Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-10-2011, 21:55   #1
Para
Senior

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 43
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 0
Para je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putu
Uobičajeno Prestige modeli Umbrella

Da li je neko probao ove modele, vrede li nešto.
Imaju varijante, tank, atomizer, kartomizer, filter.
Para nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2011, 23:53   #2
Danilo
Video Reviewer

Danilo's avatar

Registrovan: Sep 2011
Godine: 40
Pohvala: 110
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 70
Danilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Prestige modeli Umbrella

To su sve varijante koje su vec nabrojane u postovima o modelima samo
su oni dali svoje ime "Prestige".
PRESTIGE PRO je na primer BUD Tank, PRESTIGE TANK je recimo varijanta Ego-T ...i tako dalje.
Ja licno sam probao Pro i zadovoljan sam (Ego-T i W su mi bolji),
samo cena mislim da nije adekvatna posto takav komplet svuda van Srbije kosta dosta manje.

Tebi je možda, kada te mnogo ljudi hvali i preporučuje, znak da su oni kokošari. Meni je to znak vrednosti i poverenja.
Danilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-10-2011, 01:24   #3
Para
Senior

Para je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putu

Cene svih proizvoda su im baš nabudžene, tečnost pogotovo (no name). Ali u Srbiji se ne može nabaviti jeftinije, sve je tu negde. A ovi u Umbrella su još i jako neljubazni, tačnije neki muškarac koji radi tamo, pa sam odustao od kupovine kod njih. A smeta mi i naziv i logo koji je iz Rezident Evila prekopiran, malo bez veze.
Staro 23-10-2011, 11:01   #4
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Meni su isto naziv i logo najbitniji kada procenjujem kvalitet proizvoda koji treba da kupim
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-10-2011, 13:12   #5
Para
Senior

Samo se ti zezaj, ali na njihovoj cigari na jednom delu je oštampan veliki znak Umbrella iz Rezident Evila a na drugom delu BUD cigareta. Cigara izgleda ko zid sa grafitima. A kada sam ih pitao čiji su generalni zastupnik, ovaj živčani prodavac mi je rekao da je to Nemačka licenca )))))))
Staro 23-10-2011, 13:31   #6
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Para Vidi poruku
A kada sam ih pitao čiji su generalni zastupnik, ovaj živčani prodavac mi je rekao da je to Nemačka licenca )))))))
Pa da buraz,kinezi su naselili sve evropske zemlje,a ima ih i u Nemackoj
Problem je samo sto je taj lik ne ljubazan pa ti nije to objasnio na adekvatan nacin
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-10-2011, 19:14   #7
ignjat
Nov član

Registrovan: Aug 2011
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 23
ignjat je na dobrom putu

Da, neverovatni su likovi u svakom slucaju, nemacka licenca i lazni atest agencije za lekove.
ignjat nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-10-2011, 20:13   #8
Para
Senior

Pa ne znam da li je lažni atest, ali kako su dobili sertifikat Ministarstva zdravlja, kada ipak nije dokazano da je neškodljivo, ali nije dokazano ni da šteti zdravlju.
Siguran sam da ona TANK Prestige varijanta šteti jer sam osećao paljevinu, a tank je bio napunjen i bolela su me pluća posle parenja. TANK Prestige sam bacio.
Staro 23-10-2011, 20:26   #9
Danilo
Video Reviewer

Danilo's avatar

Pohvala: 110
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 70
Danilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosi

ok ok , mislim da nema smisla da "pljujemo" bili oni ovakvi ili onakvi svi smo nekad nesto kupili kod njih , mnogi su i u svet parenja poceli bas kod njih. Da li imaju ili nemaju sertifikate mislim da je to njihov problem, jer opet realno gledano NIKO bilo kod nas ili napolju nema a pogotovo ne 99% kopija "originala" koji su opet kineski ... pa sta dalje da se prica.
Da su skuplji - JESU, Garanciju prakticno i ne daju, na pitanja generalno nemaju odgovore i oni jednostavno samo prodaju (preprodaju) kinesku robu. Logo je OGAVAN i posebno iritantan jer se nalazi na kraju baterije i prilicno veliki za takav tip logo-a.
Sto se tecnosti tice jednom prilikom su mom drugaru rekli da je Nemacka i da je originalna. OK. Strasno bih voleo da su jeftiniji i malo obuceniji sto se tice te tematike ali kao sto sam vec rekao oni se bave samo trgovinom .
To je od mene sto se njih tice.

Tebi je možda, kada te mnogo ljudi hvali i preporučuje, znak da su oni kokošari. Meni je to znak vrednosti i poverenja.
Danilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-10-2011, 20:40   #10
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 541
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od danilo Vidi poruku
ok ok , mislim da nema smisla da "pljujemo" bili oni ovakvi ili onakvi svi smo nekad nesto kupili kod njih , mnogi su i u svet parenja poceli bas kod njih. Da li imaju ili nemaju sertifikate mislim da je to njihov problem, jer opet realno gledano NIKO bilo kod nas ili napolju nema a pogotovo ne 99% kopija "originala" koji su opet kineski ... pa sta dalje da se prica.
Da su skuplji - JESU, Garanciju prakticno i ne daju, na pitanja generalno nemaju odgovore i oni jednostavno samo prodaju (preprodaju) kinesku robu. Logo je OGAVAN i posebno iritantan jer se nalazi na kraju baterije i prilicno veliki za takav tip logo-a.
Sto se tecnosti tice jednom prilikom su mom drugaru rekli da je Nemacka i da je originalna. OK. Strasno bih voleo da su jeftiniji i malo obuceniji sto se tice te tematike ali kao sto sam vec rekao oni se bave samo trgovinom .
To je od mene sto se njih tice.
Danilo apsolutno si u pravu.
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-10-2011, 23:53   #11
Para
Senior

@ Danilo u pravu si, svako slovo. Ali ovaj forum služi da onih kao što sam ja buda što manje. Hoću reći, prevarenih.
Ako u gradu imaš samo jednu pekaru, tamo ćeš da kupuješ hleb, bez obzira kakav je. A kada se otvori druga pekara, e onda bar imaš izbor.
Evo večeras, probam njhov Tank-atomizer nov i udahnuo sam nekakvu izoretinu zamalo nisam crko. Pa kako da ne ...ma neću više o njima, ali dođe mi da pišem Ministarstvu zdravlja za ovo što večeras uvukoh u pluća..
Staro 29-10-2011, 18:50   #12
bomary
Nov član

Nivo reputacije: 22
bomary je na dobrom putu

koristim prestige black nekoliko dana i veoma sam zadovoljan jer su mi cigarete dosle glave

kada se na njima oseca paljevina to je zbog toga jer nedostaje tecnost
bomary nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-10-2011, 18:52   #13
bomary
Nov član

bomary je na dobrom putu

nekoliko puta sam kontaktirao sa njima i javila mi se neka zenska osoba koja je vrlo vrlo ljubazna
cak sam imao i reklamaciju drugog dana posto sam uzeo double paket i bez pogovora su prihvatili
Staro 29-10-2011, 18:53   #14
bomary
Nov član

bomary je na dobrom putu

medjutim garancije fakticki i nema a kvalitet i isprevnost se nigde ne opisuje
Staro 31-10-2011, 20:18   #15
Para
Senior

Gdje u Srbiji mogu da se nabave clearomizeri?
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:19 sati.