Forum

Decadent Vapours - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-05-2014, 23:26   #1
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 76
Pohvaljen: 260
Nivo reputacije: 66
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi
Uobičajeno Decadent Vapours

Jel porucivao ko ove arome, iskustva, preporuke.
Videh na vise mesta da se mogu poruciti, pa me zanima, vrede li.
Kod:
http://www.decadent-vapours.com/en/
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2014, 12:45   #2
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 37
Pohvala: 4,723
Pohvaljen: 2,176
Nivo reputacije: 349
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju
Uobičajeno Re: Decadent Vapours

Jesam ja al drugi shop ...Havana cigar i Dy4 ...trenutno sazrevaju Javim kako ispalo .:beer:
Mislim c hell probao već D V.

Hvala na Sugestiji 8-)

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-06-2014, 11:44   #3
Attila
Moderator

Attila's avatar

Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Evo drug stigo Decadent na red...parim DY 4 pg 20 vg 80 6mg...na 5 % sam pravio. Nisam @Katy znaci nebih ti mogao da kazem osecam ovo osecam ono..bmga meni valja. E sad...ja sam poceo sa inawerinim aromama ovaj sport..pa probao sa Flavour Art...pa sam potragu zavrsio sa Maximum Flavour aromama sto mi pasuje najbolje. E sad..Decadent..Ovo mi je nice..bolje od inawere to sigurno. Bmga kupi probaj.meni je ok.

Hvala na Sugestiji 8-)

Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Zahvalili :
Staro 03-06-2014, 13:32   #4
Attila
Moderator

Attila's avatar

Posle sat vremena...umesto ok je. Ovo spada odsad pod Obavezno. Fuuuu ..vredi svaku paru

Hvala na Sugestiji 8-)

Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Zahvalili :
Staro 10-06-2014, 09:58   #5
Attila
Moderator

Attila's avatar

Decadent Havana ..isto osećam kao kod DY4 neki šmek ..ove dve arome su za preporuku . Ko voli duvanske arome go 4 it . Nice 1

Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Staro 08-07-2014, 10:18   #6
nirvana
Senior

nirvana's avatar

nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Perjanica DV firme i njegov mladji brat

To bi bio nabolji naslov za tecnosti Absinthe i Green Giant, proizvodjaca DV, te cu tako i nazvati ovaj kraci tekst.

Dakle da ne detaljisem u tacnim merama, vec prosto pripremljene PG 57%/VG 37%/Voda 6%, jacine 11. U tako pripremljenih 10ml tecnosti dodato 10% arome, sto mu izadje nekih 9%.

Absinthe

Ako ste nekada probali ovaj napitak sa dejstvom slicnom opojnim drogama, onda znate o kakvom ukusu se radi. Za one koji nisu, evo par reci.
Prvo da naglasim da ova tecnost nema u sebi nista sto ce vas podici u nebesa, ali zato je tu ukus identican napitku, kako se i zove ovaj aromat.
Ono sto krasi ovu tecnost je to da je totalno drugacija od svega sto ste do sada probali. Boja tecnosti, takodje neobicna, zelena ali bas zelena, ne onako prozirna. Pogledajte neku tecnost za sudove zelene boje i onda ce vam biti jasno o kakvoj boji govorim.
Ukus.
Mnoge tecnosti ce vas iznenaditi svojim ukusom, pa tako recimo RL Cuban, je skroz drugaciji od ostalih aroma, ali opet ima neku zajednicku crtu sa ostalim tecnostima tog tipa.
Absinthe je i na tom polju drugaciji, ali ne kao drugaciji, vec bukvalno, nema ama bas apsolutne veze sa svim tecnostima koje ste do sada probali.
Dao ovu tecnost trojici kolega i niko nije ostao ravnodusan. Prvo ih trebate namoliti da probaju ovo, obzirom da se ljudi plase kada vide boju tecnosti. Prvi, posle jednog dima, rece povratice, drugi, prvo mu nije nesto, posle par povlacenja, OK mu, a treci na prvi dim odusevljen.
Ne znam kako ovo opisati sem kao sto rekoh, totalno van klisea. Ima ovde mentola, pomalo lici i na pelinkovac, u daljici kao truncica secera, a jaci ukus gorcina. Kada kazem secer, njega ustvari nema, on je tu samo da, da kompleksan ukus kakav je vec ovaj.
Jednostavno receno, ja ne znam kako ovo opisati sem gore navedenog. Ovo je jedna od onih tecnosti koje se trebaju probati i ne slusati druge sta o njoj pricaju, jer se ovo zaista ne moze opisati. Vec rekoh, nekome ce biti odlicna, nekome odvratna, ali ono sto je karakteristicno za ovu tecnost je cinjenica da nema ni jedne tecnosti kojoj prilici i to u jednom velikom krugu.
Ocenu ne mogu dati jer jednostavno nemam reper. Ako kazem 10, neko ce reci ovo nije ni za 1, ako dam 1, neko ce reci ovo je vrh, 10. Ovde nema neki prosek, 5 recimo vec samo krajnosti, ili 1 ili 10.
Ocenu cu prepustiti vama.

Green Giant

Vec rekoh na pocetku, ovo je mladji brat gore navedene tecnosti. Dakle, sve sto sam gore napisao za Absinthe, vazi i za ovu tecnost, ali u blazoj varijanti. Dakle boja zelena, ali malo manje, ukus isti, ali malo razblazeniji, itd, itd. Ne shvatite pogresno da ovu tecnost mozete dobiti od Absinthe, tako sto cete dodati manje arome, naprotiv. Ova tecnost takodje ima svoju karakteristicnost. Takodje je kompleksna i opet kao i prva, neopisiva.
Ocena, ista prica kao i gore.
Moja preporuka bi bila da probate prvo ovu tecnost, pa ako vam legne onda probajte i Absinthe.
Meni licno za opustanje vise lezi Green Giant, no to je moj ukus, a vas, ne znam. Probajte, pa presudite.
Staro 08-07-2014, 11:15   #7
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 346
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Absinthe me kopka vec neko vreme, hvala na utiscima, pokusacu da dodjem do ove arome!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2015, 19:36   #8
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Izgleda da sa razlogom aromu Absinthe pakuju u staklenoj ambalazi.
Napravljena tecnost, ostavio i nisam je nit muckao, nit provetrio. Posle nelih 15 dana se setim pa rekoh da napunim, malo parim. U bocici od 50ml bilo 30ml tecnosti.
Kako sam uhvatio bocicu za poklopac, tj dizao je, u ruci mi ostao poklopac naravno sa gornjim delom plasticne bocice dok je sama bocica pala na pod i sve se prosulo. Pogledam bocicu, ono, neverovatno, skroz pojedena plastika. Nesto u fazonu, kao da se desavala neka jaka hemijska reakcija te nije moglo nigde izaci pa je pocelo nagrizanje boce pri vrhu gde je pretpostavljam navaren gornji deo sa navojem za poklopac.
Ovam aromom DV ne da je isao u krajnost sa ukusom, vec i u krajnost sa sastojcima arome.
Neverovatno
Staro 15-03-2015, 20:22   #9
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Ja imam drugaciji utisak za ovu aromu...
Ni malo me nije odusevila cak sta vise razocarala...
Aroma je intezivna, cak preintezivna, ali je daleko od ukusa Absinth-a (samo da kazem da sam absint imala prilike da pijem nekoliko puta, nekoliko razlicitih, cak u razlicitim zemljama)...
Konkretna aroma je mesavina sladica (liquorice) sa malo nekog peperminta , i karamel sirupa, sve zajedno najvise lici na ukus negro bombone pojacan puta 5 ... U principu ko voli tako malo preslatko i preintezivno, aroma ce mu se svideti ali na zalost ne ocekujte, ko ja , absinthe..
Najzanimljivije kod ove arome mi je jedino boja, koja je eto zelena, i deluje zabavno u transparentnom kliru ili tenku!

Meni je plasticna bocica u kojoj je spremljena tecnost jos letos, i dalje sasvim ok, zagledqala sam, nista mi kod ambalaze ne deluje kao da je deformisano, ili nagrizeno, sve je ok, pada mi na pamet da nisi dozirao malo previse arome?

Staro 15-03-2015, 20:39   #10
Chiral
Senior

Pohvala: 525
Pohvaljen: 253
Nivo reputacije: 63
Chiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosi

@nirvana
Da li je bocica bila od tvrde prozirne plastike ili nije? Da li se secas oznake, ukoliko je postojala, na dnu boce?

Stedim za Koenigsegg, kako bih u njemu vejpovao Erlkönigin
Chiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2015, 22:16   #11
Attila
Moderator

Attila's avatar

Da nisi preterala sa aromom ?

Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Staro 15-03-2015, 22:24   #12
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Umem da preteram ja s aromom , ali mislim da u ovom slucaju nisam, napravila sam je na 2% vecinski vg!

Staro 15-03-2015, 22:45   #13
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Meni licno je OK aroma no to sam vec rekao.
@Chiral
Pa bre , ovo mi se prvi put desilo a kroz raznorazne flasice sam preturio litre tecnosti. Ovo je bila plasticna, prozirna ali ne bas cvrsta, onako.
Sada gledao druge flasice i utvrdio da je istopljena tacno na varu. Zaboravio reci i da je poklopac bio izoblicen bas u delu gde dolazi onaj spic sa rupicom, tj i on skroz otisao gore kao da je bilo pritiska pa ga guralo. Sad mi zao sto nisam slikao jer ovo jos nisam cuo da se nekome dogodilo.
Pre toga bila ista aroma u takvim flasicama, ali sam redovno muckao i luftirao jedno 15-tak dana i posle toga pario, zatim ostavio i stojalo zatvoreno bar 2 meseca. Ova sad je bila kao sto rekoh napravljena i ostavljena bez luftiranja.
Pretpostavljam da se u pocetku odvija neka jaca hemijska reakcija i ako je flasica neelasticna dovoljno moze doci do toga, a kada se sve sjedini verovatno onda nema problema.
Citao negde ovde na forumu da nekome klir pukao ili sta vec od neke arome, bila bas za***ancija na tu temu ali bese davno, a eto sada prvi put vidim i ovo.
Sto se tice mena od sada nedeljno jednom luftiram nebitno koju aromu, a posle kada sazri nije ni bitno.
Ovo gore napisao cisto da znate da se moze i takvo nesto desiti, a kako i zasto, . Da mi je neko ovo rekao verovatno bih se smejao i misio da me zez, ali eto meni se desilo a vi ako hocete verujte, ako ne nema veze, ja samo izneo moje iskustvi, tj, dozivljaj.

DOPUNA
Dok sam pisao izasao komentar
Citat:
Originalna poruka od Katy Vidi poruku
Umem da preteram ja s aromom , ali mislim da u ovom slucaju nisam, napravila sam je na 2% vecinski vg!
Ja jesi li ti preterala sa 2% ali ja se drzim preporuke od proizvodjaca za ovu tecnost i idem 10%
Evo sad vidim, to sam vec davno napisao u ovoj temi par postova iznad, tj, kada sam opisivao ovu aromu, tj o postotku arome.
Zahvalili :
Staro 15-03-2015, 22:48   #14
Attila
Moderator

Attila's avatar

Ondak nista Katy

Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Staro 15-03-2015, 22:59   #15
Katy
Juice Master

Katy's avatar

@nirvana

svaka tebi cast kad ovo mozes na 10%, ja mislim da od ovog skace secer na tom procentu

Inace meni su pukla 2 zvonceta (bell cap za kajfun) tj verovatno se odlepila, samo od malo jaceg mlaza hladne vode pre nego sto su uopste i isprobana tj pre nego sto sam bilo sta sipala u njih, tako da se s plastikom nikad ne zna a bogme ni s kinezima...

Ni ja nisam rekla da je tecnost losa, vec da nije ono cemu sam se nadala, da lici na absint, a i naravno nisam bas ljubitelj liquorice-a (sladica) pa ovo nije moja "solja caja" !

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:38 sati.