Forum

Kanger AeroTank - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-03-2014, 18:14   #16
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 4,567
Pohvaljen: 6,084
Nivo reputacije: 977
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger Aero Tank

Nemam iskustva sa tim konkretnim grejacem, ali ako je usek za 3x2 ja bi isao za probu na fiber u obliku slova S, u svaki kanal jedan kraj i jedan polukrug, nadam se da razumes, a ako je zbog pregiba dovoljno siroko secni krajeve. Za 3x2mm idi slobodno na 0.3 kantal.

Sent from SlimKat using Tapatalk

Only rose and some box

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2014, 19:50   #17
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 504
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

4 zavoja kanthala 0,3 i dobiješ 1,5 ohma, sa pet izmedju 1,7 - 1,8 ohma.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2014, 14:51   #18
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,350
Pohvaljen: 10,872
Nivo reputacije: 1627
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Napravio sam sledeću kombinaciju:

Grejač namotan na 2 struka fibera od 2mm. 4 namotaja 0.2 A1 kantala (1.9ohm) i jedan flavour wick od 2mm preko. Performanse slične PT2. Koristim poprilično retku tečnost (7-8.5W) i posle više od pola tanka nema curkanja. Više ga koristim sa PT1 bazom pa mi je AFC od FT Nemesisa. Slično je i sa originalnom bazom na eVicu. Probaću i vaše predloge, ovo mi sad pade na pamet
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2014, 07:34   #19
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 504
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger AeroTank

Premotavanje glava (pre-made coils iz Fasttecha):

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 21:01   #20
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,005
Pohvaljen: 2,883
Nivo reputacije: 364
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Ako je neko zainteresiran za non-authentic za male pare i sposoban je da zameni coilove je ovo zanimljiva spravica - za $7,80+pp dobije se SS atty sa staklenim tankom i 3 bezveznim coilovima (koje su konstrukcijski OK al im ne valjaju coilovi)
Kod:
http://www.e5cigs.com/new-airflow-control-detachable-pyrex-glass-aerotank-atomizer-for-e-cig-stainless-steel-color
koje se mogu fino promeniti s ovima NR-R-NR sa FT + vatom
Kod:
https://www.fasttech.com/p/1591702
I sprava proradi - AFC je bolji od onog sa FT ili Focala.
Za nekog koji nema PT2 ili PT3 pa bi imao i kontroler protoka vazduha je ovo prava stvar.
Ja sam ipak malo dosadan pa sam im otvorio tiket zbog fotki na sajtu koje ne odgovaraju stvarnom stanju (bez logoa na produktu) al mi kažu Kinezi da se boje to gravirati zbog njihove carine

Ja sam vam rekao - a vi kako očete

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-06-2014, 14:29   #21
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,391
Nivo reputacije: 1144
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Kanger je plasirao novu verziju Aerotanka pod nazivom Aerotank V2. Redizajnirana je baza sa sistemom za kontrolu vazduha, a promenjen je i drip tip koji sada izgleda kao i kod Aerotankova Mega i Mini.

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-08-2014, 10:24   #22
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 44
Pohvala: 2,171
Pohvaljen: 3,248
Nivo reputacije: 498
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

I dodali su jos neke varijante velicina. Sada ima za svaciji ukus (bateriju):

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-08-2014, 19:33   #23
kupola
Nov član

kupola's avatar

Registrovan: Jul 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 10
kupola je na dobrom putu

Danas ga kupih za 20€.Prvi utisak je da 10x bolji od unitank-a.Rokao sam na 11w i nije zagoreo ko kaubojska džezva (čitaj unitank).Štelovanje protoka vazduha je jednostavno pa mi se čini da jo ovo početak jednog divnog prijateljstva.
kupola nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-10-2014, 16:33   #24
Nez
Senior

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 753
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 46
Nez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosi

Vidim da se slabo piše o Aerotank-u V2. Pa jeste malo skuplji od naprimjer PT3 i dokupljene AFC. Međutim uz Aerotank V2 ide i SS tank izrađen od metala. Dakle ko nije ljubitelj providnih tankova ima još jedan razlog više da kupi Aerotank V2. Dobro, ne treba smesti sa uma da je baza Aerotank-a V2 novi AFC kao jedina baza. Meni barem, pored estetskog elementa znači i što se prilično teže okreće štelujući prsten pa prilikom skidanja klira ne dolazi do promjene podešavanja protoka vazduha. Sve u svemu, mada se o ukusima ne raspravlja, jedan lijep klir koji estetski zaista ima bitan otklon od PT serije posebno zbog metalnog tanka i lijepše dizajniranog AFC.

.....
Nez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-10-2014, 17:28   #25
Nez
Senior

Nez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosi

Nakon par dana od nabavke došlo je vrijeme i da napišem impresije o Aerotanku V2. Dakle radi se o jednom vrlo čvrstom i kvalitetnom kliru. Estetski bitno drugačijem od ostalih a opet tako sličnom PT seriji. Novi AFC radi savršeno. Mada sam ga ja naštelovao za nekih par mm iza poslijednje crtice za protok vazduha. Što bi značilo da sam ga malo "pridavio" Ono što ga po meni izdvaja u odnosu na druge klirove koje posjedujem jeste kvalitet i izražajnost arome. U odnosu na Vivi Nova-S bitna razlika jeste da je para malo hladnija. Posebno ako stoji par sati nekorišten. Opet ako se intenzivno pari sa njim i taj segment se bitno mijenja i para postaje ni pretopla ni hladna nego po mom ukusu taman. Ima je zaista dosta. Sa drugim klirovima koje posjedujem ili sam probao pariti sa njima se zaista ne može porediti. Do poslijednje kapi tečnosti u tanku nema probleme tipa grgoljenje isl. Tako da na dosipanje tečnosti dok se ne isprazni tank možemo zaboraviti. Probao sam ga i sa metalnim tankom. Vrlo je teško preliti tečnost iz bočice u tubu prilikom punjenja jer su graničnici vrlo dobro urađeni. A zaista sa metalnim tankom izgleda moćno i savršeno kao da je sastavni dio moda. Možda je važno napomenuti da ga koristim sa glavom grijača otpora 2Ω na 4V i 8W. Sve u svemu klir za poželiti. Nisam se pokajao što sam ga platio skuplje od PT3 + AFC kod domaćeg trgovca. Za vas koji nabavljate iz inostranstva vjerujem da je bitno povoljniji.

.....
Zahvalili :
Staro 04-10-2014, 16:44   #26
Nez
Senior

Nakon 5 dana paralelnog korištenja i aktivnog naizmjeničnog parenja na Aerotanku V2 i Vivi Nova-S. Pri čemu treba naglasiti da je Vivi korištena i 5-6 dana prije uporednog testa pala je i prva kangerova glava grijača BDC. Vivi sa BDCC pari i dalje nepromjenjenih karakteristika. Pokušaj pranja glave i skidanja čunka radi tzv. dry burning-a je završila pucanjem čunka. No kada sam mjerenjem utvrdio da je čunak isti kao sa BCC odlučio sam izvesti na kraju potpono neuspijeli pokušaj dry burn-a. Gornnji grijač je očišćen ali je zato donji potpuno izgorio.

Dakle potvrđuje se da su Aspire BDCC grijači ipak kvalitetniji i dugotrajniji od Kangerovih BDC koji su istini za volju 50 dinara jeftiniji po komadu na domaćem tržištu.

Bitno je napomenuti da je test izvođen po sistemu parenja jedan tank Aspire na eVic Easy modu u "žutom" režimu" pa jedan tank Kanger na 4V i 8W na SVD.

No sva ljutnja na Kanger je nestala kada sam stavio novi grijač i zapario. Aroma se zaista neuporedivo bolje osjeti na Aerotanku V2.

.....
Staro 18-10-2014, 20:11   #27
šile
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 17
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 12
šile je na dobrom putu

Jel ima kod Fasttech-a samo rezervno staklo da se poruči, ja ga ne nađoh a danas mi je vrisnulo?

Послато са SM-G900F
šile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2014, 20:17   #28
Bolle
Senior

Bolle's avatar

Registrovan: Feb 2014
Godine: 38
Pohvala: 3,303
Pohvaljen: 278
Nivo reputacije: 77
Bolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosi

Dovoljno je samo da ukucaš AeroTank na FT, ništa više, pa da vidiš koji ti treba... Možda SKU 1741200 za Megu ili SKU 1797207 za V2 ili SKU 1776006 za mini...

Bolle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-10-2014, 20:19   #29
šile
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 17
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 12
šile je na dobrom putu

Preko aplikacije za android ga nije našao

Послато са SM-G900F
Edit
Našao na kompu
šile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2014, 20:22   #30
Nez
Senior

Šta će ti pyrex stakleni tank sa fasteha. Imaš kod naših trgovaca za male pare i još biraš boju. Isto je za PT2 i PT3 aerotank i Aerotank2. Cijena je 299,00 RSD

.....
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Tagovi
aero tank, kanger

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:13 sati.