Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-12-2016, 03:09   #331
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,395
Pohvaljen: 2,184
Nivo reputacije: 388
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju
Uobičajeno Re: Mešanje sopstvenih tečnosti - osnovni pojmovi

Poenta koriscenja sprica od 1ml npr je da mozes preciznije izmeriti 0.3ml nego sa spricom od 2-10-30ml.

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-12-2016, 21:22   #332
slax
Aktivan član

slax's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 36
E-cig: SMPL, Mad Hatter V2
Pohvala: 36
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 6
slax je na dobrom putu

Shvatam, ali mozes 0.3ml i sa vecim spricevima (2, 3ml) lako da izmeris i ako se malo prebaci nije smak sveta, mix ce i dalje biti dobar. Ja koristim vagicu, tako da spric koristim samo da pretocim

Resistance is NOT futile - it's voltage divided by current
slax nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-12-2016, 17:14   #333
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,174
Pohvaljen: 1,677
Nivo reputacije: 319
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Ima li ko da koristi vg tecnosti i ako ima koliko vode stavljate ?
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-12-2016, 17:27   #334
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,395
Pohvaljen: 2,184
Nivo reputacije: 388
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Koja oprema?

Zavisi od kanala za dotok, kolicine vate, snage...

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-12-2016, 17:30   #335
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Ma nesto univerzalno .Hteo sam da uporedim sa jos nekim.
Staro 09-12-2016, 20:02   #336
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 303
Pohvaljen: 634
Nivo reputacije: 172
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Kad pravim 30/70 PG/VG, stavljam 5% vode, na samom VGu ne bih pravio, ali ako bi se to zadesilo, verovatno bih ubacio 10% vode.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-12-2016, 20:30   #337
Dzonibu
Senior

Dzonibu's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 46
Pohvala: 114
Pohvaljen: 136
Nivo reputacije: 45
Dzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosiDzonibu ima čime da se ponosi

Cak i da je samo VG, bez dodatnog PG-a, uvek ima PG-a(arome+nikotin-ako je na PG bazi). Vodom samo podesavas viskozitet. Neko pravilo je 8-10% u odnosu na VG. Ipak kreni sa manje pa vidi sta ti vise odgovara. Obrati paznju na kvalitet vode. Nemoj nikako cesmusu. Moze Rosa, ako nemas bolju opciju, ona je iz RO uredjaja.

Sto sam kao mali dosao u grad...
morao sam samom sebi dati nadimak..
Dzonibu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-12-2016, 20:43   #338
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

I bre gde na vodi da stedim Pravim cist vg vec duze vreme i u 500ml vg-a krnem 100 ml - dest,vode.Meni je tako ekstra nego kad god se vidim sa drugarom on komentarise kako je retka tecnost pa reko aj da proverim sa vama.Ali ovde ocigledno niko ne trosi vg tecnostu
Staro 09-12-2016, 21:00   #339
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Da mene pitas i ja bih ti rekao da puno vode sipas kao i taj drugar, ali ako tebi odgovara, to je to.
Staro 09-12-2016, 21:16   #340
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 151
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

To ti je po meni puno.Cirka 20%.Mnogo kume al' ako se tebi svidja

Послато са GT-N7000 уз помоћ Тапатока

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-12-2016, 21:26   #341
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Probajte cist vg na nekom normalnom atiju pa ce te videti kada i dali ce poceti da radi.Ovi novi ati sa bunarima mogu i bez vode.Nije ni bitno mislio sam da ima jos neka osoba koja pari vg .
Zahvalili :
Staro 09-12-2016, 21:37   #342
maestro
Veteran

maestro's avatar

Za protank, evod i T2 nisu ni bile namenjene VG tecnosti vec 50/50 ili 70/30 PG/VG. Mada, verujem da na protanku sa afc-om i cist VG sa 10% vode radi sasvim pristojno.
Staro 09-12-2016, 23:17   #343
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,495
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

VG čist, sa 15 posto vode, meni tako zakrmači grejač da mi je nemoguća misija da potrošim više od 4ml. Već posle dva ml se zaguši. Inače ne patim za TH ali nema varijante da svaki dan čistim žicu, to me smara više nego bilo šta drugo.

sent from plastique

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-12-2016, 00:37   #344
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Ma zimi me zeza grlo pa moram cist vg.Leti i u duvanske,kremaste arome stavljam i 15% Pg-a.Jednostavno tako mi prija pa sam se i navikao.A da vg zamaze grejac to si potpuno u pravu.
Staro 10-12-2016, 02:32   #345
gogic.bozidar
Iskusan član

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 41
Pohvala: 591
Pohvaljen: 308
Nivo reputacije: 58
gogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od slax Vidi poruku
Shvatam, ali mozes 0.3ml i sa vecim spricevima (2, 3ml) lako da izmeris i ako se malo prebaci nije smak sveta, mix ce i dalje biti dobar. Ja koristim vagicu, tako da spric koristim samo da pretocim
Mislim da je najveća prednost insulinskih špriceva , bar što se mene tiče, njihov mali prečnik. Ulazi lagano u svaku bočicu sa aromama kad se skine čepić sa iste tako da nema nikakve potrebe za zezanjem sa iglama.
Preciznost je dodatni plus.
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:06 sati.