Forum

Tecnosti sa FastTech - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-03-2014, 22:56   #31
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 604
Pohvaljen: 361
Nivo reputacije: 94
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Tecnosti sa FastTech

Evo neke rasprave sto nadjh na ft-u o originalnosti liqua tecnost
Kod:
https://www.fasttech.com/forums/1297106/t/1127136/i-doubt-this-liqua-e-liquid-is-original/1
Evo i odgovora ft-a
"Hi everyone

This is authentic. Our supplier purchases the liquid in bulk and packages it themselves to reduce cost.

Thank you
FastTech"
Ps da ne bude zabune onaj malboro je fake 100%
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2014, 23:06   #32
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Lazu, Ritchy nikome ne daje tecnosti u bulk pakovanju.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2014, 05:41   #33
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 505
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

@Shaka, oni ne lažu, samo su na lepši način napisali, da i oni imaju babu, koja miksa tečnosti...

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-04-2014, 13:10   #34
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 430
Pohvaljen: 569
Nivo reputacije: 123
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Narucio sam "red bul" i "marlbo" koji su navodni dekang. Prezadovoljan sam za sad red bulom, mada ranije nikada nisam ni probao neki red bul al ovo ima aromicu red bula, kao neke jagodice. Super je!
standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2014, 09:31   #35
nesamajstor
Iskusan član

nesamajstor's avatar

Pohvala: 720
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 22
nesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putu

Drugari kakvi su "Dekang" i "Hangsen" na FT-u pošto lique skoro da više i nema kao ni joyteck-a!! Trebaju mi vaša iskustva čisto da znam vredili naručivati ili da tražim neki drugi sajt....Hvala!!!!
nesamajstor nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2014, 09:34   #36
gentroid
Senior

gentroid's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: HCigar Vt75 nano + Augvape Merlin Mini RTA
Pohvala: 246
Pohvaljen: 369
Nivo reputacije: 91
gentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosi

Koliko sam citao komentare, ok su, mada ne kada ako odmah paris. Uglavnom ljudi koji su narucivali kazu da im treba steeping od jedno 2-3 nedelje

Gledaj zvezdice i review-ove

gentroid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2014, 09:50   #37
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 346
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Dekang i Hangsen su po meni ipak za klasu ispod RL tecnosti... ali nikad se nezna, mozda ti i one legnu, vec mnogo puta receno, stvar ukusa...

Kolega gentroid, nisam razumela u kom smislu mislis da im je potreban steeping? Steeping je termin koji koristimo u DIY pripremanju tecnosti, neznam u kom smislu mozes da steepingujes gotove tecnosti?

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2014, 10:13   #38
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,255
Pohvaljen: 4,228
Nivo reputacije: 695
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Sve tečnosti dobijaju na jačini i težini arome stajanjem i gube neke mirise vetrenjem, bile fabričke ili kućne radinosti. Pretpostavljam da su na to mislili, dekang meni ima miris da ne poželim da ga koristim nikada, nisam probao da vetrim bočice, ni da ga ostavljam da stoji duže vreme, odmah sam poklanjao ljudima kojima je svejedno...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2014, 10:22   #39
sima kosmos
Aktivan član

sima kosmos's avatar

Pohvala: 127
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 20
sima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svimasima kosmos je poznat svima

ja sam probao dekang i hangsen sa ft i rekao bih da su original. u tom smislu su dobre, ako ti odgovaraju.

sima kosmos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2014, 10:30   #40
nesamajstor
Iskusan član

nesamajstor's avatar

Pohvala: 720
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 22
nesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putu

Hvala puno svima na brzim i iskrenim odgovorima!! Krećem da tražim drugi sajt sa drugim tečnostima!!!
nesamajstor nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-04-2014, 11:11   #41
gentroid
Senior

gentroid's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: HCigar Vt75 nano + Augvape Merlin Mini RTA
Pohvala: 246
Pohvaljen: 369
Nivo reputacije: 91
gentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosi

Koleginice Katy, dosta vremena sam proveo na FT citajuci reviewove tecnosti i jednostavno oni koji su kupovali za neke tecnosti kazu da im je iako odvratna na 1. posle 2 nedelje stajanja dobila potpuno nov ukus... ja nisam probao, samo sam to procitao, sto ne mora, opet, da znaci da je istina

Cene su sjajne za tecnosti, tako da, zasto da ne

gentroid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2014, 11:32   #42
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Ma naravno svako treba da kupi sta mu odgovara po ceni a i po ukusu!

Moja neka teorija je da gotova tecnost nije najboljeg kvaliteta ako joj je potrrebno da odstoji i da se vetri (to mi govori da nije prosla potrebnu kontrolu kvaliteta), tako da i dalje mislim da steeping gotovih tecnosti nema smisla..ali dobro ko sto kaze ona reklama: izgleda sasavo ali....

Staro 08-04-2014, 11:37   #43
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,586
Pohvaljen: 6,100
Nivo reputacije: 979
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Na americkim sajtovima prodaju tecnosti koje su prosle sazrevanje i one koje nisu, naravno ove druge su jeftinije.
Ali mislim da je za sazrevanje sasvim dovoljan put od kine do srbije.

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2014, 11:41   #44
Katy
Juice Master

Katy's avatar

To je druga stvar, videla sam to na americkim sajtovima, uglavnom se radi o manjim laboratorijama, i te tecnosti su druga prica em su jako hvaljene em su bas zbog toga sto se ne prave na galone vrlo precizno kontrolisane! Opet tamo i pise da te tecnosti nisu zavrsile proces sazrevanja pa ti svesno kupujes takvu tecnost!
Put do Srbije jeste sasvim dovoljan period za sazrevanje a bogami i dobro se izmuckaju dok stignu

Staro 08-04-2014, 11:51   #45
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,577
Nivo reputacije: 549
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Dok stignu budu ko konjak...

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:13 sati.