Forum

Baterije za mehanicki mod - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-03-2014, 10:48   #31
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 734
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 152
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Baterije za mehanicki mod

A, jeee, bice dobra za kick.
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-04-2014, 00:08   #32
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 765
Pohvaljen: 1,307
Nivo reputacije: 184
sasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputaciju

Ja sam skoro uzeo jednu Sony VTC4 i napravio sebi problem...
Posle ove baterije kad stavim bilo koju drugu bateriju u mod sve mi je slabo...sad moram da uzmem jos ovih Sony...

sasa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-04-2014, 00:23   #33
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 445
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Izasle su vec VTC5, medjutim, pisu stranci da se greju u pm, nesto sa njima ok, ove vtc4 su keva, jedino njih kick V2 moze da isprazni do kraja, sve ostale stucaju vec na 3.7V
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2014, 19:34   #34
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 28
Pohvala: 162
Pohvaljen: 105
Nivo reputacije: 41
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

imam jedno pitanje za iskusnije, sa duzim stazom . posto baterije koje koristim na mehaanici punim aj da kazemo kada se isprezne do polovine kapaciteta , kako to utice na njihov vek. ako je prosecan vek li-jon baterije 300 punjenja, da li se svaka dopuna racuna kao punjenje ili pola. nadam se da razumete sta sam hteo reci

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2014, 19:36   #35
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 765
Pohvaljen: 1,307
Nivo reputacije: 184
sasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputaciju

Ne, li-jon baterije nemaju memorijski efekat, cak im prija da se ne prazne do minimuma....

sasa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2014, 19:43   #36
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Godine: 28
Pohvala: 162
Pohvaljen: 105
Nivo reputacije: 41
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

znam da nemaju memorijski efekat kao NMH , e to je ta rec da li im prija ili ne

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2014, 20:04   #37
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 54
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,361
Nivo reputacije: 547
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Nemoj ih prechesto puniti. Li-ionke vole u svakom sluchaju punjenje do kraja. Mada sa recimo napunjenoshcu do 4.12v povecavash broj ukupnih ciklusa za oko 15 do 20 posto, shto nije malo. Znachi ako spadne na recimo 3.7v punjenje do 4.2v se racuna kao ceo ciklus. Postavio sam link poodavno Da biste videli ovaj deo poruke morate se registrovati Za svaki sluchajda se ne zaboravi
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2014, 18:53   #38
srkiap
Iskusan član

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 15
Pohvaljen: 54
Nivo reputacije: 23
srkiap je poznat svimasrkiap je poznat svimasrkiap je poznat svimasrkiap je poznat svimasrkiap je poznat svimasrkiap je poznat svima

Mene interesuje dali za mehanicki mod trebaju baterija sa zastitom ili bez?
srkiap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2014, 19:03   #39
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Pohvala: 71
Pohvaljen: 249
Nivo reputacije: 63
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Bez zastite.
Pretrazi forum, i naci ces i zasto.
nirvana je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2014, 19:05   #40
srkiap
Iskusan član

srkiap je poznat svimasrkiap je poznat svimasrkiap je poznat svimasrkiap je poznat svimasrkiap je poznat svimasrkiap je poznat svima

Ok, hvala na brzom odgovoru.
Treba da porucim Sentinel M16 Telescopic Mechanical Mod pa me interesuje kako se ponasa i kako znam da je baterija prazna(da je neispraznim previse i da nastane problem) i kad treba da je punim?
Staro 12-04-2014, 19:14   #41
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Pohvala: 71
Pohvaljen: 249
Nivo reputacije: 63
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Ukoliko ides sa kickom sam ce ti iskljuciti.
Opcija koju ja koristim, a najvise zbog velicine moda, tj, da bi bio sto manji je bez kicka.
U tom slucaju se moras osloniti na sebe, recimo pretpostaviti kada je baterija pri kraju.
Bez bojazni, to nije nista strasno i tesko da se moze pogresiti, jer ces sam osetiti po cugu kada je baterija oslabila.
Licno cim padne na 3.7v menjam je.
Dopuna.
Nisam video da trazis i to kako radi taj mod.
Nisam imao prilike da ga koristim, verovatno ima nesto o njemu na forumu, ali razmisli i o atty-u. Obzirom da je taj mod ogroman, precnik, tesko da ces naci atty koji se sesti kao saliven.
Toliko o modu, jer ipak ovo nije tema o modovima.
nirvana je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-04-2014, 19:23   #42
srkiap
Iskusan član

Nije za mene nego za "Tasta".
Znaci mora i kick.
Hvala na veoma brzim odgovorima.

Odgovor:
Lose sam uradio post nisam mislio kako radi mod nego baterija u bilo kom meh. mod-u.
U svakom slucaju hvala
Staro 12-04-2014, 20:07   #43
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Godine: 42
Pohvala: 595
Pohvaljen: 637
Nivo reputacije: 130
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Ne mora kick pod obavezno.
Ajd pročitaj malo forum,sve lepo piše.Tako ćeš naj bolje ukapirati.
Djindjilindji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2014, 23:38   #44
srkiap
Iskusan član

A on je "malo" komplikovan i ako se baterija sama ne ugasi kad je prazna bice svasta.
Da sam ja u pitanju to nebi bio problem ali ovako mora da ima bar neka zastita od praznjenja.
Staro 13-04-2014, 02:00   #45
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 294
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Bratac,najbolje da odgovoris mr Tasta od mehanike,nije to za njega. Gledaj ,prvo ti treba da pohvatas sta se kako radi pa onda da prepricas tastu. Uzmi mu eVic ,to ce da mu sija,ima da cacka po opcijama i mirna ti glava. Tovaris bezveze sebi glavobolju.

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:05 sati.