Forum

Fiber / Vata / Mesh - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-07-2014, 18:38   #31
Lord_Ivanhoe
Senior

Lord_Ivanhoe's avatar

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 363
Pohvaljen: 537
Nivo reputacije: 93
Lord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvaluLord_Ivanhoe je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Fiber / Vata / Mesh

ja ne kuvam. a sto se vate tice, najbolja mi se pokazala "NIVA" - higijenski ulosci.

Lord_Ivanhoe nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-07-2014, 18:52   #32
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 504
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Ja koristim ove vate:
http://www.e-cigserbia.com/showpost....6&postcount=20
i ne kuvam jih. Setupe sa vatom pravim več 10 meseci i nikakvih problema nisam imao. Samo pazi, da je u igri 100% pamuk neobradjen raznoraznom hemijom.

Po slici sudeči je ta vata OK i po mom mišljenju je ne treba kuvati.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-07-2014, 18:54   #33
2iggy
Senior

2iggy's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Akumulator od Fergusona, direktno na plus i minus
Pohvala: 1,471
Pohvaljen: 694
Nivo reputacije: 127
2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu

To je taj druze.bas taj yup :-) nista onda,pravim setape dok ne nabodem pravi :-) hvala

2iggy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 13:52   #34
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
Pohvala: 841
Pohvaljen: 418
Nivo reputacije: 112
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Ne znam kako vama drugari ali meni setup sa vatom nema nikakav TH :( Sve je propisno odradjeno,nema zagorevanja,nema ni da curi,radi prva liga,pare kolko oces,aroma pristojna al nema TH uopste... Setup je na 1,2oma na novopristigloj kaji ako to nesto znaci.... Kako god,mislim da cu da se vratim na fiber,sreca te uzeh jos 10m "za ne daj Boze".

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 13:59   #35
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 40
Pohvala: 3,893
Pohvaljen: 2,757
Nivo reputacije: 349
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju

"Prosetaj" druze jos neku tecnost preko tog setapa pre nego se vratis na wick, cisto da budes siguran da te vata ne 'vata
Pukan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 14:02   #36
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1,473
Pohvaljen: 1,570
Nivo reputacije: 318
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Prvi put čujem da je vata ubica TH , pa zar nije logično ako ima više pare da ima svega više pa i udar na grlo ?
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 14:15   #37
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 4,566
Pohvaljen: 6,083
Nivo reputacije: 976
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

@cages01, da nisi preterao sa eksperimentisanjem, pa vise ne osecas th sta god da probas?

Sent from SlimKat using Tapatalk

Only rose and some box

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 14:20   #38
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 74
Pohvaljen: 259
Nivo reputacije: 65
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Sama para (vecinski VG) kao i aroma (% aroma) nemaju toliki uticaj na TH (%PG / %nic). Mozes imati brdo pare a udarca nigde. Sam TH zavisi od dosta faktora a jedan jako bitan je otpor, tj, setup. Ukoliko ides na mali otpor, recimo 0.6 oHm TH ce biti extra jak, ali aromu ces izgubiti, moze se desiti da je jedva osecas.
Najvaznija druga stavka, odnosno podjednako vazna je baterija. Dok przi bice TH, cim oslabi pada sve.
Smanji otpor, stavi punu konionku pa onda javi kako je.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 14:24   #39
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,577
Nivo reputacije: 548
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od cages01 Vidi poruku
Ne znam kako vama drugari ali meni setup sa vatom nema nikakav TH :( Sve je propisno odradjeno,nema zagorevanja,nema ni da curi,radi prva liga,pare kolko oces,aroma pristojna al nema TH uopste... Setup je na 1,2oma na novopristigloj kaji ako to nesto znaci.... Kako god,mislim da cu da se vratim na fiber,sreca te uzeh jos 10m "za ne daj Boze".
Probaj da pribliziš namotaje ka rupi za vazduh, da budu sto je blize moguce (a da naravno ne dodiruju dek). Trebalo bi da pomogne...

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 14:32   #40
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,773
Pohvaljen: 4,032
Nivo reputacije: 731
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Meni se takav setup pokazao losije. Otprlike zavucem roze iglu izmedju da prolazi lagano, sve ispod (blize rupi) gusi ceo vape. Na Kayfunu makar.

Sent from my G2
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 14:35   #41
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1,473
Pohvaljen: 1,570
Nivo reputacije: 318
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od nirvana Vidi poruku
Sama para (vecinski VG) kao i aroma (% aroma) nemaju toliki uticaj na TH (%PG / %nic). Mozes imati brdo pare a udarca nigde.
Moja konstatacija se odnosila na uporedbi iste tečnosti koja se koristi na fiberu i na vati , naravno da nisam posumnjao da je čovek sipao čist glicerin i izgubio TH ali sve je moguće
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 14:36   #42
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
Pohvala: 841
Pohvaljen: 418
Nivo reputacije: 112
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Moracu da probam to sa spustanjem setupa,kod mene je ceo milimetar iznad ako ne i vise. Druga stvar,moguce ja i da sam pomalo oguglao jer stvarno parim ko nezdrav na svemu i svacemu...

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 14:48   #43
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,577
Nivo reputacije: 548
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Milimetar iznad rupe je skroz ok. Onda malo odmori, vratice se th...

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 15:05   #44
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 74
Pohvaljen: 259
Nivo reputacije: 65
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

@scooter
Skapirao sam te ja, i moj post nema veze sa tvojim, jer kada je dobar setup, ima svega, kao sto si ti i rekao
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-07-2014, 15:11   #45
2iggy
Senior

2iggy's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Akumulator od Fergusona, direktno na plus i minus
Pohvala: 1,471
Pohvaljen: 694
Nivo reputacije: 127
2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu

Ja recimi na 1,8 coilu ne osecam nikakav th kad uvlacim direktno u pluca...mozda mali spazam ali nista specijalno hahaha a onda zapusim jrdnu rupu,malo cimnem,usta/pluca i umrem od th-a hahah

2iggy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:02 sati.