Forum

Decadent Vapours - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-03-2015, 00:04   #16
Chiral
Senior

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 525
Pohvaljen: 253
Nivo reputacije: 62
Chiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Decadent Vapours

@nirvana
Nema razloga da ti ne verujem.
Ne znam ni ja sta tacno u toj i slicnim tecnostima rastvara i koju vrstu plastike, ali me bas interesuje. Zato sam i postavio pitanje u vezi sa tipom plastike od koga je boca napravljena.
To sto izjeda neku vrstu plastike, ne mora nuzno da znaci da je stetno za organizam.
Fluorovodonicna kiselina, na primer, se cuva u plasticnim posudama zato sto rastvara staklo.
Hemija je cudo, voleo bih da neko upuceniji da odgovor na ovo izmedju cega se odvijaju reakcije precizno. Procitao sam par clanaka na brzinu na engleskom, ali ne bih voleo da dajem odgovor na nesto u vezi sa cime ni sam nisam siguran.

Stedim za Koenigsegg, kako bih u njemu vejpovao Erlkönigin
Chiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2015, 00:09   #17
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Pohvala: 71
Pohvaljen: 249
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Ma OK, nisam ni rekao da mi ne verujes vec uopsteno, ako neko veruje, OK, ako ne, nema veze.
Ono sto znam a to moze i svako proveriti, sve DV arome stizu u plasticnim flasicama sem ove koja dolazi u staklenoj. Zasto je to tako ne znam ali verovatno postoji razlog.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2015, 16:04   #18
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 133
Pohvaljen: 513
Nivo reputacije: 97
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Nestalo im plastičnih?
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2015, 16:43   #19
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 345
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Nisu oni jedini, i neki drugi proizvodjaci pakuju samo neke od aroma u staklene bocice, tako da svakako ima razloga zasto se to radi!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2015, 17:39   #20
BigBud
Senior

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 383
Pohvaljen: 384
Nivo reputacije: 94
BigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosi

Pa ti svetlis u mraku posle 10% arome Absinta.

Neaktivan
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2015, 18:37   #21
nirvana
Senior

nirvana's avatar

nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Ma jok. Dobijem fluorescentno zelenu boju i postanem vanzemaljac

Da se vratim na temu.
Proizvodjac kaze 10-15% Uvek idem prvo kako babo kaze pa kasnije smanjujem ili pojacavam.
Staro 16-03-2015, 18:44   #22
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 345
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Ja kad otvorih bocicu arome, jos po mirisu mi bilo jasno da je proizvodjac s tih 10% lud ili uopste ne zna koliko su mu koncentrovane arome ! Ali dobro, svako ima svoje, ako se tebi svidja pa bilo i 10% svakako tvoja stvar!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-03-2015, 15:15   #23
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,028
Pohvaljen: 724
Nivo reputacije: 129
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Pravio sam sa 10% i onesvestio se.Skoro...
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-03-2015, 19:34   #24
Attila
Moderator

Attila's avatar

Godine: 37
Pohvala: 4,497
Pohvaljen: 2,074
Nivo reputacije: 333
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

10 %....!?!? Otisao sam na more

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-03-2015, 20:32   #25
ljudva
Senior

ljudva's avatar

ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Attila Vidi poruku
10 %....!?!? Otisao sam na more
Black cigar parim samo cistu aromu.
Staro 17-03-2015, 20:40   #26
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Slabo na 10 mora ovo na 20%
Staro 14-08-2016, 14:16   #27
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Dakle, od nekog sa foruma sam se dokopao Decadent vapours - rhubarb cuddle.Bila bi mi velika pomoc upucivanja na sajt gde je narucena, jer, aroma je odlicna.Mislim na sajt van UK, tamo su papreni sa postarinom...
Hvala
Staro 19-09-2016, 00:15   #28
Zuuum
Aktivan član

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 21
Pohvaljen: 23
Nivo reputacije: 13
Zuuum je na dobrom putuZuuum je na dobrom putuZuuum je na dobrom putu

Nadam se da si se vec snašao. Ako nisi morati ces vjerovatno da porucis od engleza, posto ni ja ne mogu da pranadem tu aromu van UK. U prodavnicama tipa Chefs Vapour, Leisure Liquids...arome su uglavnom jeftinije a obicno imaju i vaucere od 10% posto popusta tako da kad kupujes malo "vecu" kolicinu do 50 evra ta poštarina i ne "boli" toliko mnogo.
Zuuum nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Juče, 17:56   #29
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Chefs Vapour je odradio
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:01 sati.