Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-01-2014, 21:19   #16
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju
Uobičajeno Re: Variable Voltage USB Passthrough

Citat:
Originalna poruka od marco0076756 Vidi poruku
Note: This type of battery has no power storage function. It works only when connecting with power source
Ovo znaci: Ovaj tip baterije nema funkciju cuvanja energije. Radi samo kada je povezana sa napajanjem.
Gledali smo zajedno i zakljucili da nema bateriju kada si razmisljao koji da narucis, ali si odlicno iskopao text koji ne znas da prevedes
Znam da nisi posetilac foruma, ali trudi se da ne pises vise postova jedan za drugim, to moderatori nikako ne vole, mislim da niko nece praviti problem dok ne naucis, ali posto si moj drug da te ja prvi opomenem Naucicu te kako da dodas vise citata u jedan post.

Citat:
Originalna poruka od 5thREON Vidi poruku
secam se tog posta i moram priznati uliva veliku dozu sumnje u moju odluku :(
Stvarno lepo radi, da li moze da se spreci pucanje kabla ne znam. Kosta oko 400 din, pa vredi rizikovati?

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-01-2014, 21:56   #17
domino
Iskusan član

domino's avatar

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 46
Pohvaljen: 64
Nivo reputacije: 30
domino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svima

Vredi sigurno!
Ja sam ispao malo lenj jer se nisam dovoljno iscimao kada je riknuo, može da se opravi i čak i poboljša. A i izgubio sam volju, mehanika je keva
Ovo će sigurno nekom da pomogne:
Kod:
http://www.fasttech.com/forums/1382500/t/1103507/how-to-open-replace-cord
domino nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-01-2014, 22:36   #18
zogu
Moder

zogu's avatar

zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Imas kudos

Subtank mini

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
Zahvalili :
Staro 31-01-2014, 01:44   #19
peppa
Moder

peppa's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1,563
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 66
peppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosi

Danas mi je stigao "SKU: 1372202". Prvi utisci... ne postoje, jer za cca 50 sec. koliko je radio nisam stekao ni jedan.
peppa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-01-2014, 01:56   #20
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Godine: 39
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,172
Nivo reputacije: 295
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

moj sljaka bez problema...
s obzirom da radi na naponima od 3-4.8v,odlucio sam se da u istoj porudzbini uzmem komplet nekih BCC klirova od 2.5 oma.
ne eGo bateriji se malko muce al na PT radi za medalju.
e sad... koliko ce trajati,to cemo videti

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-01-2014, 02:05   #21
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 55
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,368
Nivo reputacije: 551
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Shta se desilo sa SKU: 1372202 ?
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-01-2014, 03:21   #22
peppa
Moder

peppa's avatar

peppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosi

Problem sa prekidacem. Ukljucim u usb i našrafim klir, kad on vec greje, bez pritiskanja prekidaca, probam drugi klir (ne znam ni sam zašto) isto. Pritom led dioda ne svetli. Skinem klir, izmenjam napone... izmerim... sve ok. Vratim klir, radi/ne radi/radi...
BONSEK! izvadim pločicu i vidim da je na njoj razvaljen prekidač t.j. polomljena plastična kadica u kojoj je smešten. A tako sam mu se radovao. :P
Staro 31-01-2014, 03:33   #23
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 55
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,368
Nivo reputacije: 551
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Shto bonsekom choveche Verovatno je moglo i bez testerisanja da se otvori. Nashli bi ti novu kadicu za elektroniku
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-01-2014, 08:32   #24
zogu
Moder

zogu's avatar

A mogao si i da zamenis, ne bi ti ni trazili nazad. Verovatno jos uvek mozes, napisi im opis kvara, a ako traze sliku slikacemo neki drugi

Subtank mini

Zahvalili :
Staro 31-01-2014, 23:14   #25
peppa
Moder

peppa's avatar

Morao sam da ga rasporim, to je bilo jače od mene Inače nema šanse da se otvori bez oštećenja. Fino sam ga preseko na predzadnjem "članku" i mislio da ga opravim i malo produžim tubu, jer malo je sitan za moju šaku. Nisam ni sanjao da je pukla plastika (nepopravljivo). Plus mislim da nedostaje metalni deo iz tog mini prekidača koji je bio zadužen za "klik". Sve u svemu... is dead. Danas sam ipak pustio tiket, pa kako bude. Nije velika steta, ali mi se koncept mnogo sviđa i šteta je što nije malo kvalitetnije odrađeno.
Staro 31-01-2014, 23:27   #26
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

koncept se i meni dopao,zato sam ga i narucio. eto,imao sam srece i dobio ispravan primerak. mada...
malko me brine nesto. probao sam da koristim PT na najvisem naponu 4,8V,to je dosta vise nego sto dobijam sa eGo baterijom(kada je puna daje 3,7V) sa CCklirom koji ima grejac od 1,8 oma. tada je struja koju izvlavim iz USBa oko 2,6A. pitam se kako ce to komp podneti na duze staze. ovo nisam precesto radio,cisto probe radi i jos uvek bez posledica...
imam i CC klir od 2,2oma i neke BCC klirove od 2,5 oma pa njih koristim na PTu.nisu mi se nesto pokazali na eGo bateriji.
BCC ganjam na max od 4,8V(za sad bez posledica),ali mi je para i dalje hladnjikava,sto mi se i ne dopada bas nesto.
srecom,mojoj supruzi to odgovara

JaZoja
Staro 31-01-2014, 23:45   #27
zogu
Moder

zogu's avatar

Komp ima zastitu, najgore sto moze da se desi je da se ugasi.

Subtank mini

Zahvalili :
Staro 04-02-2014, 20:46   #28
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Citat:
Originalna poruka od 5thREON Vidi poruku
moj sljaka bez problema...
s obzirom da radi na naponima od 3-4.8v,odlucio sam se da u istoj porudzbini uzmem komplet nekih BCC klirova od 2.5 oma.
ne eGo bateriji se malko muce al na PT radi za medalju.
e sad... koliko ce trajati,to cemo videti
opet sam posudio unimer i izmerio nesto sto mi je bilo po malo sumnjivo
PT i ne daje bas vrednosti napona kao sto je deklarisano
najnizi napon je 2.5V a ne 3V. u 4 skoka po cca 0.6V dolazi se do maximalnih 4.2V mesto 4.8V
ne znam da li ovako radi oduvek,ili se nesto vremenom poremetilo. jedino sto sam primetio da przi slabije nego u pocetku.
jos jedna zanimljivost-jedan od grejaca za CC klir mesto deklarisanih 1.8 oma ima 2.4 oma. zanimljivo je to da ja uopste nisam primetio razliku u performansama izmedju ovog i nekog drugog grejaca koji ima standardnih 1.8 oma
eto. unimer je keva. a keva ne laze...

JaZoja
Staro 04-02-2014, 21:01   #29
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1,044
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 160
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Oce i keva da slaze, posebno ako je placena par €

Tapatalk

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2014, 21:03   #30
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,454
Pohvaljen: 4,432
Nivo reputacije: 597
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

poslednje serije cc glava znaju bas da omase od deklarisanog otpora, bas sam na skupu izmerio 3 tek nacete glave na imagine-ovoj spravici, deklarisane na 2.2 jedna je bila 2,4x, druga 2,5x, treca 2,6x.... sve iz istog pakovanja. da sam imao ostale dve kod sebe kako je krenulo dobacio bih do trojke hehe
razlike u performansama nisu bile toliko izrazene u slabom troat hit-u (koji svakako nije bio isti), ali je bilo osetno pare i bila je drugacije teksture tj. ne toliko gust dim kao inace.

p.s. kupljene su u eliquid-u nije ft varijanta, ali izgleda da je kinezu bio kraj smene a zurio da nosi tetki lek ili je motao neki pripravnik

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:53 sati.