Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-04-2013, 18:34   #31
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 676
Pohvaljen: 424
Nivo reputacije: 122
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kanger Protank

Citat:
Originalna poruka od kivan Vidi poruku
zvuči smešno, ali najlepše izgleda na ego sa košuljicom
Mislis sa suknjicom?

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2013, 22:55   #32
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,177
Nivo reputacije: 505
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od bOlE82 Vidi poruku
Slazem se, to i nije tako strashno...
Da je slučajno dobio falični primerak PBusardo, onda bi bilo strašno...

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-04-2013, 22:09   #33
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,225
Pohvaljen: 1,957
Nivo reputacije: 463
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Uzeo sam jadan na probu i mogu reci da sam stvarno zadovoljan
aroma ,th,gomila pare ,dodushe malo mu je veci otpor 2,8 oma ali na 4 i po volti nema ni zagorelog ukusa ni nekih nus pojava ,vratio me prve parilacke dane kada mi je star dust ili v3 bio jedini ati.
Dobio sam ga danas u 12 sati i do sad evo skoro ceo dan cuclam neki espreso,moje mishlenje je da ovaj klir treba imati u kolekciji ,amo da mu cena malo sidje na nashe mogucnosti !
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2013, 01:03   #34
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

I da mogu da potrvrdim da malo curne pri promeni temperature
ladno toplo , al i to se da reshiti ko zna skine klir sa baterije i okrene ga naopako,bar dok ne prodje voznju u dzepu ili gradskom prevozu, poshto je botom coil ,inace ako se pari sve vreme ne prepoznaje promene temperature pa samim tim i ne curi...
Staro 22-04-2013, 20:23   #35
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 653
Pohvaljen: 935
Nivo reputacije: 211
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2013, 02:12   #36
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Grimo je vrlo interesantan,bez tona ,ali nije nishta slagao u vezi ,,glasomajzera,,
batalio sam sve ostale atie il ih stavim na 5 min. pa se vracam pro tanku,definitivno je dobar
Staro 23-04-2013, 10:16   #37
Jeremija
Senior

Jeremija's avatar

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 356
Pohvaljen: 89
Nivo reputacije: 47
Jeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svima

Било би добро кад би неко ко има и Vapeonly BCC 3,5 и Протанк упоредио и дао своје утиске.

Jeremija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2013, 11:39   #38
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 176
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Bilo bi dobro i kada bi uskoro izbacili protank mini, za nas što uglavnom furamo eGo baterije, a ne volimo buzdovane

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2013, 23:21   #39
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,422
Nivo reputacije: 1149
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Vapeonly ima tvrdje povlacenje, nesto topliju paru, za moj ukus losiji tip,koji sam odmah promenio. Protank ima upadljivo lakse povlacenje i osetno je masivniji. Nisam u istom trenutku imao istu tecnost u oba tanka da bih nesto mogao da kazem o razlikama u ukusu. Protank se bolje i brze natapa, ali to zavisi od primerka glave. Na Protanku parim bez ikakvih intervencija, a na Vapeonly sam skinuo jedan fitilj i cackao visinu glave. Na oba su otpori po 2,5 oma i terao sam razlicite tecnosti na 3,7 do 4,5V. Oba rade veoma dobro.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2013, 03:28   #40
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Otvarao sam jednu glavu , 1 fiber od 2 mm i jedan od 1mm koji su obmotani zicom koja je 0.15 i ne lici mi na kantal , bar sa ovih grejaca ,a poshto je lezishte fitilja u obliku slova v ,tj. dole tanje a na gore sa shiri gore su preko zice naredjali josh 3 x po 1 mm fibera , zashto da bi video shta ima ,ono shto sam dobio je otpor od 2,2 oma ali cini mi se da sam uspeo ukus da pokvarim ,zato ovu drugu ne diram...
Staro 24-04-2013, 15:29   #41
Jeremija
Senior

Jeremija's avatar

Jeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svimaJeremija je poznat svima

Хвала Finder-у ,реци ми још да ли ПРОТАНК цури на батерију као Т3 ?

Staro 24-04-2013, 15:48   #42
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 176
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Izgleda da ce biti i mini verzije...

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2013, 17:39   #43
Jeremija
Senior

Jeremija's avatar

Пожелео - добио.Атила морамо да се чујемо на ПП да пожелиш нешто и за мене.

Staro 24-04-2013, 18:34   #44
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,422
Nivo reputacije: 1149
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Jeremija Vidi poruku
Хвала Finder-у ,реци ми још да ли ПРОТАНК цури на батерију као Т3 ?
Ne!
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2013, 16:48   #45
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Pashu glave od e vod klira ,samo dimnjaci da se zamene
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Tagovi
kanger, protank

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:55 sati.