bas dobra rasprodaja. P3 po 99$, Pryocon po 149$.

__________________________________________________ _____________

Da iskoristim pojavljivanje da se osvrnem na par stvari. Dosta ljudi komentarise da je Provari zastareo, da ne idu u korak sa vremenom itd. Provari apsolutno nije zastareo, samo je pitanje sta ko od njega ocekuje.

I pre snizenja cena je bila sasvim realna za takav proizvod. Da mi pre 4 dana nije posle skoro punih pet godina koriscenja bez ikakvog odrzavanja i ciscenja crkao V2 mini, ne bih ni saznao da se zatvaraju, nego krenuh da citam ne bih li odlucio koji od novih modela da kupim.

Ja ne znam da li je nekome neka druga sprava trajala toliko vremena a da je radila kao prvog dana?

Najveca zamerka provariju je ta sto nisu dodali tcr. Tcr pre svega znaci onima koji idu u sub-ome, to je sve.

Znam da je sada neki trend jurenja oblaka i sto manje omaze ali nismo svi u tom fazonu. Posle 5 godina parenja i probanja i bukvalno svega i svacega, ja sam sebe definitivno nasao tamo odakle sam i krenuo. 1.5-1.8 oma singl coil i to je to. A za to, kao i za omazu iznad i spod do onoga sto Provari moze da procita, ovaj uredjaj je vise nego savrsen.

Dok sam jos bio u fazi eksperimentisanja kupovao sam bukvalno sve i svasta. Mnogo toga mi je proslo kroz ruke, i mehanicki i sa regulacijom, pa i razni DNA uredjaji kao i svojevremeno SvoeMesto Semovar sa tada navodno revolucionarnim NIVEL cipom. I sve sam njih testirao i uvek se vracao jednostavnom Provariju. Najvise je na njemu sedeo neki od karto-tankova jer su mi najvise odgovarali kartovi i pored svih novotarija. Poslednjih 7-8 meseci sam presao na Tilemahos springomajzer koji em odlicno vizuelno ide sa minijem em nema srafove sto me je uvek najvise odvracalo od pravljenja coilova. Kazem, uredjaj koji skoro 5 godina besprekorno radi ono zasta je i napravljen jeste klasa za sebe. Jedini drugi uredjaj koji sam zadrzao je GG Proteus sa Penelopom mini zbog cega sam posle godina parenja konacno naucio da pravim dobre coilove. Ali tek on, koliko god odlican mod bio i pritom ima tcr, nije za ljude koji idu na malu omazu. Ne zato sto ne moze da podrzi, moze i te kako, vec je planski pravljen da bude mali mod i zato koristi 14500 baterije. Preguram dan sa 4-5 baterija skoro bez ispustanja sprave iz ruku, ali na njega stavljam 1.5 oma coil. Ovi subomasi bi cepali bateriju na svaki sat.

Sad sam uzeo satin P3, nasao na netu za 50$ nov satin V2 i narucio ga za svaki slucaj, kao back-up a ako negde naletim na Classic Zenkote Gunmetal uzimam i njega samo zato sto toliko dobro izgleda da sam se zaljubio i sledecu deceniju necu morati da brinem za mod.

Sve u svemu, dosao je kraj jednoj odlicnoj firmi koja nam je podarila mod vrhunskog kvaliteta. Ko god moze da ga priusti dok ih ima jos na stanju po snizenim cenama neka pozuri. Vec sada su reseleri digli cene cak i za V2 koji ne ide ispod 120-130 evra sto je besmisleno. P3 ide od 180e pa navise a Pryocone 200e pa navise.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-01-2017, 08:32   #251
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Koja ti je verzija softvera na P3? Za mene je P3 pomalo razočaranje, nije što radi loše, on je perfektno urađen, sve je na mestu ali da bi recimo uradio update softvera "besplatno", moraš da im pošalješ spravu u USA ili kod ovlašćenog prodavca, u mom slučaju su me savetovali da pošaljem u Rumuniju.

Problem je što negde na pola baterije pokaže da je baterija prazna. Izvadiš bateriju i vratiš je, očita normalno stanje baterije i radi kako treba do kraja. Rešenje je kažu, da ga pošaljem na update. Nekako sam uspeo da ga pošaljem i ubačen je softver 3.6 (tada aktuelan). OK, radi on ali isključivo sa AW i Samsung baterijom nipple top. Ubačena mu je i jača opruga i ja kao da probam flat bateriju i naravno dobijem ponovo loše očitavanje na pola baterije, poor IQ, dok ne izvadim i vratim bateriju u mod.

Podrška ljubazna, sve super ali kažu sada je aktuelni softver 4.0 i pošalji ponovo za free update.

Možda sam ja doktor Kadžija šta ga znam, ali za preko 200 evra za mod sam očekivao bar opciju da ga mogu sam nadograditi boljim softverom.
Ovako moram da ga koristim samo sa dve baterije koje on voli, a sve druge moram da vadim i guram na pola kapaciteta.
Čak sam i gledajući po forumima video da nekima ne pomaže ni novi softver, jednostavno sa nekim baterijama P3 neće da radi kako treba. Samsung 25Q recimo radi, a 30Q ne radi.

Realno meni nije problem to što bira baterije, osećam se bezbedno i radi bez mana i ništa misfire niti neke varijacije u radu. Ali mogli su samo malo bolje da srede taj softver, a ne da muzu mušterije sa svakom novom nadogradnjom. Ili da nam daju neki adapter pa da sami radimo update, da sam zaista morao da ga šaljem u Rumuniju mogu misliti kako bi mu se obradovao carinik kada bi ga video u povratku...

Sent from my T03 using Tapatalk

Kao aikido...

Zahvalili :
Staro 22-01-2017, 15:03   #252
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 213
Pohvaljen: 562
Nivo reputacije: 169
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Kolega, nisi pazio na casu. Salim se, naravno. Napisah da sam ga narucio, planirana isporuka je za utorak pa cu tek tada znati, ali doci ce verovatno sa poslednjim apdejtom koji je V40.

Sto se tice samog apdejta, pricao sam sa dosta vlasnika P3 i dosta njih nikada nije uradilo apdejt i sve im radi kako treba. Nazalost, i najbolji proizvodi mogu da imaju po neki problematicni komad. Nadam se da to nije tvoj slucaj vec da je neka sitnica koju treba doterati.

Inace, sada prodaju i provari programator, isti onaj koji nije bio u prodaji i koji su koristile radnje da bi uradile apdejt korisnicima. Kosta 30$. Ako na forumu ima vise vlasnika P3 koji ga nisu apdejtovali, ne bi bilo lose da se dogovorite i narucite zajedno jedan da podelite troskove za programator i postarinu, jer je V40 verovatno i poslednji apdejt obzirom da zatvaraju pa ce vam programator posle biti beskoristan.

Kod:
http://www.provape.com/ProVari-Programmer-p/provariprogrammer.htm
Takodje, razmisli da mozda uzmes High performance end-cap, ljudi koji ga koriste kazu da vide veliku razliku u trajanju baterije.

A ako se skupite da pazarite programator, javite da podelim sa vama postarinu jer bih uzeo nesto rezervnih delova za crne dane.

Admin poruka
Linkove u kôd!

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-01-2017, 20:23   #253
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Vi'š nije ti loše to za programator. Nije da mi je problem da odvrnem i zavrnem bateriju tu i tamo, ali se osećam pomalo kao budala, jer takav problem nisam imao ni sa V2 Vamo modom koji je koštao nekoliko puta jeftinije

Sent from my T03 using Tapatalk

Kao aikido...

Zahvalili :
Staro 22-01-2017, 22:30   #254
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 37
Pohvala: 4,594
Pohvaljen: 2,096
Nivo reputacije: 337
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

+1

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-01-2017, 22:36   #255
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,110
Pohvaljen: 5,293
Nivo reputacije: 782
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

-1

Šteta, ali izgleda da je u pitanju Rolls Royce vape industrije. :-(

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:08 sati.