Forum

Kanger Protank 2 - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-12-2013, 21:21   #31
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
Pohvala: 837
Pohvaljen: 415
Nivo reputacije: 112
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kanger Protank 2

Rasturio sam grejac od fena za kosu i dobio nekoliko metara zice od koje kada napravim grejac za moj PT2 radi ekstremno dobro. Pitanje je da li je ta zica iz grejaca za fen ok za parenje?

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-12-2013, 21:42   #32
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 54
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,362
Nivo reputacije: 547
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Normalno da jeste-) Ja sam upredao kantal od grejacha crknute lemilice.
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-12-2013, 00:17   #33
MR.T
Nov član

MR.T's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 7
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 13
MR.T je na dobrom putu

Ljudi ovo cudo cim padne tecnost ispod pola, pocne toliko da curi, da je to nevidjeno... sad sam ubacio jos jedno parce fitilja, jel ima neko ideju da li ce to pomoci?

P.S. u pitanju je ovaj veci model...
MR.T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2013, 00:23   #34
cages01
Veteran

cages01's avatar

cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Kanger protank 2 nema sile da curi ako je original i ako je sve namesteno kako treba. Ako ima samo jedno parce fibera preko grejaca moguce da je to problem. Stavi lepo 2 nova jedan pored drugog (ne preko) i ne bi smeo da curi ni slucajno. Ja moj mesecima ne odmaram i nikad,ali nikad nije pustio ni kap. Isti slucaj i sa kecom koji koristi moja keva.

Staro 11-12-2013, 01:00   #35
MR.T
Nov član

MR.T's avatar

MR.T je na dobrom putu

upravo sam tu negde oko pola tanka, za sada radi ok i daje mi jos vise pare (sto mi se svidja), ali ne da je cureo, nego samo tako... sto se tice toga da li je original ili ne, kupio sam ga u umbrellinom predstavnistvu, tako da bi trebao da jeste. hvala na savetu u svakom slucaju, javicu sta se desava!
Staro 11-12-2013, 01:04   #36
cages01
Veteran

cages01's avatar

Ok,nastavicemo da pratimo fabulu radnje Naime,znam da su kopije (neke,verovatno ima i dobrih) uzasno lose jer sam kolegi narucivao sa fasttecha neki koji izgleda identicno kao original ali kad sam ga otvorio imao sam sta da vidim-nije ni blizu uradjen kao Kanger,cak ni konstrukcijski nije resen isto iznutra. Na stranu to sto nije staklo i uopste materijali su dosta losiji,maltene sve krcka pod prstima. Uglavnom,poenta je da ako je original,nije nikakav problem,nateracemo ga da proradi kako treba sigurno

Zahvalili :
Staro 11-12-2013, 01:29   #37
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,035
Pohvaljen: 10,418
Nivo reputacije: 1557
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Osim standardnih stvari koje stalno ponavljamo kod BCC sprava kao što su gustina tečnosti, temperatura prostorije, broj dodatnih “flavor wick" fitilja... Jedan od bitnijih faktora je svakako i količina podpritiska. On zavisi uglavnom od veličine rupica za vazduh i jačine “cuga“ parioca... ALI i od nestandardnih eGo i 510 konektora i ogromnih razlika od proizvođača do proizvođača pa čak između modela istog proizvođača. Skupljam materijal za jedan ozbiljan “Ala Imagine“ post o ovoj temi. Treba mnogo da merim i slikam i oklevam da napišem dok ne budem 200x proverio i testirao svoju teoriju. Idite na gugl imidžiz i kucajte prvo Innokin itaste v3 zatim Vision Spinner 1300 pa mi recite šta ste videli što se tiče eGo konektora...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-12-2013, 03:36   #38
MR.T
Nov član

MR.T's avatar

MR.T je na dobrom putu
Angry Re: Kanger Protank 2

Elem, nije pomoglo... Cim se nivo tecnosti spustio ispod pola ponovo je pocelo curenje, dakle dok je iznad pola, ni traga curenju, cim padne ispod, odmah pocne grgoljenje, kada skinem protank baterija je vlazna i ma koliko puta ocistio, ponavlja se.
Ako je od nekog znacaja koristim je na evic-u, sa fa tecnoscu...
Procitao sam na nekim stranim forumima, da se i drugim ljudima desava isto. Vrlo iritantna stvar...

Ako neko ima neki predlog, voleo bih da cujem i hvala unapred!

P.S. Cim sam dopunio tank, sve u redu.
Staro 11-12-2013, 08:50   #39
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, Provari 2.5 & P3, Kaje i Taje
Pohvala: 4,033
Pohvaljen: 4,010
Nivo reputacije: 661
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od MR.T Vidi poruku
sto se tice toga da li je original ili ne, kupio sam ga u umbrellinom predstavnistvu, tako da bi trebao da jeste.
Mislim da je ovde srž problema... Sudeći po kvalitetu opreme i tečnosti koje prodaju (da se opet ogradim, ja sa tečnostima nisam imao problema), skoro da sam ubeđen da je falš atomizer....

Sent from parče plastike

Kao aikido...

ДРАГАНЏА ГАНЏА ГАНЏА ГАНЏАЈИЋ
--------------------------------------

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2013, 10:32   #40
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pt2 na evicu ima relativno mali podpritisak... Gde curi? Ulazi u cev? Grgolji? Dole na konektoru?
Staro 11-12-2013, 12:15   #41
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,886
Pohvaljen: 8,370
Nivo reputacije: 1141
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Jedan od bitnijih faktora je svakako i količina podpritiska. On zavisi uglavnom od veličine rupica za vazduh i jačine “cuga“ parioca... ALI i od nestandardnih eGo i 510 konektora i ogromnih razlika od proizvođača do proizvođača pa čak između modela istog proizvođača.
i ja mislim da se ovde nalazi odgovor. Neverovatno je koliko su neujednaceni otvori za vazduh.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2013, 14:17   #42
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Blago nama što imamo standardizovane konektore izbora i glavobolja koliko hoćeš :-) A stvarno blago RDA-ovcima sa rupom sa strane... I svima ostalim koji ne vuku vazduh kroz konektore... Štapići mi se ne sviđaju al kad poludim od BCC karburator je moj! Šalu na stranu, ako se uvaže svi faktori koji utiču na rad jednog prosečnog BCC svaki do sada sam uspeo da dovedem do njegovog savršenstva a pri tom sam 9000 svetlosnih godina od setup mastera. Jednostavno sprave tako rade i koštaju i po 2$. :-) dok pišem ovo davim se u ukusu jednog dvodolarskog :-)
Zahvalili :
Staro 11-12-2013, 14:24   #43
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 44
Pohvala: 2,145
Pohvaljen: 3,225
Nivo reputacije: 494
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Moj nigde nije procurio.
Ni na jednoj bateriji/modu.
I nisam ga kupio kod kisobrandzija.

Samo da update-ujem moju "brigu" o potrosnji - trosi vrlo malo vise od drugih klirova istog kapaciteta koje imam, ali nista strasno, mozda oko 10% vise. Tako da sam vrlo vrlo zadovoljan ovom spravicom

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-12-2013, 16:47   #44
MR.T
Nov član

MR.T's avatar

MR.T je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Pt2 na evicu ima relativno mali podpritisak... Gde curi? Ulazi u cev? Grgolji? Dole na konektoru?
Mogu se videti kapi na konektoru, tj. bateriji...
Staro 11-12-2013, 16:54   #45
MR.T
Nov član

MR.T's avatar

MR.T je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od jokjuar Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od MR.T Vidi poruku
sto se tice toga da li je original ili ne, kupio sam ga u umbrellinom predstavnistvu, tako da bi trebao da jeste.
Mislim da je ovde srž problema... Sudeći po kvalitetu opreme i tečnosti koje prodaju (da se opet ogradim, ja sa tečnostima nisam imao problema), skoro da sam ubeđen da je falš atomizer....

Sent from parče plastike
Ako uzmemo u obzir da nisam nikakav stručnjak, meni izgleda extra odrađeno, kutija kao i ove sa neta, identična... Stvarno deluje kao original, e sad...
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Tagovi
kanger, protank 2

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:02 sati.