Forum

PG, VG, PEG - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-11-2013, 06:01   #31
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,406
Nivo reputacije: 1146
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Re: PG, VG, PEG

Chikavilli je pisao o slicnom iskustvu ovde.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-11-2013, 08:06   #32
zogu
Moder

zogu's avatar

Pohvala: 4,567
Pohvaljen: 6,084
Nivo reputacije: 977
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Radmila Vidi poruku
Nikad nisam imala više prehlada nego prošle zime i ove jeseni! Kao da sam naopako rođena hahahahahha. Sad malo zbilje: stvarno sam primetila da sam osetljivija na prehlade i duže traju nego pre. Jel može neko to da mi objasni?
Svi su ove godine bolesni, gledam po kolegama na poslu i svaki dan neko kaslje, kija itd..., taman jednog prodje drugi opet dobije i tako u krug. Jednostavno ima vise virusa nego ranijih godina, ozbiljno ovo mislim.
Ili nas ove godine vise rokaju Chemtrailsovima.

Only rose and some box

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-11-2013, 08:22   #33
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Pohvala: 1,761
Pohvaljen: 1,023
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

U potpunosti se slazem,sipaju "odozgo" pojacano na boga nemisle,mnogo ljudi je bolesno a posto imam dvoje male dece koji su svaki cas kilavi to je haos kad odes u Dom zdravlja koliko bolesne dece sa respiratornim problemima...poplava je toga
Tako da mislim da to nema veze ss ecig

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-01-2014, 22:18   #34
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 40
Pohvala: 498
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 99
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Jos da deci u buducnosti preporuce e-cig sa zeljenom aromom,umesto inhalacija aloprolom.
Mislim pricam gluposti,ali kad sam kupio e-cig i pricam o nestetnosti,cerka od 9 god. mi kaze,joj kako lepo izgleda,jel mogu da probam.Kad je nisam tresnuo o pod,mislim cigaretu.Posle objasnjavanje,nerviranje itd.Razmisljam kako ce se odraziti parenje,ako se bas omasovi ,na radoznalu nepusacku adolescentsku populaciju u buducnosti sa takvim stavom o nestetnosti.
Da ne bude pesma-Kafana je puna dima(al nista ne osetim)
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2014, 00:22   #35
daksi990
Banned

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 2
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 0
daksi990 je na dobrom putu

Eto i ja sam poceo da curim analogne u 2-goj srednje.Odnosno za to je sve kriv moj brat od tetke!Bilo je to na raspustu ajd povuci pa posle nekog vremena ajd opet i tako on otiso kuci i prestao da curi a ja sve do sad.Realno nikad nisam ni sanjao da cu poceti sa cigarama a i kada pricas nekom on kao da te ne slusa u tim godinama.E sad ne znam kako decu odgovoriti od cigara?Oni znaju da su stetne ali taj porok ih izgleda vuce da probaju nesto novo i da promene nesto u zivotu.Zvuci jako glupo i kada shvate da im to nije potrebno i da im ne donosi nista sem gubitak finansija,zdravlja i td vec su postali zavisni.I onda neki pokusavaju tako da ostave cigarete pa posle 2 sata opet zapale i tako u nedogled.Izgleda da je taj stres presudan za pocetak sa cigaretama ali kao sto sam napisao to im se kasnije obije o glavu.Ali meni se to tek desilo kada sam zavrsio skolu i kada sam shvatio da za to treba i dosta finansija a i da mi se zdravlje pogorsava.
daksi990 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2014, 10:22   #36
Argentto
Senior

Argentto's avatar

Pohvala: 91
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 45
Argentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Stetnost E Cigareta vasa misljenja

Evo dokument farmaceutskog fakulteta u Beogradu o PG-u..
Koristi se cak za lekove, hranu..

Kod:
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCkQFjAA&url=http%3A%2F%2Fsupa.pharmacy.bg.ac.rs%2Fassets%2F735&ei=eW4MU7vhDeiKywOQloCYDg&usg=AFQjCNG7aeKxu4D3uUIkecTeQdC08y_TzA&sig2=arEwyNcUGC_DuZ2_qRKwyQ&bvm=bv.61725948,d.bGQ

Vision Spinner II 1600 + VapeOnly CE5 BDCC / ASPIRE ET-S BDC
Gold Ducat, Old Harbor, RY4, Esplendido....
Argentto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2014, 10:29   #37
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 504
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju
Uobičajeno Re: Stetnost E Cigareta vasa misljenja

Pg je i u klinički ispitanim proizvodima, koje ne prodaje kišobranska firma:
Kod:
http://www.nicorette.ca/products/inhaler

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-06-2014, 22:24   #38
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Godine: 38
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,172
Nivo reputacije: 291
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju
Uobičajeno Re: Povoljne prilike

dobro,sta smo onda ustanovili?
sta je ustvari PG400 sto kinezi prodaju kao nosioc nikotina?
na sajtu se nista ne navodi sem da je bezbedan za inhalaciju...

evo sta pise na sajtu,za one koje mrzi da traze:
Nicotine concentrate production of Shanghai Pharmaceutical Factory rightly recognized as the best in purity and taste.
Concentrate contains no flavoring has a natural flavor of tobacco.
For the basics of the concentrate used antiallergenic PG400 U.S. manufacturing base
Concentrate with high nicotine content overflows with a tolerance of - 5%, made of high quality food-grade components (base PG400), packed in containers of food aluminum with anti-allergic coating, which ensures reliable transmission and long-term storage.
Metal bottle adapted to the small capacity of postage, no damage to concentrate on the road and no problems are cleared in all the old quarter of the world.

Concentrates are not intended for refilling cartridges, and can only be used for self-production of liquids for electronic cigarette.

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-06-2014, 22:28   #39
Lord_Ivanhoe
Senior

Lord_Ivanhoe's avatar

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 363
Pohvaljen: 537
Nivo reputacije: 94
Lord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvalu

Da,isto kao sto na apsolutno svim kineskim prozivodima ima nalepnica "QC PASS"

Lord_Ivanhoe nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-06-2014, 22:33   #40
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,377
Pohvaljen: 10,893
Nivo reputacije: 1631
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Iva Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od nedy Vidi poruku
Ta veća flašica nije propilen glikol baza, već polietilen glikol 400 baza pa verovatno otud i taj neprijatan miris.
Mislim da se trebamo vratiti na ovu temu povodom PG-a i PEG-a jer ima razlike

http://www.e-cigserbia.com/showpost....75&postcount=1
A ja mislio Sava najgori...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-06-2014, 22:33   #41
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 264
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Ali se isto tako lako moze kontaminirati i doci do stvaranja DEG-a pa se zato i najvise koristi za fabricki napunjene kartomizere

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku

A ja mislio Sava najgori...
Sava je na Zlatiboru ... mora neko da ga zameni

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-06-2014, 23:46   #42
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

niko-nista...
mozda bi bilo bolje prebaciti zadnjih desetak postova u zasebnu temu,da se ne bi skretalo sa osnovne.
bas me zanima sve u vezi ovoga.
ne zanimaju me citati sa foruma niti rekla-kazala odgovori koji spadaju u domen cistog nagadjanja.
ako neko ima neku pouzdanu informaciju,iz nekih pouzdanih izvora,ili ima neko licno iskustvo u vezi PG400,bio bih mu veoma zahvalan ako bi to podelio sa svima nama.
hvala unapred

JaZoja
Staro 01-07-2014, 00:17   #43
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kakvi crni citati. Taj qutlachin post treba da ti bude biblija! Ukratko industrija je prešla sa peg na pg zbog fame oko antifriza. A nepobitna činjenica je da onaj deo koji ne uspemo da inhaliramo i ode u digestivni sistem metaboliše u glikolnu i oksalnu kiselinu koja ne može da ubije ali može izazvati mučninu...
Staro 01-07-2014, 00:23   #44
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

ne osporavam bibliju
trazim potvrdu da je PG400 u stvari PEG

JaZoja
Staro 01-07-2014, 00:32   #45
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ja znam samo za oznaku PEG400. Ako ne možeš da zaspiš, eto nije
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Tagovi
peg, pg, vg

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:23 sati.