Forum

Lucky strike - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova
Zaboravljena šifra? Registracija

Modeli članova Pulsar, zarulence, milutko1, ropecope, zogu, fusion, Elmrsomudo, duracos, DanijelM, max, gomiletina, Sigma, nezla, jeffersey, dragisonac, Ivan82, lepipirot, wolf, Obrenovčanin,Jusjak, Toni, imortel019, andrija, scooter, peppa, gjankovec, Glendhul, Impuls, shomi87, nikouro, woolf

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-04-2014, 00:44   #16
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1,473
Pohvaljen: 1,570
Nivo reputacije: 318
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju
Uobičajeno Re: Lucky strike

Otišlo 8ml napon sa 3,85V pada na 3,65V , jel da teram dalje ? Dokle ?

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-04-2014, 00:48   #17
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 54
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,365
Nivo reputacije: 548
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Nemoj dalje. Puni
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-04-2014, 03:17   #18
scooter
Moder

scooter's avatar

scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Palo mi na pamet da spustim otpor mizera na 2 ohma tako da sam opet prakticno pario kao i na pocetku na snazi od oko 6,5W ( što mi je i odgovaralo da malo odmorim grlo od V6-fireburna ) znači parenje se kretalo u rasponu 6,5W - 5,5W svo vreme testiranja i rekoh sebi neću se spuštati ispod napona EGO baterija tj 3.3V ( iako mislim da cutoff je tek negde oko 3V za ove baterije zar ne ? ) čisto ono radi probe da vidim koliko može da iznese tečnosti sa jednim punjenjem . I šta se dešava , odavno sam probio limit koji sam zacrtao i pošto sam zadovoljan i sa ovim neću ići dalje , stigao sam do 3.45V ( pada sa 3.70 na 3.45 ) i 16ml poparene tečnosti Siguran sam da bi isterao i 24ml dok ne bi ispraznio sasvim bateriju ali nemam više snage dobio sam upalu zglobova šake tako da u ovom momentu odustajem ,iscrpela je mene baterija umesto ja nju
Znam šta ću , namotaću grejač na 1.5 ohm videće ona a ako ni to ne pomogne 1,2 ohma docice joj glave

---------- Post dodan 18-04-2014 u 03:38 ----------

Sad se setih , ajde ako neko još pari na 6W da mi iznese svoje utiske o potrošnji njegove baterije ako nije problem , može ?

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Staro 23-02-2015, 00:52   #19
scooter
Moder

scooter's avatar

Kako su celije ionako bile za reciklazu vremenom je kapacitet 4 celije drasticno opao i box je postao prakticno neupotrebljiv , sve do sada
Povadio sam iznutrice iz boxa i poceo iz pocetka , ovoga puta sam imao na umu napraviti regulisani box mod sa opcijom zamene baterija i u tu svrhu odlucio sam se za step down elektronski modul sa cipom MP2307 kojeg ce pogoniti 2x18650 baterije ..

Ovaj modul se kod mene pokazao idealnim za snage do 15W a kako ja ne prelazim 10W odnosno za svo ovo vreme pri otporima od oko 1,8 ohma nisam imao potrebe da idem iznad regulisanih 4V tako sam odlucio da ovaj box ogranicim sa mogucnoscu promene napona od 3,2V do 4,2V u koracima od 0,2V pomocu prekidaca sa 6 polozaja .
Posto sam imao rupu viska na kutiji a kolega Nez mi je dao predlog da ubacim u box i funkciju powerbank-a naravno isti sam usvojio i hvala mu na tome jer stvarno nisam znao sta da radim sa tom rupetinom :banghead:
Tako je ubacen i USB prikljucak a rezim punjenja se aktivira posebnim prekidacem i osim sto se njime podize napon na 5V ( sa iste elektronike , znaci izlaz 3A ) takodje sluzi i da obezbedi konstantno napajanje bez fire tastera ..
Da bi izbegao prekomerno praznjenje baterija ubacio sam relej 5V koji dobije napajanje sa jedne baterije pritiskom na fire taster i kada napon te celije padne ispod 3V nije moguce vrsiti dalje okidanje P- mosfeta preko kojeg se napaja elektronski modul ..
Na kraju bih dodao , moglo je to sve i bez P-mosfeta kao i releja ali tako sam odlucio jer je bilo mesta za ugradnju a ko zna na kraju mozda zavrsi i bez njih sa malim izmenama no vreme ce pokazati ..
Kako box koristim aktivno tek 1 dan za sada ne mogu reci koliko ml tecnosti mogu ispariti sa jednim punjenjem a kako to sve izgleda , pogledajte i sami ...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Staro 23-02-2015, 01:18   #20
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,389
Pohvaljen: 1,444
Nivo reputacije: 281
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Šta reći sem opet svaka čast Scooty !
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-02-2015, 01:36   #21
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,238
Pohvaljen: 5,425
Nivo reputacije: 799
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Bravo za trud!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-02-2015, 05:20   #22
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,156
Pohvaljen: 4,139
Nivo reputacije: 681
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Skutere care!

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-02-2015, 09:38   #23
teodorica
Senior

Godine: 40
Pohvala: 497
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 99
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Ovo je stvarno za respekt,svaka cast
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-02-2015, 10:58   #24
peppa
Moder

peppa's avatar

Pohvala: 1,517
Pohvaljen: 299
Nivo reputacije: 59
peppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosi

Svaka čast!

peppa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-02-2015, 11:37   #25
epox
Iskusan član

Registrovan: Feb 2015
E-cig: smok m80+ -kayfun v2 lite istick pico -kayfun v4
Pohvala: 54
Pohvaljen: 75
Nivo reputacije: 26
epox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svimaepox je poznat svima

svaka ti dala vode iz bokala!
epox nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2015, 09:54   #26
scooter
Moder

scooter's avatar

Evo nakon drugog kompletnog praznjenja baterija rezultat se donekle poklapa sto ce reci trajanje baterija 3-4 dana sa mojom dnevnom potrosnjom od ~5ml u proseku odnosno 18-20ml tecnosti ukupno potrosenih , napon praznih baterija 3V i 3,2V bez potrosaca , ja zadovoljan

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Zahvalili :
Staro 01-03-2015, 11:49   #27
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,350
Pohvaljen: 10,872
Nivo reputacije: 1627
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Dobro i efikasno izgleda rade ta dva bela zeca. Razmišljam se na neki sličan projekat
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-10-2015, 16:24   #28
nikouro
Senior

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
Pohvala: 355
Pohvaljen: 361
Nivo reputacije: 87
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Pedatno uradjeno.

tapatalkic - direktno javljanje iz spajza

Ω + V + W =
nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:16 sati.