Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-02-2014, 19:20   #16
Argentto
Senior

Argentto's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 91
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 46
Argentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Moj ljubimac

Evo da i ja predstavim svoje mezimce
Prvi i stariji mezimac je zenka Dogoargentino, sad vec nepunih 7 god, od drugog meseca svog zivota moj neradvojni i najiskreniji prijatelj
Inace smo svi u stanu, slike kuconje su sa vikendice

Drugi i skorasnji mezimac je papagaj
U pitanju je Ara Nobilis, goluzdravo pile od nepunih 7 meseci...
Jos uvek beba koja bi se samo igrala i mazila

I pripremanje kuce za Aru

Vision Spinner II 1600 + VapeOnly CE5 BDCC / ASPIRE ET-S BDC
Gold Ducat, Old Harbor, RY4, Esplendido....
Argentto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2014, 19:26   #17
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 79
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Odličan zverinjak

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2014, 20:46   #18
Mini
Senior

Mini's avatar

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 210
Pohvaljen: 172
Nivo reputacije: 50
Mini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosi

37 članova je videlo Mini. Za one koji nisu evo sličice:

P.S. Imam i papigu, ali bih još volela jednog žakoa i lenjivca
Mini nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-02-2014, 22:58   #19
Argentto
Senior

Argentto's avatar

Argentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosi

Sto se zakoa tice... on je bio i medju mojim kandidatima... medjutim...
Zvuk koji je ta ptica u stanju da proizvede, moze se uporeediti u najmanju ruku sa zvukom motora boinga 737 pri uzletanju... Mi smo isli 4 puta u odgajivacnicu papagaja jer smo se dvoumili izmedju are nobilis, are marakane, zakoa i kakadua... kakadu je preosetljiv i poprilicno bucan, ali u poredjenju sa zakoom mala beba.. takve krike, urlike ili ne znam ni sam kako da nazovem koje zako ispusta... ne bih pozeleo ni u svom bloku a ne ulazu i ne daj boze stanu
Tako da su u izboru ostale are a ara nobilis nam se vise dopala jer je bukvalno pravi pravcati klovn u telu papagaja
Nema dana da se do suza ne ismejemo sa njim

Zahvalili :
Staro 13-02-2014, 23:30   #20
Hardvet
Senior

Hardvet's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 111
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 52
Hardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosi

Svaka cast za ovu temu
Juce sam mislio da li vec takva tema postoji, i evo, sad dobio odgovor. Zelim Vam puno nezaboravnih trenutaka, koje samo oni mogu da pruze.

""Mušterija je uvek u pravu" nije smislio neko ko živi u Srbiji, zato je to obična glupost". ELiquid(Inhalika)
Hardvet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2014, 00:54   #21
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Godine: 54
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,365
Nivo reputacije: 549
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Grulishka je bila pametnija od nasheg psa.
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2014, 01:02   #22
Iwan
Iskusan član

Iwan's avatar

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 32
Pohvaljen: 152
Nivo reputacije: 36
Iwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosiIwan ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Argentto Vidi poruku
Sto se zakoa tice... on je bio i medju mojim kandidatima... medjutim...
Zvuk koji je ta ptica u stanju da proizvede, moze se uporeediti u najmanju ruku sa zvukom motora boinga 737 pri uzletanju... Mi smo isli 4 puta u odgajivacnicu papagaja jer smo se dvoumili izmedju are nobilis, are marakane, zakoa i kakadua... kakadu je preosetljiv i poprilicno bucan, ali u poredjenju sa zakoom mala beba.. takve krike, urlike ili ne znam ni sam kako da nazovem koje zako ispusta... ne bih pozeleo ni u svom bloku a ne ulazu i ne daj boze stanu
Tako da su u izboru ostale are a ara nobilis nam se vise dopala jer je bukvalno pravi pravcati klovn u telu papagaja
Nema dana da se do suza ne ismejemo sa njim

Druze sve je u dresuri,cak i papagaj moze da se dresira i to veruj mi veoma uspesno,sem kakadua govorim ti iz iskustva jer sam i sam vlasnik jednog papagaja vrste braonuha konura.Kao da drzim terijera u stanu,za 4 godine ja ga nisam video da spava kad krene da dreci to traje dve sekunde i jednim kratkim NE istog momenta prestaje i prelazi u pevusenje,zvizdanje i pricu Posalji mi pp mozda uspem da ti pomognem oko tvoje Are

Iwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2014, 01:29   #23
roka79
Aktivan član

Pohvala: 13
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 17
roka79 je na dobrom putu

Dogo Argentino moj ljubimac 12 mjeseci na slikama.

roka79 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2014, 06:46   #24
jelenac
Iskusan član

jelenac's avatar

Pohvala: 73
Pohvaljen: 44
Nivo reputacije: 29
jelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putu

Naša lepotica, ljubimica ... Labrador...Lina, 14 meseci

jelenac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2014, 08:15   #25
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,122
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Mini nick po kuci mini, Argentto verovatno po dogi. Zanimljivo biranje nickova

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2014, 08:43   #26
perakojot
Iskusan član

perakojot's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 10
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 21
perakojot je na dobrom putuperakojot je na dobrom putuperakojot je na dobrom putuperakojot je na dobrom putu

cerkin mezimac a ferdinand koji mirise cvece je rot za sina....ja za mene nemogu da nadjem kojota pa ako moze neko moze da mi pomogne bio bih zahvalan...cisto zbog nicka
perakojot nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2014, 08:44   #27
Argentto
Senior

Argentto's avatar

@ Iwan
Slazem se, poprilicno sam dobro informisan vezano za papagaje jer mi je od malena bila zelja da ga imam a eto, tek pre par meseci su se ispunili uslovi da mogu jednoj ptici da obezbedim lep zivot Svih prethodnih godina sam citao, upoznavao vrste, informisao se..
I mislim da nisam pogresio prilikom izbora, jer u konkurenciji zako - kakadu - ara nema greske, stvar je samo ukusa i nijansi... Sto se dresure tice, papagaj se moze dresirati kao i pas jer su to prepametne ptice, ali zakoi su specificni po tim svojim zvucima koji su njihova priroda.. on se tako oglasava i pokusati zabraniti mu to bilo bi jednako pokusati zabraniti psu da laje Cak i sam odgajivac kaze da je velika vecina zakoa koje je on prodao ubrzo zavrsila ponovo na oglasima bas zbog bucnosti...
S obzirom da sam se ozenio pre 4 meseca i da ce doci vreme kada ce u stanu biti i beba, bucnost papagaja je bio bitan faktor pri izboru...
Sa arom sam prezadovoljan, uglavnom gundja sam sebi nesto u bradu retko se oglasava i kad se oglasi to je samo na sekund dva jednom do dva puta na dan... pri tome je miran, drayeljubiv i mazan cak i sa ljudima koje vidi prvi put

@Hardvet
Hvala kolega, definitivno trenuci koje samo oni mogu da pruze... a takvih trenutaka je mnogo

@zogu
Upravo tako Nick je vezan za ovo govedo od 50 kg koje mi trenutno spava u krilu

Staro 06-05-2014, 08:45   #28
Argentto
Senior

Argentto's avatar

Ajde malo da obnovimo temu

Par novih slicica naseg brazilskog mezimca - govedo malo zeleno

I nase belo argentinsko prase

Zahvalili :
Staro 06-05-2014, 08:57   #29
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,932
Pohvaljen: 11,591
Nivo reputacije: 1774
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ha! Znao sam da je ova tema tu negde

Šugavi (13 ili 14 godina na ulici. Poslednjih 10 zakonski moj, poslednje dve posle saobraćajke i odstranjivanja kuka u kući)

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-05-2014, 09:14   #30
Argentto
Senior

Argentto's avatar

Kad bi samo znao kakve "čari" poseduje opcija "pretraga" :P

Kuconja je divan, lepo je videti da se neko tako brine o psu

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:07 sati.