Forum

Cartomizer pomoc - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kartomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Zatvorena Tema

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-09-2013, 15:24   #16
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 233
Pohvaljen: 634
Nivo reputacije: 179
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Cartomizer pomoc

Citat:
Originalna poruka od sirius sem Vidi poruku
to shto ima u oglasima sam cekao 2 meseca ,pa sad kad ja ocu on nece,a svima nam je uvalio AGR tankove i to za 1800 din.
sve mi stoji u celofanu jer karta videlo nije,uostalom da je tolika frka poslao bi meni alansi par tih opranih cisto da testiramo AGR tank ,al nije zapelo...
Ajde samo da pricamo cinjenicama, nista drugo.

Niko nikome nista nije uvalio, dao sam oglas za AGR tankove i ko je hteo taj je kupio. Nikom nisam zavrtao ruku.

Sa druge strane, nisi ti cekao kartove dva meseca jer je nekom bilo dosadno. Pitao si da nemam i kartove, ja sam rekao da sam porucio nesto kartova i da me zezaju na carini i da ne znam kada cu ih imati u rukama. Potrajalo je duze nego sto je bilo ko ocekivao a iscekivao sam ih isto kao i ti.

Najvaznije - nisam stavio kartove u oglas pa kad si se javio ja ih nisam imao. Pricali smo usmeno kada smo se videli i tada sam ti rekao da ocekujem kartove. Ovako ispada da sam nesto stavio u oglas pa te onda zavlacio.

Ako sam napisao nesto sto ne stoji, molim te da me ispravis i dobices izvinjenje od mene.

Mesecar nije na Forumu   top
Zahvalili :
Zatvorena Tema

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kartomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:43 sati.