Forum

Inawera porudžbine - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-01-2012, 21:15   #31
milutko1
Moder

milutko1's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 45
Pohvala: 364
Pohvaljen: 515
Nivo reputacije: 132
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Inawera porudzbina

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Šta će ti u celoj toj priči registracija na Hipay?
? bas me ovo interesuje ja imam dinarsku visa internet karticu pa me interesuju detalji jel mi treba hipay ili moneybookers ili moze direktno da se plati tom visom
milutko1 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2012, 21:23   #32
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,766
Pohvaljen: 1,024
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Citat:
Šta će ti u celoj toj priči registracija na Hipay?
Pa otkud znam,pre nego što sam dobio ovu visu internet imao sam običnu(tj imam je i dalje) kreditnu mastercard i ona nije htela da prodje prilikom prve porudžbine ispalo je da sam tri puta poručio bezuspešno dok mi poljaci nisu poslali mailove sa tri kom invioce ----platnosc anulovana---- pre nego što sam je registrovao na hipay posle toga je prudžbina konačno "prošla",pa sam više zbog sigurice i da ne bih više fasovao "Platnosc anulowana" i da sebi i njima ne bih pravio zbrku,registrovao i intenet visu mada eto nisam znao da nemora.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2012, 21:31   #33
Kargi
Aktivan član

Kargi's avatar

Registrovan: Jan 2012
Godine: 40
Pohvala: 16
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 23
Kargi je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od bugi Vidi poruku
@acapn ideš na opciju " Płatności - Your payments in e-Business (www.platnosci.pl)",ispuniš svoje podatke,i to je to,kod za popust pri prvoj kupovini je "first purchase" (15 %), kod "PTVapers" (10%) možeš iskoristiti pri drugoj kupovini
@Kargi ne znam ni sam,što nije prošla uplata,reko da vidim dali je još neko plaćao sa mastercard
Pazi ja sam na inawera.com najnormalnije napunio korpu i preko platno-nesto popunio brojke sa kartice i platio...
Kargi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2012, 21:32   #34
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Ne mora, Hipay je bio servis za plaćanje na inaweraflavours, kod ovih ide bez problema direktno sa kartice.

Naše banke rade idiotski, ja sam do sada imao nekoliko puta problem sa plaćanjem, da mi se odbiju transakcije itd... i svaki put je bilo do naših obućara.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2012, 21:43   #35
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,766
Pohvaljen: 1,024
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Nemoj tako mi smo poznati kao vrlo jednostavni i expeditivni kad su bilo kakve transakcije i brokratija u pitanju

,za visu internet karticu skoro da niko nije čuo od bankara u raznim bankama pa sam na forumu(ovde)saznao da je ima u banciintesa predhodno se raspitivajući u mojoj banci i još par njih....i svi su me gledali blagotelećim pogledom kao da ih pitam za kvantnu fiziku.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2012, 21:47   #36
Kargi
Aktivan član

Kargi's avatar

Kargi je na dobrom putu

Druze ja imam tekuci racun u Societe banci i od njih sam za taj racun dobio visa klasik karticu koja ima i devizni racun.
Kako su mi objasnili ovo je najaci model visa kartice, osiguran si protiv gomile sranja koja mogu da se dese pa cak i od gubitka kljuceva od stana itd.
Da bi placao sa njom preko neta samo je potrebno da odgovarajuci iznos evra uplatis na svoj dev racun i to je to placa se opusteno...
Staro 25-01-2012, 22:09   #37
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Internet kartica je u suštini isto što i obična kartica, samo što je ograničena na online plaćanja - sa njom ne možeš podići pare na bankomatu niti platiti u prodavnici. Ista stvar kao sa elektron karticom.
U nekom obliku je izdaju Vojvođanska, Komercijalna, Intesa, Raifaizen... skoro sve ozbiljne banke.

Ukoliko imaš platnu karticu sa nekom povećanom sigurnošću(osiguranje, online i sms report za svaku transakciju...), realno nema ni potrebe vaditi posebnu Internet karticu samo za kupovinu online.
Staro 25-01-2012, 22:19   #38
Kargi
Aktivan član

Kargi's avatar

Kargi je na dobrom putu

Citat:
Internet kartica je u suštini isto što i obična kartica, samo što je ograničena na online plaćanja - sa njom ne možeš podići pare na bankomatu niti platiti u prodavnici. Ista stvar kao sa elektron karticom.
U nekom obliku je izdaju Vojvođanska, Komercijalna, Intesa, Raifaizen... skoro sve ozbiljne banke.

Ukoliko imaš platnu karticu sa nekom povećanom sigurnošću(osiguranje, online i sms report za svaku transakciju...), realno nema ni potrebe vaditi posebnu Internet karticu samo za kupovinu online.
Upravo to...
Staro 25-01-2012, 22:23   #39
bugi
Iskusan član

bugi's avatar

Pohvala: 23
Pohvaljen: 48
Nivo reputacije: 40
bugi je na dobrom putubugi je na dobrom putubugi je na dobrom putubugi je na dobrom putubugi je na dobrom putubugi je na dobrom putu

bilo kako bilo,ja ću sutra morati da direktno da uplatim novac na inawerin račun,a novac koji je korišćen prolikom ove ne uspešne transakcije će mi ostati zarobljen narednih deset dana,jer po rečima moje banke to je period koji treba da prođe da bi banka mogla da poništi "rezervaciju sredtava"
Ako je neko plaćao direktno,dali prvo uplaćujem novac na njihov račun, završim porudzbinu sa opcijom Bank transfer,ili bratno(prvo završim porudzbinu,pa uplaćujem novac)
bugi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2012, 22:24   #40
Kargi
Aktivan član

Kargi's avatar

Kargi je na dobrom putu

Ako se dobro secam prvo stavis sve u korpu pa onda placanje...
Staro 25-01-2012, 22:25   #41
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Koliko znam: bank transfer u Srbiji je teška ***ada.
Em su visoke provizije(fiksne su, pa se za male pare ne isplati),
em moraš da imaš račun na osnovu kojeg treba da ti odobre(!?) taj transfer
em se čeka neki dan da se to odobri.

Ja bih tu varijantu preskočio
Staro 25-01-2012, 22:49   #42
bugi
Iskusan član

bugi's avatar

bugi je na dobrom putubugi je na dobrom putubugi je na dobrom putubugi je na dobrom putubugi je na dobrom putubugi je na dobrom putu

Kako su mi u banci rekli poreban mi je "SWIFT IBAN" račun gde uplaćujem, i ništa drugo,nikakvu proviziju,nikakvo čekanje, nisu pominjali,sa svoje mastercard odmah prebacuju novac na njihov račin.....
Staro 25-01-2012, 22:51   #43
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

To što ti banka nije rekla, ne znači da nema. Taj fazon oni furaju odavno
Ja za bank transfer otputujem u Bosnu da uplatim, samo da se ne za***avam sa ovim našim stručnjacima.

Uostalom, dođi kada ga obaviš pa podeli utiske
Staro 25-01-2012, 22:56   #44
bugi
Iskusan član

bugi's avatar

Sutra ću videti....nemili mi se da ponovo idem preko payu,ni oni sami ne znaju zašto mi nije prošao transfer
inaće ovo su mi odgovorili maill-om
Citat:
Card transaction was canceled for security reasons during the verification of payment. The payment does not reach the seller, so I suggest re-payment.

I'm sorry, but we can not provide details of our security procedures.

Please also note that when defining the payment card resources on the card will be blocked until its completion. In case of cancellation of the transaction the bank receives information about that transaction never took place and after a few days of release the lock.
Staro 26-01-2012, 00:44   #45
opushteno
Senior

opushteno's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 20
Pohvaljen: 42
opushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putuopushteno je na dobrom putu

15e ti je provizija do 1500e koliko se ja sjecam ....
opushteno nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje

Pošalji link

Tagovi
inawera

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:46 sati.