Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-04-2014, 21:51   #1
bob034
Aktivan član

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 31
Pohvaljen: 12
Nivo reputacije: 17
bob034 je na dobrom putubob034 je na dobrom putu
Uobičajeno Koji MOD

Postovani prijatelji,
Posto sam nov parioc od pre neki dan i imam od opreme Joyetech 1000 T2 USB Pass bateriju i Kanger T2(CC) eGo 2.4ml,citajuci vase postove vec ste me navukli da razmisljam o modovima.Posto se u ovu tematiku nerazumem jer sam nov,zamolio bih vas za jedan savet.Gde moze da se kupi (nabavi) neki mod koji je manji fizicki ne neki kabast,koji i za koliko para.Bio bih zahvalan da se upoznam sa ovom tematikom malo bolje.Takodje mislim na neki mod koji nije komplikovan mnogo.Unapred vam hvala
bob034 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2014, 21:55   #2
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
E-cig: Provari P3
Pohvala: 4,765
Pohvaljen: 2,183
Nivo reputacije: 350
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju
Uobičajeno Re: KOJI MOD

Sad će neko doći i odgovor će bit čitaj malo forum ..imaš deo o modovima .. To posle pročitaš ..skontaš koji ćeš mod ..i posle pitaš ovde šta mislimo o Nemesisu . Vozdra :beer:

Hvala na Sugestiji 8-)

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2014, 21:59   #3
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 77
Pohvaljen: 264
Nivo reputacije: 68
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Sigelei zmax.
Imas mogucnost kupiti kod nas ili preko.
Kod nas ga mozes kupiti u PE.
Sve o istom imas na forumu.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2014, 21:59   #4
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 648
Pohvaljen: 378
Nivo reputacije: 97
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Imas lambu na pink mule-u.To ti je mod za 14500 baterije
Kod:
http://pink-mule.com/tilbud/markedspladsen/ROBUST-LAMBO-RECTANGULAR-BLACK-SET
Evo sta se ide u tom paketu:

1x ROBUST LAMBO RECTANGULAR BLACK
2x 14500 650 mAh batteries
2x CE5 Clearomizers
1x charger
1 x instruction manual in English
1x medium-sized case
I samo mod
Kod:
http://pink-mule.com/tilbud/markedspladsen/ROBUST-LAMBO-ROUND-BLACK
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2014, 22:06   #5
zile
Senior

zile's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 248
Pohvaljen: 279
Nivo reputacije: 70
zile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosi

Ili mozda Ismoka
Ima je cak i u oglasima na forumu

https://www.youtube.com/watch?v=lO9LoB61QEk
Ω
zile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2014, 22:18   #6
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 157
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Zmax ubija kako radi, najbolje sa 2x18350 baterijama, za nijansu je kraci nego Vamo, imas servis kod nas, konetor mu je od celika, svaka preporuka. Na to nasrafis recimo Kayfun ili Russian i eto radostiiii....
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2014, 22:23   #7
teodorica
Senior

Godine: 41
Pohvala: 539
Pohvaljen: 404
Nivo reputacije: 103
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Pitanje je sta je za nekog kabasto.Meni ni vamo nije kabast,a za nekog je kao pendrek.Po meni je najkompletniji i najrobusniji mod za jako malo para,naravno latest version.Ako vec nisi upoznat,VV VW mod je idealka za upoznavanje sa materijom i to nesto sto trosi 18350-18650 baterije,zbog dostupnosti istih
I sto rece Impuls,pretece me,jedina mana Vama-mesingani konektor
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2014, 22:25   #8
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,466
Pohvaljen: 4,426
Nivo reputacije: 727
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Od ovih kod nas Zmax, definitivno. Naravno uz dobre baterije i punjač...

Sent from parče plastike

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2014, 22:29   #9
bob034
Aktivan član

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 31
Pohvaljen: 12
Nivo reputacije: 17
bob034 je na dobrom putubob034 je na dobrom putu

Neka neko napise koliko kostaju da znam.I najvaznija stvar koliko traje baterija
bob034 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2014, 22:34   #10
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Zmax je kod nas oko 7k dinara, ako si spreman da cekas mesec dana i imas paypal, u kini na fasttech.com je oko 43 USD. A baterija, hmm , zavisi od otpora atomizera, na kojoj snazi ces pariti, da li se upustas u chain-vaping seanse, za prosecnog korisnika, recimo da baterija traje 24+h. Dobra baterija.
Staro 24-04-2014, 22:36   #11
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,258
Nivo reputacije: 501
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Baterija traje dok je ne potrosis.
To ne moze niko da ti odgovori konkretno, posto zavisi koja baterija, koliki je otpor grejaca, koliko tecnosti paris...
A sto se tice cene, ako hoces mogu ja da potrazim u ovim prodavnicama sto su predstavljene na forumu, pa da ti javim kad nadjem... da se ne cimas sam.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2014, 22:41   #12
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,466
Pohvaljen: 4,426
Nivo reputacije: 727
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Dobre baterije su skupe, i nemoj ni slučajno da štediš, sada imaš i kod nas AW i Sony Konion da pazariš, a u bližoj okolini su AW najsigurnije i original (postoje i klonovi) na Vape Mania sajtu. Loše baterije i punjač mogu da ti upropaste dobar mod i uživanje u pari. Računaj da ćeš koliko daš za mod kod nas, dati i za kvalitetne baterije i punjač.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2014, 22:42   #13
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 77
Pohvaljen: 264
Nivo reputacije: 68
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od chikavili Vidi poruku
Baterija traje dok je ne potrosis.
Ovo me potseca na jedan razgovor kada sam se vracao sa posla.
Tip stoji pored trabanta, pita ga covek, Prijatelju koliko to trosi.
A ovaj ce, Veruj mi koliko god sipam, sve potrosi.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2014, 22:48   #14
Impuls
Senior

Impuls's avatar

I samo jos da dodam, jos jednom, za pravi feeling, obavezno neki RBA atomizer, sam motas grejace, tri klase iznad svakog atomizera sa fabrickim grejacem. A ako se bas primis, onda,i neki dripper. Samo da te upozorim, ovakva zabava sa sobom donosi i ozbiljnu potrosnju tecnosti, pa ih trba nauciti muckati sam. Ali nkolicina nikotina se sa boljom opremom smanjuje, pa imas dva dobitka, finansijski i zdravstveni. A zabavi nikad kraja... Jbt, zagore mi perkelt na sporetu dok ovo kuckam..
Zahvalili :
Staro 24-04-2014, 22:58   #15
Obrenovčanin
Moder

Obrenovčanin's avatar

Godine: 43
Pohvala: 1,481
Pohvaljen: 781
Nivo reputacije: 179
Obrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvalu

Obrenovčanin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:19 sati.