Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Recepti
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-11-2016, 06:06   #241
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,558
Pohvaljen: 12,469
Nivo reputacije: 1919
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Recepti

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-11-2016, 11:33   #242
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Zahvalili :
Staro 14-12-2016, 12:11   #243
MarkoTM
Moderator

Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 347
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Malo sam se igrao sa marcipanom. Shake&Vape utisci su jako pozitivni ali cim odstoji malo ostale arome ga skoro potpuno potisnu. Dve jako lepe kombinacije koje su mi se svidele su..

0.5% Bilberry
1.5% Vienna cream
1% Marzipan

Bilberry moze i manje da se stavi ili neka druga vocka posto je zaista koncentrovana aroma.

1.5% Forest Fruit
1.5% Strawberry
0.5% Meringue
0.5% Marshmallow
1.5% Marzipan
0.5% Fresh Cream

Ovo je poslednja verzija koju testiram sa 1.5% marcipana. Jagoda i sumsko voce se jako lepo slazu a marshmallow i meringue daju notu neke vrste poslasitcarskog krema(lagana baked nota puslica) i slatkoce. Fresh cream cisto da poveze sve. Sve FA arome.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-12-2016, 10:04   #244
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,371
Pohvaljen: 1,008
Nivo reputacije: 173
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Evo, za ove vrele zimske dane igrao sam se malo sa jogurt aromom, onom Grckm.Sta sam sve smuckao:

1. Grcki jogurt 8%
2. Bavarian krem 2%
3. Jagoda 1.5%
4. Smooth dve kapi
5. EM 4 kapi

Krepi i osvezava, vraca snagu.Suptilan ukus jogurta sa preplitanjem kremastog ukusa bavariana i provlacenjem jagode.Smooth sve to lepo upakuje a EM daje jos dodatnu + notu.Leci hemoroide

Ovde nema jogurta, ali:

1. Kajsija 8%
2. Cheescake 4%
3. Bavarian 2%
4. Sweet Cream 2%
5. Van.Custard 1.5%
6. Whipped Cream 1.5%
7. Smooth dve kapi
8. Supersweet dve kapi

Kako opisati? Kremasta kajsija sa podnotama cheescake-a i vanile pri izdisaju...hmm
Odlicna za zubobolju

E ovo me je odusevilo:

1. Eggnog 5%
2. Van.Custard 8%
3. EM 2%
4. Bavarian 1.5%

Ovo je extra! Preplicu se ukusi vanile, blagog ruma, ukus onih jaja kada se sprema fil za tortu i dodatna kremasta nota bavariana.
Leci sveee, svee, sveeeee

Napomena-vecinom su u pitanju nisko koncentrovane arome.
ljudva je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-12-2016, 11:52   #245
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Napomena sebi:

"Iseci ove Ljudvine recepte X10 i probaj. Zanimljivo deluju"

Zahvalili :
Staro 21-12-2016, 12:14   #246
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Samo sam cekao
Zahvalili :
Staro 04-01-2017, 12:27   #247
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Zahvalili :
Staro 31-01-2017, 11:21   #248
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Zahvalili :
Staro 31-01-2017, 12:55   #249
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Ovaj tuce % kao i ja
Zahvalili :
Staro 31-01-2017, 23:16   #250
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,196
Pohvaljen: 3,041
Nivo reputacije: 386
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Bananu Cream na pola(2,5) i Greek Yoghurt napola(2,5) , jagode su OK, Blackcurranta i onako nemam - pa probaču što da ne....

Al ovo - ovo je tako grozno i loše da moram opet napraviti po 100ml-ke ....malo se igram s % i kombinacijama - al sve u tom stilu mi legne nenormalno (c-hell -> ideš li na more?)

Revizije...

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-01-2017, 23:26   #251
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Stavljam ovu temu na ignore!

Zahvalili :
Staro 02-02-2017, 22:01   #252
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,608
Pohvaljen: 1,428
Nivo reputacije: 257
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Navukao sam se sada na ovaj mix A dosao sam na posao sa samo 4ml...

FA Breskva 3%
IW Kokos 1.5%
TPA Coconut Candy 2%
Bavarian Cream 2%
EM 0.5%

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2017, 18:00   #253
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 546
Pohvaljen: 406
Nivo reputacije: 103
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

U ovom zadnjem miksu ima 9% arome.Jel to sme da stoji duze od mesec dana ili ide odmah po miksanju?Mislim kako se ponasaju vremenom tako jaki miksevi sto se tice jacine,meni i 2% nekad previse.
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2017, 18:21   #254
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 821
Pohvaljen: 946
Nivo reputacije: 136
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

nema veza koliko je procenta miks, moze stajati isto kao i slabiji, sa duzim stajanjem miksovi dobiju bolju aromu, dobiju vise prirodni ukusa manje se oseca vestacki ukus [ovo je samo moje iskustvo]
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2017, 18:21   #255
coolioh
Iskusan član

coolioh's avatar

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 11
Pohvaljen: 79
Nivo reputacije: 24
coolioh je poznat svimacoolioh je poznat svimacoolioh je poznat svimacoolioh je poznat svimacoolioh je poznat svimacoolioh je poznat svimacoolioh je poznat svima

Kad su u pitanju miksevi vise komada ukusa/aroma i nije tolko drasticno kada je ukupni procenat veci, dok bi single flavor na tom % bio neparljiv. Tako da ne moze se bas porediti % za single flavor i mix 5-6+ aroma. (ali da ga ameri preteruju, preteruju ga, tako da u vecini slucajeva korekcija je neizbezna)

A stajanje sve zavisi od aroma, nekad se od stajanja odredjene arome smire a druge dodju do izrazaja. Tako da ce sigurno biti promena tokom stajanja, ali tesko da ce bas biti neparljivo.

Uglavom nema ti druge nego da probas i vidis sam/a, jer opet nisu nam svima cula ista

"That's just, like, your opinion, man."
coolioh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Recepti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:32 sati.