Forum

Početničke greške - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-01-2014, 23:42   #16
jelenac
Iskusan član

jelenac's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 73
Pohvaljen: 44
Nivo reputacije: 28
jelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Početničke greške

Kod mene je sledeća situacija:
Totalno neinformisana i samim tim protivnica e-cigareta, došla sam u susret sa istom (muž kupio posle malo žučnije svađice ) i to e-feel komplet, koji je skoro pa jedini koji može da se nađe kod nas. Pošto mi tog prvog dana nikako nije prijala (kada god sam povukla paru kao da me je gušilo) probala sam je ponovo sledećeg dana i to posle prve jutarnje kafe i popušenih par običnih smrdulja. E to je već bila druga priča, totalno drugačiji osećaj , plus što sam je purnjala u prodavnici gde naravno nije dozvoljeno pušenje. Mnogo mi se svidelo. :thumbup:
Posle par sati parenja "ukradene" e-cigare otišla sam i kupila istu, naravno ne znajući da tu postoje neke velike razlike i više modela.
U svakom slučaju za sada sam veoma zadovoljna, jer me sve i dalje lepo služi , a običnu nisam zapalila ni jednu od prvog dana (u stvari jesam probala, ali posle prvog povučenog dima bacila sam je kao nešto najodvratnije što postoji) . Znači, verujem da postoji mnogo bolja oprema i u potrazi sam za njom, ali za sada i ovako sve funkcioniše

jelenac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-01-2014, 23:43   #17
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,344
Pohvaljen: 10,867
Nivo reputacije: 1626
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pre godinu dana ukucah na guglu electronic cigarette i malo kasnije elektronska cigareta. Zanemario sam rezultate firmi i došao do poznatog ECF-a i ovog foruma. Oko 2-3h čitao i zaključio da je za početnike nešto što se zove eGo i ono gore nešto CE4... Otišao u radnju u TC Milenijum (adr kompaniz ar avejlbl) i uzeo dupli set običnih no name koje traju negde u fioci i dan danas. Najveća greška mi je što JOŠ DUŽE nisam čitao ovaj forum i što nisam došao do teme “Moje iskustvo sa Umbrella Corporation“ pa kada sam poželeo bateriju od 1300mAh sa indikatorom napunjenosti, jedina firma koja je imala je bila upravo Umbrella. Mislio sam sve su to kineske baterije. Moje iskustvo sam preneo u pomenutoj temi.

...............................................
Poslato sa Tapatalka, ako lupam, nešto nisam video :-( now Free
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2014, 00:39   #18
teodorica
Senior

Godine: 40
Pohvala: 497
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 99
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Ja nisam imao pocetnicku gresku u odabiru samo srecom.Uostalom ,cela prica oko elektronske cigarete je pocela na katolicki bozic gde mi zet rece da jedan drugar pusi elektronsku mesec dana i nema potrbu za obicnom.Pogledam na trafici i vidim umbrelu po obliku cigare za 2100d.Zena rece,nemoj sa trafike,bolje u apoteci.Pogledam u Ideinoj apoteci,isto umbrela,ali sa tankom za 2500,ali mi delovala nezno,tanko.Pogledam u Liliju i vidim eGo t cc2,4,za 3500din i odmah je kupim.Punjenje,probanje ,deluje na mozak,ali pece grlo i susi ga.Nakon toga gugl i naletim na forum.Toliko sam se primio, pohvatao neke finese oko podesavanja grejaca,baterija svega.Nisam ni pomisljao da sam u stvari otvorio pandorinu kutiju vaping gadget-a i eto,prvi mod na pomolu posle 20 dana aktivnog parenja.
Znaci prva pocetnicka greska,uzeti jeftino i "kao" resiti problem.Bez 3000-4000 nema pocetka,ali to treba gledati kao investiciju u buducnost.Da napomenem ,da od prve pare nisam imao nikakvu zelju za cigarama.Velika je razlika u sastavu tecnosti i treba isprobati bar dve jacine u pocetku 18/12mg redje ili gusce-potpuno se razlikuju u upotrebi u kliromizerima.
Nas najveci problem je sto nema aktivne podrske elektonskim cigaretama kao alternativnom resenju za prestanak pusenja u medijima,sto naravno odgovara sugavoj drzavi.Sto narod manje zna i sto je gluplji,laksa je manipulacija.
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2014, 00:42   #19
Nina
Aktivan član

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 32
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 16
Nina je na dobrom putuNina je na dobrom putuNina je na dobrom putu

Što se tiče kupovine, nisam pravila greške. Nekako mi je bilo logično da, kad se već odlučujem na takav veliki korak po pitanju skidanja sa dugogodišnjih cigareta i prelaska na nešto novo - da svemu pristupim ozbiljno i raspitam se koliko god mogu, a tome je poslužio internet koji me je bacio, pored ostalog, i na ovaj forum. Ne želim ovim da kažem da se drugi koji su kupili neki škart nisu dovoljno potrudili oko tako velike stvari (a prelazak na elektronsku nakon x godina pušenja jeste velika stvar) i da su po inerciji kupili ono što su videli na tv-u ili kod komšije/drugara bez daljeg raspitivanja, ali činjenica je da gugl daje odgovore na razna pitanja - samo ga treba kliknuti
Nina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2014, 01:32   #20
Salee
Iskusan član

Salee's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 43
Pohvaljen: 52
Nivo reputacije: 26
Salee je na dobrom putuSalee je na dobrom putuSalee je na dobrom putuSalee je na dobrom putuSalee je na dobrom putuSalee je na dobrom putu

I ja sam jedan od onih koji je krenuo sa Umbrellom. Da, nisam uopšte upotrebio google pre kupovine što ću reći da je moja velika greška, ali i sramota jer mi je informatika struka i Google jedan od najboljih drugara. ☺
Zašto nisam? Prosto, tog dana pre godinu i kusur sam skapirao da previše vremena provodim u prostoriji za pušenje (čitaj wc-u) umesto sa klincem. Nakupilo se i ono na poslu izađi napolje da pušiš.
Gledao sam tv i ide reklama i kažem ženi, pakuj se, pakuj dete, Ušće idem da kupim elektronsku cigaru. Uzeo sam Leo, logikom najveća baterija, najduže traje. Na forum sam se registrovao sutradan, tražeći zašto moram da im nosim cigaru na čišćenje. Čitao, pario, nisam od te večeri zapalio analognu.
Posle tri dana sam kupio ego c komplet, koji i danas koristim.

Da li sam pogrešio, ne bih rekao. Leo i dalje radi, iako skuplja prašinu, pošto je završio kod osobe koju i dalje nagovaram da ostavi duvan. Jesam dao dosta para iz neke perspektive, ali za mene kao bivšeg pušača 3k dinara greške nije mnogo bolelo jer posle toga sam samo jednom probao duvan i zgadio se na prvi dim. Toliko sam para pržio na 15 dana.

Imam ne baš dobro mišljenje o Umbrelli zbog cena, zbog tečnosti kojih često nemaju, a sa ostalim stvarima nisam imao problema, jer od njih ništa ni ne nabavljam.
Generalni ovde nije omiljen, ali mislim da niko ne treba da se oseća loše ako je prvo tamo pazario cigaretu, ako uzima tečnosti... Oni su marketingu prišli na način da dobiju što veću publiku i to im ide.
Forum u svakom slučaju otvara oči za nove mogućnosti. Svi početnici danas imaju mogućnost da odu kod mnogih prodavaca i probaju i cigarete i tečnosti. To je najbolje što mogu da urade. Npr. veċina ovde proporučuje neki klir, ja sam probao i klirove, ali ostajem tvrdoglavo na ego c-u.
Najbolja kombinacija je čitanje foruma, probanje u radnji, ali nažalost uvek će biti kombinacija kada ne dođu svi ovde, ne čuju od nekoga sa čim je imao dobro iskustvo...

Nemojte da žalite ni za čim ako ste ostavili cigarete.

Послато са Nexus 7

Salee nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2014, 02:53   #21
scooter
Moder

scooter's avatar

Pohvala: 1,473
Pohvaljen: 1,570
Nivo reputacije: 318
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Koliko vidim sve se svodi na istu pricu , ko je bio lenj da googla taj se opeko , ko je resio da cita imao je sta da procita , nekad bilo teze sad lakse , mladje mrzi da citaju starije ne mrzi , ovi sto su se i opekli nije strasno ako su ostavili smrduse ...

Ok , ja sam citao nedelju dana forum pre nego sam narucio e cig . Ne smatram da sam pogresio u izboru osim sto ne volim da kupujem na slepo tj preko net-a nesto sto nisam u zivotu video uzivo , nisam video jer moj krug poznanika ne koristi e cig a primoran sam na online kupovinu jer u mom gradu ne postoji prodavnica kvalitetnije opreme , ok da sam mogao da vidim uzivo izabrao bih crnu bateriju mesto srebrne . Zasto kvalitetnije ? Pa to ce mi menjati cigarete koje planiram da ostavim , znaci to mora da radi u svakom momentu kad mi se "puši" .
Ne nisam kupio Provari ali cisto sumnjam da je cest slucaj da pocetnik u startu zameni klasicnu cigaretu sa "gedorom" , za sada ne a za kasnije videcemo ...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2014, 09:10   #22
Lanney
Iskusan član

Lanney's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 35
Pohvala: 37
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 27
Lanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosiLanney ima čime da se ponosi

Ja kao novi član ne mogu da kažem da me je bilo ko ignorisao ili da mi nije pomogao. Prvo sam čitala forum i sklepala neku kombinaciju koja naravno nije valjala, ali se zaista dosta starih članova trudilo da mi objasni kako i zašto ne valja to što sam odabrala i šta bi možda bilo bolje. Za sada nisam pogrešila, ali tek sam na početku.
Lanney nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2014, 11:33   #23
zile
Senior

zile's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 234
Pohvaljen: 251
Nivo reputacije: 64
zile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosi

Ja sam krenuo sa parenjem kad su doneli zakon o zabrani pusenja davne 2010, bese zima mora da se izlazi napolje da bi se zapalila cigareta i reko neces, tada nije bio veliki izbor e-cig pa sam moju prvu e-cig kupio na kupindu

e to je bio dozivljaj, baterija traje citavih sat vremena nosim dva pakovanja napunjenih tankica, onda se pojavila varijanta sa nesto jacom baterijom, vecim tankom

ista stvar bilo je za nijansu kvalitetnije.
E onda su se valjda pojavili generalni otisao sam kod njih reko dajte nesto sto ce najduze da traje i oni mi zavale prestiz energy.
Uuuuu radosti nikad kraja baterija traje celo prepodne a tank punim 2-3 puta dnevno, reko neces odem i dokupim jos jednu bateriju od 650 i 1000mah e sad sam miran, ali onda pocinju problemi sa tankom morao sam jednom nedeljno da ga nosim na servisiranje (da ga majstori premotaju) sto ja nisam tada znao da je uopste moguce, pa dok je na servisu ja moram da dokupim 1-2-3-4-5 tankova tako da ih i sada cuvam za uspomenu.
E onda sam nesto svratio do majstora u kraju vezano za kola kad oni u servisu kolege vaperi u ono vreme je to bilo retkost, mi se tu malo raspricamo i kaze mi covek imas forum sve mozes da vidis gde sta.
I ja se uclanim na forum pregledam malo i da svi ti klirovi mogu da se peru i prave novi grejaci eeejjjj cak i tecnost mozes sam da napravis, reko ma kakve za***ancije idem direktno u glavu, i kupim E-vic i vivi novu i reseni svi problemi.
Sada prvenstveno koristim Nemesis, E-vic po nekad, sam odrzavam opremu, mixam tecnost, nije to nikakva mudrolija mislim na neke osnovne stvari, a za komplikovanije poduhvate tu su stariji i iskusniji clanovi da pomognu i hvala im svima.
Sve u svemu treba odvojiti malo para i kupiti kvalitetnu opremu, sve ce se to kasnije vratiti a nemas maltretiranja i nerviranja.

https://www.youtube.com/watch?v=lO9LoB61QEk
Ω
zile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2014, 18:24   #24
Morgana
Senior

Morgana's avatar

Pohvala: 1,243
Pohvaljen: 1,040
Nivo reputacije: 155
Morgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Lanney Vidi poruku
Ja kao novi član ne mogu da kažem da me je bilo ko ignorisao ili da mi nije pomogao.
Draga uopste nije rec o tome - naprotiv CILJ teme je apsolutna podrska pocetnicima. Narocito onima koji su i koji bi imali losa prva iskustva.

Kada je prvo iskustvo lose - vecina ljudi odustaje - sta god da je u pitanju. Ova tema treba bas tim ljudima da pruzi uvid u cinjenicu da nisu jedini i da mogu da uspeju i istraju bez obzira na sve.

Šaka je dao odlican odgovor - ako je oprema losa a tecnost neodgovarajuca clan moze lako odustati. Ako je preslaba pomislice da je "kilava" - nece zadovoljiti njegove potrebe odustace. Ako je prejaka bice mu ruznog ukusa i verovatno ce se osecati lose i odustati. Los izbor ubija volju a bez volje i zelje nista od odikavanja.

Sto se tice iskusnih clanova - njihova uloga je od presudnog znacaja.
Jer ce upravo oni u iskustvu novog clana prepoznati gresku koju je pocinio i reagovace. Posavetovace ga. Pomocice mu da istraje.

Ako ova tema bar 1 clanu posle loseg prvog iskustva pomogne da istraje ja cu biti srecna.

Morgana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2014, 20:32   #25
scooter
Moder

scooter's avatar

Pohvala: 1,473
Pohvaljen: 1,570
Nivo reputacije: 318
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

O kakvoj vrsti odvikavanja je ovde rec ? Ja sam samo presao sa jednih na druge kao kad bi promenio marku cigareta . Kriziranje ? Pa ja i dalje "pusim" , o cemu se ovde radi ?

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2014, 20:45   #26
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 78
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Pa na primer odvikavanje od onih pribl. 4000 komponenti iz smrdulje, kojih nema u pari.

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2014, 20:57   #27
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
Pohvala: 841
Pohvaljen: 418
Nivo reputacije: 112
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Heheh i ja kupio od "generalnih" neku od 300mah i to elipsastog oblika koja nije radila od prvog dana Ima negde na forumu post o tome,BAS sam bio izbedacen. Srecom,citao po forumu par dana i onda je sve otislo u pm Jedna baterija,druga,prvi mod,kart,tank,sace za neki dan i gen... I,iskreno,bas uzivam u parenju,istrazivanju,zna da bude malo udar na dzep kad se navuces ali i dalje je to daleko od onog sto sam davao na pljuge svakog dana.

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2014, 21:14   #28
vitez koja
Iskusan član

vitez koja's avatar

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 151
Pohvaljen: 65
Nivo reputacije: 35
vitez koja je poznat svimavitez koja je poznat svimavitez koja je poznat svimavitez koja je poznat svimavitez koja je poznat svimavitez koja je poznat svima

nisi pogresio ni u izboru boje,obojene se ljuste,gule vremenom sive ne

vitez koja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2014, 22:53   #29
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,441
Pohvaljen: 4,403
Nivo reputacije: 591
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od scooter Vidi poruku
O kakvoj vrsti odvikavanja je ovde rec ? Ja sam samo presao sa jednih na druge kao kad bi promenio marku cigareta . Kriziranje ? Pa ja i dalje "pusim" , o cemu se ovde radi ?

Nije ti baš dobro poređenje sa menjanjem marke cigareta, jer sada inhaliraš paru tj. produkt isparavanja a ne dim koji nastaje sagorevanjem. Iako ti za lokaciju stoji Pančevo gde je velika zagađenost vazduha, opet je značajno sto više ne unosiš i kroz cigarete u sebe katran, ugljen monoksid, fenol, azbest, sumpor, olovo i još stotine toksičnih materija koje se dodaju duvanu ili se nalaze u duvanskom dimu kao produkt sagorevanja.

Pušači sa dužim stažom brzo nakon prestanka konzumiranja klasičnih cigareta počnu da osećaju i prve promene kroz poboljšanja čula ukusa i mirisa, boljoj kondiciji pa i cirkulaciji s obzirom na veću zasićenost kiseonikom, što se recimo kod muškaraca može manifestovati kroz poboljšanje performansi u seksualnom životu (što je rekao jedan član ovde kao da sam opet u pubertetu) kao i razni drugi zdravstveni benefiti vremenom, kako se organizam oporavlja i detoksikuje od dugogodišnjeg kontaminiranja raznim otrovima. O pasivnom pušenju i trovanju okoline da ne pričamo. Sve ove promene nisu moguće ni sa jednom markom cigareta i zato ti poređenje jednostavno nije adekvatno.

Naravno da može postojati kriziranje kod nekih osoba bez obzira sto i dalje unose nikotin, kod hroničnih pušača dolazi do razvoja zavisnosti i na psihološkom i na fizičkom (fiziološkom) nivou. Takodje se javlja čitav niz promena i smetnji u funkcionisanju i na kognitivnom, afektivnom i somatskom planu. Da samo nikotin izaziva zavisnost, onda bi svi ostavljali cigarete tako što zalepe nikotinski flaster na kožu i rešili su problem, ali znamo i sami da većini to ne ide baš tako lako...

Elektronska cigara nije odvikavanje od pušenja mada može biti jedan značajan korak u tom pravcu, ali je svakako odvikavanje od klasičnih cigareta tj. zdravija alternativa. Ja nekad nisam išao ni do wc-a bez cigareta a uvek sam kod sebe imao još jednu neotvorenu paklu u šteku, i jednu u kolima, paranoja da slučajno nekad ne ostanem bez cigara. Dva puta sam bezuspešno pokušavao da ih ostavim, jednom i koristeći ziban i na kraju bih uvek posrnuo tipa sednes sa drustvom uzmete malo da pijete pa kao daj jednu i ostatak je vec lako naslutiti, jednostavno nisam imao dovoljno snage i karaktera da to izguram do kraja. Danas, skoro godinu dana od kako sam zapalio poslednju cigaru, elektroniku često ne ponesem sa sobom kad kratko izlazim napolje, idem do prodavnice, kad idem negde na teren na sat-dva pa me mrzi da se penjem do kancelarije pre toga itd, jednostavni nisam ni blizu opterećen i paranoičan da ću upasti u kriziranje kao što je to bilo ranije sa cigarama, tako da je iz mog iskustva manja zavisnost od ovoga u odnosu na klasične cigarete.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2014, 23:21   #30
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,173
Pohvaljen: 1,933
Nivo reputacije: 458
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Meni je iskreno neki lik,koji me smarao o tome i ja kad pricam sa ljudima cedim ono shto mene interesuje,i kako ishta i koliko a imao je joytekov ego ckupljen u inhalici b varijanta,sve ja saberem ali cena velikada bi ja organizovao to isto 9000 din
plus tecnosti,nisam znao da je kvalitet tako bitan,odem u umrelu jer su mi cene preko kompa bile jeftinije,,potroshim ja 7000 uzmem 2 kompleta sa klirovima i 70 ml tecnosti
1.prva greshka kupio sam tecnost od koje mi se dopalo10 ml shta da radim sa onih 60ml 24mg nikotina , lelujao sam po ulici!
2.greshka otishao sam gde je tog momenta pisalo da je jeftinije
u stvari uvalili su mi 2 baterrije kina 650 iklir varijantesve duplo plus tolika tecnost,josh ne dolazim na forum ,ali prestajem da pushim i pocinjem da parim,u medjuvremenu 1 baterija shlus,jedan klir,drugi klir u autposle mesec dana 2 baterijeitriklira,ali ja sad parim,prvi put nisam zapalio mesec dana!!!
U medjuvremenu mi dolazi onaj drugar,koji mi je sve osim kvaliteta,pomenuo,a shto nisi
procito na forumu kom forumui on dodje kod menekaze prodacu ti ja jednu al za 4000 din
3.e tu zamalo da napravim i trecu greshku!!!
Pokloni on meni egoC B tip crne boje i pokaze mi forum
e ja se lepo registrovo al mi niko nije reko gde da se javim ljudima??
Dva meseca bistrim forum mogu da polazem ali nemogu u diskusiju da se ukljucim
onom drugu nakupim tecnosti za dve hiljade i dan danas mi radi JOYTEK EGOC
sUTRA PITAM ADMINA KAKO JA DA SE UKLJUCIM U NEKU PRICU,I DECKO MI HVALA BOGU OBJASNI
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Tagovi
početničke greške

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:15 sati.