Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-02-2012, 22:10   #16
billy.grabowski
Nov član

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 21
billy.grabowski je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Prestige modeli Umbrella

Potpuno si u pravu za sve što si napisao! Da li možeš da mi daš link gde si naručio Alpha Ultramax?
billy.grabowski nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-02-2012, 22:13   #17
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 447
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju
Uobičajeno Re: Prestige modeli Umbrella

Citat:
Originalna poruka od billy.grabowski Vidi poruku
Potpuno si u pravu za sve što si napisao! Da li možeš da mi daš link gde si naručio Alpha Ultramax?
Nije obavezno,ali bi bilo lepo da otvoris new topic u ovoj temi za dobrodoslicu i napises par reci

http://www.e-cigserbia.com/forumdisplay.php?f=48
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-02-2012, 00:02   #18
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 0
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu
Uobičajeno

Citat:
Originalna poruka od billy.grabowski Vidi poruku
Ovde sam naručio Alphu. Ako imaš baterije, punjač, i ako ti ne treba RES, može da se prodje znatno jeftinije od cene kita. Ja sam nov u tome, i nemam ništa od opreme, pa sam naručio High Voltage kit.

innovapor.com/apex-alpha-electronic-cigarettes/advanced-kits/
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2012, 00:06   #19
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,239
Pohvaljen: 1,509
Nivo reputacije: 369
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno Re: Umbrella Corporation - moje iskustvo!!!

Ne mozes da postavis link jer nemas dovoljno postova.
Mozes napisati ime online prodavnice (prodavnica.com), sto je sasvim dovoljno.
Linkove prema proizvodima svejedno ne praktikujemo, pa ti dodje na isto.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2012, 10:01   #20
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,994
Pohvaljen: 1,185
Nivo reputacije: 394
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

ZoranK slazem se sa tobom u potpunosti, sve shto si napisao si 101% u pravu, umbrellu treba zabraniti zakonom!

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2012, 10:15   #21
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

i da naglasim, dok sa pushio umbrella clasicc, imao sam potrebu pushiti prave cigare, oko 3 dnevno, sad kad sam uzeo iz engleske microlite kit, i poceo da parim nisam ni jednu cigaretu zapalio! jer stvarno nemam potrebu! to samo govori o kvaitetu umbrelle!

Staro 17-02-2012, 19:23   #22
cikadjura
Aktivan član

cikadjura's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 3
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 24
cikadjura je na dobrom putucikadjura je na dobrom putu

Ja nemam losa iskustva sa kisobranom.
Prvo sam uzeo 100's pre mesec dana i jos uvek sve radi. Istina sada mi pretezno sluze kad neko hoce da proba sta ja to parim a gadljiv sam da im dam ovo sto koristim.
Onda sam pre oko 3 nedelje kupio Prestige Pro dupli paket i to redovno koristim bez problema. Cak sam im nosio BUD posle 6 dana da mi zamene jer "nisam bio zadovoljan protokom vazduha". Bili su fini, ljubazni i do-zla-Boga skupi.
Jedino su im tecnosti katastrofa. Kada mi je stigao paketic od Yenki-a progledao sam. I Dekang je neuporedivo bolji od njih.
cikadjura nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-02-2012, 15:10   #23
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

dekang je sledeca tecnost koju uzimam, svi je hvale a ja je nisam nikad probao, to je sledece na mom spisku

Staro 22-02-2012, 07:48   #24
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Pohvala: 153
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 86
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Umbrelin atomizer koji sam koristio na ego bateriji od 900 mAh crkao posle 10 dana koriscenja...svaka im cast treba im zabraniti rad...

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2012, 16:53   #25
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

sve im crkava jako, jako brzo, ne mozesh se osloniti na njihovu opremu ni malo!

Staro 22-02-2012, 18:01   #26
nebulle
Senior

nebulle's avatar

nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Trenutno sam spao na to da parim na njihov kartomizer dok mi sutra ne stigne tank atomizer. Toliko smrde i imaju spaljen ukus da moram da i kartomizer dripujem. Na svakih 8-10 dimova moram da ukapavam tri kapi. Do pre par dana imao sam malo tolerancije prema njima i popustljivosti jer ipak su me uveli svojom opremom u svet parenja ali vise nemam. Zaista ne spadam u ljude koji samo kude i ne sagledavaju dobre strane...oni definitivno nemaju dobrih strana.

Jedino sto im je dobro to je jedna "riba" u helankama koja radi kod njih. Njoj se izvinjavam i ove kritike se ne odnose na nju..ona ima par dobrih strana..

Zahvalili :
Staro 22-02-2012, 18:12   #27
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

heheeh heheeh cool, ja sad dodah par kapi na atomizer od residenta, uzeo 2 dima, zagorelo do koske, ne mogu je vishe koristiti ni kao rezervu, mnogo smrdi i ima ukus zagorelog!

Staro 22-02-2012, 18:22   #28
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Sve iim je zagorelo, bolje da su se zvali zagorella..ali sto im je ta prodavacica...

Zahvalili :
Staro 22-02-2012, 18:52   #29
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,436
Nivo reputacije: 1152
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Smile Re: Umbrella Corporation - moje iskustvo!!!

Nije valjda i ona...
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2012, 19:07   #30
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Ne verujem, ne skida osmeh sa lica...

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:01 sati.