Forum

Ciscenje eGo-C atomizera - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-01-2012, 14:23   #1
ECSmoki
Senior

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: eVic Mini + Delta 19
Pohvala: 1,101
Pohvaljen: 1,331
Nivo reputacije: 316
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno Ciscenje eGo-C atomizera

Ciscenje:

Pravljenje novog fitilja:

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2012, 14:39   #2
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju
Uobičajeno Re: Ciscenje eGo-C atomizera

Postupak je manje-vise poznat, ovo je super ako je 1 struk fibera dovoljan za fitilj. Video sam skoro te eGo-C glave, bas su male. Delovale su mi vece na promo klipu.

Moram ih forsirati da naprave za tip B
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2012, 20:45   #3
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Tek sam sada odgledao do kraja i prvi video - čim ga je intervenozni korisnik okačio na drugi forum, znao sam da je neki biser u pitanju

Dakle, nemam predstavu čemu služi ovo žarenje grejača od puna 2 minuta - al znam da nije baš pametno
I na kraju, da je gurnuo odozgo fitilj umesto što ga je povukao - ne bi morao da pravi nov.
Staro 23-01-2012, 18:06   #4
ECSmoki
Senior

ECSmoki's avatar

ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju

Prvo brzinsko ciscenje moralo je da padne nakon nepuna tri dana koriscenja jer je okus poceo da postaje plastican i blago zagoreo.
Iglu sam izvadio malim srafcigerom relativno lako i izvadio fitilj guranjem, pri cemu ga nisam ni malo ostetio.
Deo fitilja koji viri iz mrezice je nekih 3mm dug i bio je potpuno garav.
Suvo paljenje grejaca nije trajalo ni priblizno kao na videu, a fitilj sam palio upaljacem dok nije pobeleo i vratio ga nazad u iglu pincetom drzeci ga za dlacice.
Sve sam obrisao i smontirao, povukao nekoliko puta lagano bez pritiskanja tastera i vec nakon minut dva radi OK.

Zahvalili :
Staro 23-01-2012, 21:59   #5
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Smoki, baci ti neku reč kako ovo čudo radi, kakav ukus daje, kolika je potrošnja... ako ne radi kako treba, nećemo ga ni čistiti
Staro 23-01-2012, 23:32   #6
ECSmoki
Senior

ECSmoki's avatar

Sem u zadnji tank dodane dve kapi gotove karamel tecnosti iste firme kao i Camel koji koristim duze vreme, sve ostali tankovi bili su punjeni samo pomenutim PG Camelom.
Ono sto mi se dopalo na eGo-C je upravo ono zbog cega koristim eGo-T: ujednacen ukus, TH i kolicina pare od momenta pocetka koristenja do momenta kad je atomizer potrebno ocistiti, a obzirom da je u pitanju atomizer standardnog otpora ocekivanja mi jesu ispunjena.
Ukus je blag, pare ima dosta a TH je solidan, jedino se nadam da ga necu morati otvarati svaki drugi dan - mozda je prajmer uzrok prvog, malo brzeg prljanja fitilja i otvaranja.

Zahvalili :
Staro 23-01-2012, 23:36   #7
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Jeste da već neko vreme ne koristiš regular nego LR atomizere, ali bilo bi dobro da nam za neki dan baciš svoje utiske ima li i koliko razlike u ukusu/TH-u između eGo-T i eGo-C.
Probao bih i sam ali mi stiglo samo gomilu tela, glave će tek za 20 dana, pa sam nestrpljiv
Staro 24-01-2012, 00:16   #8
ECSmoki
Senior

ECSmoki's avatar

Slicnost sa starijim bratom po pitanju okusa je velika.

Tehnicki je drugacije resen sistem strujanja vazduha preko grejaca, pa se samo uvlacenje zasad cini ujednacenije, ali valja sacekati da se vidi hoce li biti nakupina garezi i u tim kanalima.

Deo baze koja se usrafljuje u bateriju veoma malo uspe da se ovlazi, gotovo neznatno.
Fitilj viri malo, dosta je cekinjast i mozda ne moze mnogo da se pomeri prema grejacu, pa bi u tom slucaju bila smanjena mogucnost preteranog dovoda tecnosti do grejaca.
Igla na poledjini ima kanal kao i eGo-T, a odnos grejac - kanal - fitilj je kao i na eGo-T.

U principu nema razloga da razlika bude znatna.
Iskreno, ne bih se zakleo da ju osetim, sem mozda malo boljeg TH.

Zahvalili :
Staro 21-02-2012, 22:59   #9
ECSmoki
Senior

ECSmoki's avatar

Trideset dva dana koristim isti atomizer.
Grejac pre (ako se ne varam devetog) ciscenja:

Ovoga puta palio sam ga na suvo, pa ostavio malo u toploj vodi, te ponovo radio palenje na suvo (dry burn).
Izgled grejaca nakon ciscenja:

Staro 21-02-2012, 23:08   #10
Danilo
Video Reviewer

Danilo's avatar

Godine: 40
Pohvala: 110
Pohvaljen: 215
Nivo reputacije: 68
Danilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosi

ko nov
Danilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-02-2012, 23:10   #11
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Ja bih ga još malo kroz sirće propustio, ima da zablista
Staro 21-02-2012, 23:21   #12
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,701
Pohvaljen: 991
Nivo reputacije: 165
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Može i u kiseo kupus,c biber .....bude ko nov...čuo ja
A raso baš onako odradi misim posao
uketic-paric je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-02-2012, 23:49   #13
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 539
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Preporuka jednog od "iskusnih" soda bikarbona
Ako to ne pomogne onda Prašak za pecivo,znači pecivo,ne buve .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2012, 16:08   #14
Beco
Aktivan član

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 7
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 24
Beco je na dobrom putuBeco je na dobrom putu

Čitao sam na stranim forumima da im često fitilj ostane zaljepljen za grijač kad pokušaju otvoriti atomizer.
Pomaže li ako se prije otvaranja sama glava prokuha u toploj vodi da se to spriječi?
Na koji način izvadiš fitilj iz ležišta?
Treba li i njega kad je izvađen prokuhati u vodi ili je dosta samo ga spaliti s upaljačem?
Beco nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2012, 16:26   #15
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 369
Pohvaljen: 192
Nivo reputacije: 77
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Beco Vidi poruku
Čitao sam na stranim forumima da im često fitilj ostane zaljepljen za grijač kad pokušaju otvoriti atomizer.
Pomaže li ako se prije otvaranja sama glava prokuha u toploj vodi da se to spriječi?
Na koji način izvadiš fitilj iz ležišta?
Treba li i njega kad je izvađen prokuhati u vodi ili je dosta samo ga spaliti s upaljačem?
Da li mislis na EGO-C ati?

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Tagovi
ego-c

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:21 sati.