Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-12-2014, 23:10   #31
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 772
Pohvaljen: 872
Nivo reputacije: 160
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Rose Atomizer

Probaj rose. Rekao bih da je prica za sebe. Poredio sam ga sa kayfunom zato sto je najzastupljeniji i da ljudi znaju sta da ocekuju naspram njega.
Probao sam i tajfun i orchid. Rose, za sada, nosi pobedu lagano. A sa jos boljim upoznavanjem moze biti samo jos bolji!
Vredi mnogo vise paznje nego sto mu je posveceno to je definitivno.
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-12-2014, 23:45   #32
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,423
Nivo reputacije: 1149
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Ithaka je smrtonosna sprava. Ne koristim je samo zato sto nemam peckalicu i dojadilo mi je R-NR pakovanje. Mislim da je to razlog sto se nije mnogo rasirila. Za nju nije jednostavno naci delove. Jeftini Kayfun klonovi i gomila dodatne opreme i jeftinih delova za njih pregazili su je na samom pocetku. Pojavili su se i sve bolji klirovi sa gotovim grejacima i ona je postala previse komplikovana.
Na to mozes slobodno da dodas i masu rivjuera koji Ithaku nisu ni probali i forsirali su nove proizvode.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-12-2014, 00:49   #33
smokey
Veteran

smokey's avatar

smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu

Ko ne uzme rose umrece u najgorim mukama!
Stvarno, ne znam kako bolje da se izrazim. Sta god sam nabacio na atomizer, radi jako dobro.
Lagano pokriva ospeg izmedju 7-30W. Iznad 30W me ubija a ispod 7W mi je dobro bilo sta skoro. Nasao sam se najbolje na oko 15W uz 316L i rayon.
Prilicno kratak horizontalni dual wick, mala komora, sjajna kontrola tecnosti i dosta dobar airflow.Aroma izrazena u svim situacijama a TH zavisan od snage. Presudjujte sami...
Preporuka je za mouth to lumg inhale dok je moguc i restriktivni lung inhale.
Da ponovim, ja budala - rose samar. Nadam se da nisam budala u manjini!
Ej da... U zavisnosti od setupa i otvora vazduha, zna da svira ko ciga na Guči
Staro 14-12-2014, 00:54   #34
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 55
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,366
Nivo reputacije: 550
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Rose, Rules.
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-12-2014, 00:56   #35
smokey
Veteran

smokey's avatar

Absofreakinlutely!
Staro 14-12-2014, 03:14   #36
zogu
Moder

zogu's avatar

E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Rose je ubedljivo najbolji atomizer koji sam ja probao. Ali toliko volim heron da necu iz principa da ga narucim

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-12-2014, 11:49   #37
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 156
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

E, je, kad sam lenj da se motam po salterima banaka da sredim karticu, "pecam" ga ovde po oglasima. Doduse, povukao sam trenutno oglas da ga kupujem, jer petljam sa Orchid-om i Taifunom GS, a sinoc sam Impulsivno pazario Erkenigin. Ali Rose cu definitvno morati da nabavim kad-tad.
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2014, 14:14   #38
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 147
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

jel bolji od orhida?

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2014, 14:15   #39
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,216
Pohvaljen: 11,962
Nivo reputacije: 1841
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@scooter
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-12-2014, 14:21   #40
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 147
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

chell ne kvari provokaciju. smokey je imao i orhida te smatram da je merodavan da presudi

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2014, 14:33   #41
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: eVic Primo mini - PT2
Pohvala: 1,499
Pohvaljen: 1,704
Nivo reputacije: 340
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Svak ima svoje licno misljenje , ne mozes proceniti po drugom sta je najbolje za tebe

EDIT: To je isto kao kad bi mene pitali jel bolja crnka od plavuse ... sve zavisi od setupa

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-12-2014, 14:36   #42
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,452
Pohvaljen: 4,430
Nivo reputacije: 596
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-12-2014, 14:47   #43
zogu
Moder

zogu's avatar

E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Scootera je tesko prevariti.

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2014, 04:10   #44
smokey
Veteran

smokey's avatar

Citat:
Originalna poruka od zunomiljan Vidi poruku
jel bolji od orhida?
Nerado cu reci da je bolji rose. Bolji je zato sto mi vise lezi. Vredi paznje i predlazem da se proba!
Orchid sam doziveo kao nesto sto je izmedju klasicnog atomizera i dripca. Bar tako radi po performansama a najbolje radi na vecim snagama uz lung inhale. Meni tako nesto ne odgovara. Nit mi je za all day vape(mouth to lung rezim), nit za redovne oblake i punocu arome kao iz drippera.
Rose mi je definitivno za all daj vape(mouth to lung) i tu brilijira! Bas to mi odgovara i treba!
Zahvalili :
Staro 19-12-2014, 21:46   #45
Daba
Senior

Daba's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 701
Pohvaljen: 260
Nivo reputacije: 55
Daba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosi

Kako ono Smokey reče "ufff Ruža..." Znate onu pesmu: "Ružica si bila, sada više nisi"... i za malo tako i da bude. Stigla mi u ponedeljak, SKU1915007, u utorak celo veče sam pokušavao da je osposobim i negde oko 2 posle ponoći sam digao ruke, oprao je i vratio natrag u kutiju. Pošto inače koristim samo fiber sa njim sam i probao da napravim setup. 2mm, 2,3mm, 2,5mm, 3mm, usukan, upreden, sve duplovan računajući da će tako ići najlakše. Kakav god grejač da sam napravio na kraju sam dobio ili zagorevanje fibera ili poplavu unutrašnje komore. Inače, ni meni ovako drhtavom i sa kratkim živcima nije uopšte predstavljalo problem ubaciti žice kroz te dve rupe u dnu i pričvrstiti ih, ne znam što su ljudi digli toliku frku oko toga. Ovaj klon ruže naravno ima mana kao inače i većina klonova made in PRC:
- treba ga okupati pošto ima zaostataka od obrade na navojima,
- nema rezervnih gumica,
- nedostaje mu dihtung gumica na mesinganom šrafu kojim se na 510 konekciji podešava + kontakt, ovde paše čuvena gumica sa kineskih upaljača ili kajfun šrafa
- navoji na čunku kojim se reguliše dotok tečnosti imaju previše zazora i kad dotok nije zatvoren do kraja čunak se klima po meni više nego što bi to trebalo,
- i najveći problem, zbog kojeg sam verovatno i imao nevolja da osposobim ovaj ati a kasno sam to primetio, dihtung gumica koja se nalazi u gornjem delu tanka na samom čunku za podešavanje dotoka tečnosti je pretanka, samim tim i vazduh ulazi unutra i gubi se potpritisak u tanku, ovde paše najveća gumica sa evod glave a verovatno i manji dihtung sa Lemo-a.
Sutradan, u sredu sam zamenio gumicu na čunku, i rešio da još jednom probam da napravim grejač, ali ovaj put paralel dual coil, 2x1,8Ω, 2mm prečnik i "rayon by Finder", odustao sam od fibera i... Ruža je proradila kao nekada Tozin odžak. Regulator tečnosti posle 4 puna kruga spada sa unutrašnje komore, u bilo kom položaju između nema potapanja unutrašnje komore i sve što uđe unutra i ispari. Para je toliko gusta da može da se oseti vlaga na koži, ukus odličan, al zato i troši domaćinski. Dotok vazduha je malo veći nego npr. potpuno otvoren kfl+ v2, ovo definitivno nije ati za direktno uvlačenje na pluća. Ja sam zadovoljan toliko da razmišljam da naručim i onu 1:1 verziju SKU1848800 a kajfune dam u oglase.

Daba je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:52 sati.