Forum

Prestige modeli Umbrella - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-02-2012, 20:53   #31
Borg
Nov član

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 1
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 20
Borg je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Prestige modeli Umbrella

Kako te je sluzila "originalna" Prestige black? Koji su mu nedostaci ako si nešto primetio...

Moze li na pp kontakt gde si kupio atomizer?
Borg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2012, 20:58   #32
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Sve 510 baterije i ___zeri bi trebali biti međusobno kompaktibilni.
U praksi se ponekad javlja problem "dubine kontakta", tj na nekim baterijama je donji pol isuviše duboko pa ne dodiruje pol na ___zeru i onda nema protoka struje. Ali i to se rešava prilično brzo laganim i pažljivim podizanjem tog donjeg kontakta, ili umetanjem odgovarajuće savijenog parčeta spajalice, ili adapterom.

Ako to tvoje radi, ćuti i vozi
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2012, 21:00   #33
Borg
Nov član

Borg je na dobrom putu

Ne znam da li radi..stize mi tek u utorak. Ove baterije na starteru mi crkavaju i već kriziram. Punim ih posle svakih 20 uvlacenja..
Staro 05-02-2012, 21:01   #34
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Pošto ih dobijaš od istog prodavca, onda će verovatno raditi. Problema ume da bude kada se kombinuju proizvodi različitih proizvođača.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-02-2012, 11:51   #35
marakan
Nov član

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 2
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 19
marakan je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Borg Vidi poruku
Kako te je sluzila "originalna" Prestige black? Koji su mu nedostaci ako si nešto primetio...
Meni je pomogla da ostavim pusenje.
Mesec dana samo sam pario Prestige black sa Umbrella tecnostioma.
To je moja prva e-cigareta. Pre sam pusio kutiju lakija dnevno.
Odusevilo me je e pusenje i ovu cigaretu sam bas puno pario.
Eto kao pocetniku bila mi je dobra.

Nedostaci Prestige black ?
hmm

Tecnost na spojevima curi pomalo.
Nije konstantan kvalitet dima, vec je "jaci" kada napunis cigaretu, a posle nekog vremena slabi. To je najveca mana po meni.
Mora dosta i cesto da se kapa, i menjaju filteri.
Kazu da filter moze da traje 10+ dana ja mislim 3-4 max.
marakan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-02-2012, 12:44   #36
Borg
Nov član

Borg je na dobrom putu

Ja sam narucio kartomizer pa cu videti da li ce se taj nedostatak promenjivosti kvaliteta dima regulisati. Javicu svoje imresije o ovom modelu nakon kraćeg testiranja...
Staro 03-03-2012, 02:25   #37
bstefano
Nov član

bstefano's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 5
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 18
bstefano je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Para Vidi poruku
Pa ne znam da li je lažni atest, ali kako su dobili sertifikat Ministarstva zdravlja, kada ipak nije dokazano da je neškodljivo, ali nije dokazano ni da šteti zdravlju.
Siguran sam da ona TANK Prestige varijanta šteti jer sam osećao paljevinu, a tank je bio napunjen i bolela su me pluća posle parenja. TANK Prestige sam bacio.
Evo i ja sam juče kupio njihov Prestige 650 TANK (u apoteci - znači bilo je urgentno), sve postavio po propisu, nalio već proban sokić, povukao nekoliko puta na prazno, a onda sa uživanjem pritisnuo taster i... kao da sam povukao na auspuh prolupalog dizelaša. Ljudi gorko i zagorelo. Reko "ma to je samo dok ne sagori ulje". Juče ceo dan zagorelo pa zagorelo, promenio nekoliko raznih tečnosti, a kako u svim imam po malo RY4 pomislih da je možda on problem. I tako do večeras. Razmišljam šta da radim. Da reklamiram - po postovima mi se nikako ne objašnjava sa njima... oćeš nećeš i rešim da pregledam sam fitilj u at-u. Gledam, na osnovu vaših iskustava, malo visoko stoji. Gurnem ga za 1-1.5mm niže, probam nekoloko dimova ... ukus prefektan, nema više zagoreo ukus. Eto, sada uživam i u kišobranu-T. Pouka, proveriti pre upotrebe sve novo nabavljene kineske proizvode - mnogo im je loša kontrola.
bstefano nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2012, 04:14   #38
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 445
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od bstefano Vidi poruku
Evo i ja sam juče kupio njihov Prestige 650 TANK (u apoteci - znači bilo je urgentno), sve postavio po propisu, nalio već proban sokić, povukao nekoliko puta na prazno, a onda sa uživanjem pritisnuo taster i... kao da sam povukao na auspuh prolupalog dizelaša. Ljudi gorko i zagorelo. Reko "ma to je samo dok ne sagori ulje". Juče ceo dan zagorelo pa zagorelo, promenio nekoliko raznih tečnosti, a kako u svim imam po malo RY4 pomislih da je možda on problem. I tako do večeras. Razmišljam šta da radim. Da reklamiram - po postovima mi se nikako ne objašnjava sa njima... oćeš nećeš i rešim da pregledam sam fitilj u at-u. Gledam, na osnovu vaših iskustava, malo visoko stoji. Gurnem ga za 1-1.5mm niže, probam nekoloko dimova ... ukus prefektan, nema više zagoreo ukus. Eto, sada uživam i u kišobranu-T. Pouka, proveriti pre upotrebe sve novo nabavljene kineske proizvode - mnogo im je loša kontrola.

Ne znam zasto bih ja,kao npr novi parilac,morao da se konsultujem na nekom forumu ili ne znam ni ja gde oko toga kako treba da bude postavljen fitilj ili bilo sta

Ako sam pukao toliki kes onda treba sve da bude perfektno,ili??????
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2012, 08:12   #39
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 539
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku

Ako sam pukao toliki kes onda treba sve da bude perfektno,ili??????
Pa ono... treba ali,međutim,kad ono..... nije .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2012, 10:37   #40
qutlacha
Senior

qutlacha's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 78
Pohvaljen: 242
Nivo reputacije: 68
qutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od bstefano Vidi poruku
Pouka, proveriti pre upotrebe sve novo nabavljene kineske proizvode - mnogo im je loša kontrola.
Pardon !
Ovo što misliš i što si napisao je delimično tačno.
Potpunije pravilo bi glasilo:
Pouka, proveriti pre upotrebe sve novo nabavljene kineske proizvode koje prodaje "generalni"- mnogo im je loša kontrola.

“Never take life seriously. Nobody gets out alive anyways.”

qutlacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-03-2012, 11:07   #41
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 539
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od qutlacha Vidi poruku
Pouka, proveriti pre upotrebe sve novo nabavljene kineske proizvode koje prodaje "generalni"- mnogo im je loša kontrola.

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-03-2012, 18:04   #42
bstefano
Nov član

bstefano's avatar

Pohvala: 5
Pohvaljen: 3
bstefano je na dobrom putu

E lako je njima, nemaju problema sa at-ijem, baterijama,... samo spuste prekidač i dima kolko oćeš.
bstefano nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2012, 05:09   #43
VladaT
Nov član

VladaT's avatar

VladaT je na dobrom putu
Wink Re: Prestige modeli Umbrella

Posto sam nov na forumu i ne nadjoh sad temu bas o Prestige Tanku, hteo bih da iskoristim ovu temu da pitam, da li je Prestige Tank jednostavniji od Prestige Pro modela?

Ja ima model Prestige Pro od februara i evo posle jednog servisa atomizera, koristio sam taj servisiran atomizer tek nesto vise od 7 dana i vec je sagoreo, bez obzira sto sam ga po pravilu koristio. A posto me iskreno mrzi da nosim toliko cesto atomizer na servisiranje, razmisljao sam da uzmem dodatak za Prestige Tank i da nasrafim na ovu bateriju od 1100 mAh. Koliko sam skapirao na youtube videima, izgleda mi jednostavniji za ciscenje u privatnoj reziji.

Pa zato pitam nekoh ko je koristio i jedan i drugi, da li se lakse cisti Prestige Tank od Pro modela? I da li mozda atormizer u modelu Tank duze traje bez ciscenja?

Hvala unapred, Vlada
VladaT nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2012, 13:29   #44
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,886
Pohvaljen: 8,369
Nivo reputacije: 1141
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Evo linka ka temi u kojoj se porede Bud atomizer (Prestige Pro) i Ego T (Prestige Tank):
http://e-cigserbia.com/showthread.ph...ige+tank+eGo-T
U osnovi ova dva atomizera imaju istu konstrukciju: vertikalni fitilj u igli koji naleze na horizontalni oko koga je namotan grejac. Sve razlike koje se pojavljuju svode se na tzv. setup. Da li je vertikalni fitilj malo deblji ili tanji i da li je malo vise ili manje nalegao na grejac. Dakle i losiji setup se moze znatno popraviti.

Osim ovoga u igri je debljina zice grejaca i broj namotaja, ali ovo vec spada u setup modova.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-03-2012, 00:33   #45
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 364
Pohvaljen: 185
Nivo reputacije: 76
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi
Wink Re: Prestige modeli Umbrella

Citat:
Originalna poruka od VladaT Vidi poruku
Posto sam nov na forumu i ne nadjoh sad temu bas o Prestige Tanku, hteo bih da iskoristim ovu temu da pitam, da li je Prestige Tank jednostavniji od Prestige Pro modela?
Pa zato pitam nekoh ko je koristio i jedan i drugi, da li se lakse cisti Prestige Tank od Pro modela? I da li mozda atormizer u modelu Tank duze traje bez ciscenja?
Hvala unapred, Vlada
Ovde imaš dosta opisanog u vezi čišćenja "Prestige pro" modela moraš početi da ga odrzavaš sam zaboravi generalnog i kada udješ u fazon bićeš prezadovoljan neboj se jednostavno je http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=317
Takodje imaš lep odradjen tutorijal u vezi "Prestige tank" modela
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=459
Kod "Prestige tank" modela upitanju je ego-t tip A i jednostavnije je i brze ali pod uslovom da nevadiš fiber iz igle i da nepraviš novi fiber,znači da spaljivaš komplet iglu sa fiberom i to brenerom ali veoma brzo da ti se igla nebi deformisala!Fiber pre paljenja nepereš nego direktno kada izvadiš iglu stavljaš na plamen!!! Evo ja tako radim pa već više od tri meseca!!!Medjutim u ovoj temi podledaj ati od "Prestige tank-a" kupljenog kod generalnog
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=905 Ja sam lično zadovoljniji sa Saphirom!!!

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:46 sati.