Forum

Kanger mini Protank-3? - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-03-2014, 15:46   #1
sima kosmos
Aktivan član

sima kosmos's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 127
Pohvaljen: 55
Nivo reputacije: 19
sima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svima
Uobičajeno Kanger mini Protank-3?

Pozdrav,
vidim da FT ima u ponudi Kanger mini protank 3, ali me buni sto taj klir ne vidim i na Kangerovom sajtu?

(nemam dovoljno postova da bih postavio sliku ili link, ali verujem da cete ga lako naci na FT)

Zna li neko o cemu se radi? Da li je moguce da je ovo sa FT neka kopija, mada pise da je authentic?

Kod:
http://www.fasttech.com/products/0/10004861/1651404-authentic-mini-protank-3-dual-coil-clearomizer

sima kosmos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2014, 16:33   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,040
Pohvaljen: 10,424
Nivo reputacije: 1559
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger mini Protank-3?

Možda zato što gledaš na sajtu za veleprodaju na teritoriji SAD.
Na Kangerovom sajtu ima
Kod:
http://www.szkanger.com/
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-03-2014, 18:02   #3
sima kosmos
Aktivan član

sima kosmos's avatar

sima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svima

Hvala, jos sam "zelen", pa dok pohvatam sve...

Sad se preventivno izvinjavam ako je vec bilo reci o ovom kliru, nisam uspeo da nadjem na forumu, a zanima me da li je neko od forumasa imao prilike da ga proba?
Deluje solidno uradjen, a posto vidim da je to mnogima jedan od omiljenih klirova, pretpostavljam da je naslednik takodje dobar.
Izgleda da je ovo bas frisko, posto moram da priznam da nisam nasao nijedan review.
Staro 18-03-2014, 18:29   #4
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 503
Pohvaljen: 974
Nivo reputacije: 166
Vule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvalu

Čim dođe kod nas kupujem jedan pa javljam utiske Ili ako neko bude poručivao od preko, pa se učačkam u pošiljku

Lično mi se jako sviđa kako izgleda, dimenzije su mu tu kao i dvojka, samo je malo oštriji dizajn, što je cool. Pretpostavljam da će performanse biti na strani trojke kada se porede fabričke glave, ali da će biti potpuno izjednačeni ako se mota micro coil i na jednom i na drugom, koliko vidim, nije nikakva konstrukcijski drastična razlika u dizajnu napravljena, zapremina je tu, sve je bukvalno isto, tako da verujem da će zadržati sve ono dobro što krasi PT2 Mini i zbog čega ga je većina ljudi ovde stavila na prvo mesto probanih klirova
Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-03-2014, 23:58   #5
Vule
Veteran

Vule's avatar

Vule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvalu

Staro 03-04-2014, 19:52   #6
Vule
Veteran

Vule's avatar

Malo bolji review

Ovo će se kupiti prvom prilikom, pa da se namota masivan micro coil
Zahvalili :
Staro 04-04-2014, 20:39   #7
sima kosmos
Aktivan član

sima kosmos's avatar

pojavio se ponovo na ft, pa da navalimo dok jos ima

Zahvalili :
Staro 08-04-2014, 14:16   #8
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Pohvala: 1,092
Pohvaljen: 793
Nivo reputacije: 145
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Pazario i još u fazi "Packaging".

BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2014, 14:25   #9
sima kosmos
Aktivan član

sima kosmos's avatar

isto i kod mene. narucio jos u petak, ali ga jos pakuju.

Staro 08-04-2014, 18:58   #10
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 503
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Sutra če biti "restocking"

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2014, 21:58   #11
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Shipment 1

› Mark as delivered

Shipped

Last updated: Tuesday, April 08, 2014 2:16:04 PM.

Zahvalili :
Staro 25-04-2014, 21:42   #12
sima kosmos
Aktivan član

sima kosmos's avatar

stig'o!
toliko je lep, da mi zao da ga prljam. za sada ga samo gledam i uzivam, da prostite.
tezak je i deluje vrlo kvalitetno!

Zahvalili :
Staro 25-04-2014, 23:31   #13
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1,938
Pohvaljen: 2,845
Nivo reputacije: 358
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Nema ništa od gledanja -> ti samo toči, kontakt i gas

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2014, 08:59   #14
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Neka je sa srećom. Valjda će i moj primjerak stići. Nego kako su ga bijedno upakovali. MiniPT2 je bio u malo kvalitetnijem pakovanju. Šta je bilo u tom pakovanju?

Staro 26-04-2014, 11:56   #15
sima kosmos
Aktivan član

sima kosmos's avatar

da, pakovanje jeste malo razocaravajuce - samo zguzvana kutijica od mekog kartona, ona koju sam i fotkao, i u nutra klir, upakovan u celofansku kesicu.

prvi utisci... ne parim dugo, i nisam promenio puno hardvera, pa ne znam koliko ce moj sud biti merodavan. koristio sam do sada ce5 i evod na joyetechovoj ego-t upgrade bateriji, pa sa tim mogu da uporedim.
generalno, daje dosta pare, cini mi se vise nego evod, a aroma koju daje je mnogo bliza aromi sa ce5 nego evodovoj (bar sa omiljenim rl cuban cigar). th je, rekao bih, isti kao na ce5 i evodu.
drip se mnogo greje, mnogo vise nego na druga dva pomenuta klira (na ce5 sam koristio metalni drip), i vec posle 3-4 dima postaje neprijatno vruc. a cini mi se i da trosi dosta vise od njih.
protok vazduha je odlican, mislim da ce i ovde raditi selotejp preko jedne rupice.
ali mnogo lepo izgleda na bakteriji.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:12 sati.