Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-03-2014, 11:11   #1
sima kosmos
Aktivan član

sima kosmos's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 127
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 21
sima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svima
Uobičajeno Tecnosti sa FastTech

Nadam se da sam potrefio dobar deo foruma za pitanje, i izvinjavam se ako je vec pominjano, nisam nasao tu temu.

Dakle, vidim da na FT ima vise vrsta tecnosti, pa sam mislio da porucim vece pakovanje neke od njih jer su cene vrlo povoljne, ali upravo videh u jednoj drugoj temi da je Shaka prokomentarisao da nisu sve Liqua-ine tecnosti na tom sajtu original, pa me je to zbunilo.
Kako da znamo da li su tecnosti originalne? Ne bih se bas pouzdao u slike sa sajta, a i cak da su pakovanja dobro kopirana, ko ce znati sta je unutra. Probao sam jedan Dekang DK-Tab koji je porucen sa FT i nije mi se dopao, ali to ne znaci da nije original...
Da li su im Hangseni originalni, zna li ko?

I drugo pitanje - vidim, pored Dekanga, Hangsena, Lique i neke druge marke, tipa SOC, T2, V2 i druge kung fu varijante, pa me zanima je li neko od forumasa probao neku od njih i kakve su?

sima kosmos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2014, 11:21   #2
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 347
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju
Uobičajeno Re: Tecnosti sa FastTech

Ovako pre nego sto se odlucis da narucujes vece kolicine tecnosti pogledaj ovu temu http://e-cigserbia.com/showthread.ph...ight=odzvonilo

Druga stvar, najjeftinija varijanta je jos uvek pravljenje tecnosti u sopstvenoj reziji a veruj mi i manje stresa i muke ce ti doneti nego ocekivanje sta ce se desiti sa tvojim paketom na carini!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-03-2014, 11:29   #3
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 644
Pohvaljen: 376
Nivo reputacije: 96
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Za liqua tecnosti mogu da potvrdim da su original za resto
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-03-2014, 11:40   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,221
Pohvaljen: 11,970
Nivo reputacije: 1843
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Sad ste me zbunili. Ukucah u ft app “Liqua“ u 132 rezultata pretrage izašlo Authentic... Dajte link za taj Marlboro. Nisam stručan... Ako je suditi po njihovoj politici, kada ispred proizvoda piše Authentic, to je to... Bar sve od Innokin i KangerTech što sam naručivao... Odeljak sa tečnostima nikada nisam ni gledao...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2014, 11:46   #5
hybrid
Senior

hybrid's avatar

hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Mene malo i saka zbunio sa odgovorom u liqua delu.Kaze sve su fake sto pise origlinal.Meni na dve bocice stoji premium na dve original.Ima sve dzidzabidze koje i original a i ukus je original.
Evo link za luqu
Kod:
http://www.fasttech.com/products/1412/10004083/1297109
U padajucem meniju ima sve.Sad sam gledao i na sajtu lique i na umbreli posto su oni uvoznici.Na liquvinom sajtu na svim bocicama stoji premium dok na umbreli na nekim original a na nekim premium.I u googlu kad ukucam uglavnom izlazi original.
Jednio sto nisu dosle sa kartonskom kutijom,sve ostalo je po meni original.
Staro 23-03-2014, 11:50   #6
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,221
Pohvaljen: 11,970
Nivo reputacije: 1843
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Na ft forumu postoje različita mišljenja. Ko će ga znati...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2014, 11:56   #7
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Ja sam uzeo dve koje koristim i dve nove.Za ove dve je ukus 100% isti.Jedino ako i ovde nisam uzimao fake pa mislim da je original.Evo sad nadjoh i kutiju kupljenu u inhaliki i na njoj isto pise original
Staro 23-03-2014, 12:01   #8
sima kosmos
Aktivan član

sima kosmos's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 127
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 21
sima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svima

hvala, drustvo. nadam se da ce se javiti jos neko ko je porucivao, mozda nesto bude jasnije.

Citat:
Originalna poruka od Katy Vidi poruku
Ovako pre nego sto se odlucis da narucujes vece kolicine tecnosti pogledaj ovu temu http://e-cigserbia.com/showthread.ph...ight=odzvonilo

Druga stvar, najjeftinija varijanta je jos uvek pravljenje tecnosti u sopstvenoj reziji a veruj mi i manje stresa i muke ce ti doneti nego ocekivanje sta ce se desiti sa tvojim paketom na carini!
hvala, katy. uplasi me ovim linkom, valjda nece praviti problem na carini zbog jedne bocice od 50 ili 100 ml.
sto se muckanja tice, mislim da nisam jos spreman za takvu avanturu. prvo da pohvatam osnove, odnose pg/vg, vrste aroma i ostalo, pa mozda probam. za sada imam dosta posla, treba probati po 300 aroma od svih proverenih proizvodjaca.

sima kosmos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2014, 12:02   #9
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Pitajte FT da li su im Liqua tecnosti odidjidji.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2014, 12:34   #10
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Ne znam dal ce se lepo videti slike

Ove dve u sredini su kupljene u inhalici,ove resto na ft-u.Na obe inhalikine stoji original.Sad mozda su to stare zalihe pa su tako pisali ili ko zna vise sta je original a sta fake
Zahvalili :
Staro 23-03-2014, 13:02   #11
Cummon
Senior

Cummon's avatar

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 232
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 55
Cummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od hybrid Vidi poruku
Jednio sto nisu dosle sa kartonskom kutijom,sve ostalo je po meni original.
Pa to ti sve govori, kada nisu u kartonskoj kutiji onda nisu original.

Citat:
LIQUA only comes in a box
Original LIQUA is never sold without the box. If you see a bottle being sold separately, it is definitely a fake.
Cummon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-03-2014, 13:06   #12
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Na pitanje da li su im Liqua tečnosti oriđiđi, dali su mi sledeći odgovor:
Citat:
The quality of our e liquid is good but some of them are not marked as authentic.
Meni dovoljno
Staro 23-03-2014, 13:26   #13
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Zaboravih da napisem i da su im izbrisani kodovi.Nesto sam i citao kao da su se pokarambasili ili sta ti ja znam sa liquom.Samo me cudi da se ovde prodaju fake posto ti saka kazes da su svi fejk koji imaju original u nazivu.Da neke nisu oznacene kao authentic,cak i hangsen ima razne cene i totalno drugacije bocice.Ali na ft-u za sve liqua tecnosti stoji authentic i sto se mene tice odlicne su i dalje cu ih narucivati,tj ako ih bude bilo jos posto nesto dugo stoji out of stock
Zahvalili :
Staro 23-03-2014, 13:32   #14
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 150
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Ako su laznjak onda imaju babu experta za mesanje tecnosti Svaka joj cast. :thumbup:

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-03-2014, 13:34   #15
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Kao i obično, pretpostavka je majka svih za***a

Nigde nisam rekao da su sve Liqua tečnosti koje imaju "original" u nazivu divča!
Komentarisali smo tečnost iz oglasa, i za tu tečnost sam rekao da se radi o divljaku.

Poenta sa "original" u nazivu je u tome da je Ritchy pre par meseci promenio pakovanje tečnosti i izbacio natpis "original". Može neki prodavac da ima to staro pakovanje jer je tečnost poručio ko zna kada, ali FT na kojem stvari ne stoje na lageru nego se isporučuju kada se naruče - ne može.

Citat koji sam gore napisao oko originalnosti je zvaničan odgovor FT tima, mislim da nema svrhe nešto mnogo da filozofiramo oko detalja...
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:42 sati.