Forum

Iskustva sa trgovcima - Strana 47 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-12-2016, 01:44   #691
Annihilator
Aktivan član

Registrovan: Dec 2016
E-cig: Umbrella prestige energy simple pack
Pohvala: 0
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 3
Annihilator je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Savet

ima korisnih zaista ali je vise rasprave oko vidi se cega sto je meni apsurdno skroz.
Annihilator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 01:46   #692
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,696
Pohvaljen: 1,706
Nivo reputacije: 330
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Naprotiv, ovo je jako lepa prilika da se upoznamo i da na jedan odmeren nacin razmenimo misljenje. Takodje da razresimo bilo kakve nedoumice koje mozda postoje. Ako postoje i razlike u misljenjima drago mi je, jer to je smisao foruma. Ono sto nas razdvaja od dece je upravo nacin komunikacije.

Pre svega, upravo u cilju da clanovi foruma budu u prilici da donesu nepristrasno misljenje, trudimo se da ne spominjemo prodavnice van njihovih podforuma i da diskutujemo iskljucivo o modelima ecigareta. To je u ovom slucaju bilo skoro pa nemoguce zbog nacina na koji si postavio pitanje. Drago mi je zbog toga, jednim delom, iako je protiv pravila foruma, da maestro i ja razmenimo misljenja na jedan korektan nacin.

Ako si pogledao moje stare postove mogao si da vidis da je moje iskustvo bilo jako slicno, prvo sam napravio svoju prvu kupovinu pa tek onda potrazio utiske na internetu, da budem iskren, nisam ni ocekivao da postoji forum.

Moj savet bi bio da potrazis teme koje se odnose na tvoj model ecigarete i da vidis sta mozes da ocekujes od nje u smislu potrosnje, trajanja baterije(koja se meri kolicinom potrosene tecnosti), ili odrzavanjem i ciscenjem grejaca. Ukoliko imas neko konkretno pitanje siguran sam da cemo moci da pronadjemo resenje za bilo koji problem.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-12-2016, 01:51   #693
Annihilator
Aktivan član

samo sam napisao koju cig parim i tecmosti koje koristim. a to sam napisao jer smatram da treba reci koju opremu imam. pa mi neko moze sugerisat ocekuj taj i taj problem ili obrati pazmju na ovo i ono ili probaj nesto drugo.to sam ocekivao iskreno.

---------- Post dodan 13-12-2016 u 01:56 ----------

i zaista zelim unaprijediti svoju tehniku parenja i naci odgovore na pitanja koja vec imam pa ocekujem da me neko uputi npr nasao sam u oglasu hangsen tecnosti i slika kutije je jedna i nadjem u madisani akcija 3+1 po povoljnoj cijeni ali zamisli kutije pakovanja nisu ni priblizno iste. e sad u cemu je fol. jesu li kopije ili sta vec.kakva su misljenja o hangsen tecnostima. kazem kao pocetnik imam puno pitanja.
Staro 13-12-2016, 01:57   #694
MarkoTM
Moderator

MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

To je sasvim ok, ali odrednica koju smo dobili i dalje nam ne daje uvid u to koji model je u pitanju. U pitanju je komplet sa eGo baterijom ali i dalje nam je nepoznato koji atomizer je u pitanju da bi mogli da kazemo vise o nacinu odrzavanja ili sta moze da se ocekuje od tog atomizera. Jednostavno nam treba vise informacija. Fotka bi pomogla.
Staro 13-12-2016, 01:58   #695
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,214
Pohvaljen: 10,685
Nivo reputacije: 1599
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Annihilator Vidi poruku
Sta da kazem. Ukratko,imam 35 godina i pusim pa sigurno od 15 godine. Jednom sam uspio da ne pusim 2,5 godine ali nazalost lose navike se vrate uz cugu. Prije dvije tri godine sam kupio od nekog svercera prvu el. cigaretu.Vidio kako on pusi i probam. Svidilo mi se naravno i tako ja kupim od njega. Ego c4 model je bio, tada sam mislio da je dobro jer sam dobio po solidnoj cijeni, pakovanje je u nekom kao setu kutija nesto na taj fol. dodju dvije baterije dva atomizera, znate vec taj laznjak koji saneri prodaju. kupim aromu dekang usa mix. prva dva tri dana sve extra. supruga i ja se navukli na el cigaru pravo. Uvjek ima ono ali....Problemi su nastali jako brzo jer je cigareta pocela da curi kao luda. pa mi on pricu da ne znam pariti i kao pokaze mi kako se pari,kao da je to neka nauka i zamjeni mi oba atomizera free. medjutim sve ok par dana i opet isti problem,curi,kada paris kao ugalj da parim,bas kao zarjelo niesto.i nravno logican slijed dogadjaja je bio kako je el cigareta levatluk i izvacenje para ljudima. naravno oboje se vratimo odma na obicne cigarete. trajalo je to eto nekih dvije tri godine sigurne. imam bas jaku zelju da prestanem pusiti ali sam stvarno strastveni pusac i nemogu samo tek tako baciti cigarete. i vidim da su el cigarete unaprijedjene dosta jer je prijateljica negdje iz Amerike donijela Kanger nesto tako marak,cudan oblik ali strasno dobra stvar i odluka padne da sam bio izvaran i odem gdje cu i sta naravno Umbrella. platim ja nju fino. Vidim da nesto nije omiljena na forumu da ima dosta opreme itd.iskusniji znaju zasto umbrella nevalja. moje licno iskustvo sa umbrellom je fantasticno. ne kazem da cu to reci za 15 dana ali za svega 10 dana kako parim sam ispusio 4 cigarete samo u prva dva tri dana i sa te strane sam umbrelli zahvalan do neba.cak stavise navukao sam se na parenje strasno. da ne ponavljam kao ostali nema vise smrzavanja po stanu od prozracivanja stana, sva odjeca je oprana generalno i naravno ne smrdi. zato kazem sa te strane umbrelli zahvalan ma koliko losom investicijom cu to smatrat mozda za neko izvjesno vrijeme ali za sada mi je stvarno ok. jer moji pokusaji da prestanem pusiti nisu uspjelia sa ovom umbrellom zaista mi uspjeva. cak mi se toliko para svidja da mi nije cilj prestati pusiti vec ostati na pari. svidjaju mi se ukusi strasno.eto toliko o meni i mom iskustvu sa el cigaretama.
Volio bih ako neko moze da mi objasni sta to nevalja kod Umbrelle i sta mogu ocekivati od nje,kakve kvarove itd....hvala unaprijed ako neko odgovori od iskusnijih clanova..
Gde si ovde naveo model, kako bi mogli da ti pomognemo?
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-12-2016, 02:02   #696
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 262
Pohvaljen: 480
Nivo reputacije: 139
maestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosi

@Annihilator
Nisi nam napisao koji model koristis. Drugo, smatrao sam da je tema pocela u pogresnom pravcu i morao sam da napisem svoj post i svoje misljenje jer prilicno dugo poznajem poslovanje te firme.

@MarkoTM
Razlika u trenutnom misljenju izmedju tebe i mene ocigledno da postoji i misljenja su totalno suprotna. To ne znaci da neces promeniti misljenje niti da ja jednog dana ako se poslovanje pomenute firme promeni necu reci da su poceli da rade na posten nacin gde naravno treba i da imaju zaradu, ali ne takvu da kupcu prodaju toplu vodu vec da ono sto kupac plati, za te novce dobije i pristojan kvalitet robe. Nisam ocekivao da ce tema teci u pravcu rasprave, ali mi je drago sto sam imao priliku da napisem svoje misljenje u jednoj temi i da se time bavimo malo dublje nego obicno bez nepotrebnog spama pa se nadam da tema ujutru nece biti obrisana vec ce to neko u buducnosti moci da procita.

maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2016, 02:04   #697
MarkoTM
Moderator

Nemam odgovor na ta pitanja. Nacin na koji je pitanje postavljeno mi sugerise da treba da kazem da ta osoba zaista nema drugi izbor osim da se vrati na cigarete. Jedino sto mogu da dodam je da sam 2013 kupio t2cc u 3 razlicite prodavnice, tj. 2 prodavnice i jednoj parfimeriji i evod, i svi su radili sasvim korektno, u okviru mogucnosti za jedan klir. Osim toga posedujem jako mnogo klonova i moje iskustvo sa njima je pozitivno. Ako, opet, treba da pretpostavim da se klon prodaje kao original, sto nikako nije dobro, ne znam da li govorimo o 2013. ili 2016., ili kao sto smo skoro imali slucaj sa jednim clanom koji je napao jednu prodavnicu da prodaju klonove pa je u prepisci sa proizvodjacem na kraju utvrdio da je zaista u pitanju original. Zaista nemam odgovore na neka pitanja a voleo bih sto manje da pretpostavljam. Sto ne znaci da ne uvazavam tudji pogled na stvari.
Staro 13-12-2016, 02:04   #698
Annihilator
Aktivan član

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od Annihilator Vidi poruku
Sta da kazem. Ukratko,imam 35 godina i pusim pa sigurno od 15 godine. Jednom sam uspio da ne pusim 2,5 godine ali nazalost lose navike se vrate uz cugu. Prije dvije tri godine sam kupio od nekog svercera prvu el. cigaretu.Vidio kako on pusi i probam. Svidilo mi se naravno i tako ja kupim od njega. Ego c4 model je bio, tada sam mislio da je dobro jer sam dobio po solidnoj cijeni, pakovanje je u nekom kao setu kutija nesto na taj fol. dodju dvije baterije dva atomizera, znate vec taj laznjak koji saneri prodaju. kupim aromu dekang usa mix. prva dva tri dana sve extra. supruga i ja se navukli na el cigaru pravo. Uvjek ima ono ali....Problemi su nastali jako brzo jer je cigareta pocela da curi kao luda. pa mi on pricu da ne znam pariti i kao pokaze mi kako se pari,kao da je to neka nauka i zamjeni mi oba atomizera free. medjutim sve ok par dana i opet isti problem,curi,kada paris kao ugalj da parim,bas kao zarjelo niesto.i nravno logican slijed dogadjaja je bio kako je el cigareta levatluk i izvacenje para ljudima. naravno oboje se vratimo odma na obicne cigarete. trajalo je to eto nekih dvije tri godine sigurne. imam bas jaku zelju da prestanem pusiti ali sam stvarno strastveni pusac i nemogu samo tek tako baciti cigarete. i vidim da su el cigarete unaprijedjene dosta jer je prijateljica negdje iz Amerike donijela Kanger nesto tako marak,cudan oblik ali strasno dobra stvar i odluka padne da sam bio izvaran i odem gdje cu i sta naravno Umbrella. platim ja nju fino. Vidim da nesto nije omiljena na forumu da ima dosta opreme itd.iskusniji znaju zasto umbrella nevalja. moje licno iskustvo sa umbrellom je fantasticno. ne kazem da cu to reci za 15 dana ali za svega 10 dana kako parim sam ispusio 4 cigarete samo u prva dva tri dana i sa te strane sam umbrelli zahvalan do neba.cak stavise navukao sam se na parenje strasno. da ne ponavljam kao ostali nema vise smrzavanja po stanu od prozracivanja stana, sva odjeca je oprana generalno i naravno ne smrdi. zato kazem sa te strane umbrelli zahvalan ma koliko losom investicijom cu to smatrat mozda za neko izvjesno vrijeme ali za sada mi je stvarno ok. jer moji pokusaji da prestanem pusiti nisu uspjelia sa ovom umbrellom zaista mi uspjeva. cak mi se toliko para svidja da mi nije cilj prestati pusiti vec ostati na pari. svidjaju mi se ukusi strasno.eto toliko o meni i mom iskustvu sa el cigaretama.
Volio bih ako neko moze da mi objasni sta to nevalja kod Umbrelle i sta mogu ocekivati od nje,kakve kvarove itd....hvala unaprijed ako neko odgovori od iskusnijih clanova..
Gde si ovde naveo model, kako bi mogli da ti pomognemo?
naveo sam posle. Umbrella prestige energy simple pack

to je taj model samo 650mah. sto mi je postalo malo vec nakon par dana. a samo jedna baterija
Staro 13-12-2016, 02:20   #699
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,214
Pohvaljen: 10,685
Nivo reputacije: 1599
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
... pa se nadam da tema ujutru nece biti obrisana vec ce to neko u buducnosti moci da procita.
Kad ovo nije obrisano

http://www.e-cigserbia.com/showpost....&postcount=351

Neće ni tvoje... Ne brini... Diši duboko i broj do 10...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-12-2016, 09:03   #700
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža x 2 i ostala potpora
Pohvala: 134
Pohvaljen: 413
Nivo reputacije: 105
BobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosiBobanNB ima čime da se ponosi

@maestro ти пре подне мрзиш амбрелу а послеподне све продавце....па шта хоћеш да ти у ово време неко нешто поклања и снабдева те гратис? Имао си лоша искуства са њима па своје фрустрације пребацујеш овде? А тема се зове "савет" какав си ти сад човеку дао савет? Понашаш се као дете од 4 године коме отму лизалицу.

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-12-2016, 19:33   #701
Annihilator
Aktivan član

Uobičajeno Re: Iskustva sa trgovcima

joj, umbrellu imam 15 dana i kako citam cudom se cudim kako dosad nije riknula a parim ko lud. da budem iskren nisam bas iskusan poznavaoc opreme ali acitajuci vase postove i svi vi koji poznajete materiju imam osjecaj da su me namagarcili. ali hajde, boze moj tjesim se. kad malo sve saberem u glavi po postovima umbrella dobro zaradjuje jer vecina svoju prvu el cigaru kupi bas kod njih. dovoljno je barem 50% parioca da je kupilo prvu kod njih....uhhhhh....extra laka lova....sta ti je reci marketing. ne ulaze djaba coca cola najvise para na svijetu u reklame. a koliko primjetim i umbrella se ne stedi na nasim prostorima.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:19 sati.