Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-05-2014, 20:33   #1
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,456
Pohvaljen: 2,223
Nivo reputacije: 387
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Joyetech e-com c

Izasao 21.5.2014.
Kod:
http://www.joyetech.com/product/details.php?gno=176

---------- Post added 22-05-2014 at 21:52 ----------

Pa ko ga prvi dobije u ruke neka napise koju rijec...jedva cekam:-)

---------- Post added 22-05-2014 at 21:55 ----------

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2014, 21:25   #2
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 63
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,180
Nivo reputacije: 507
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju
Uobičajeno Re: Joyetech e-com c

@jav74, moj poznanik je kupio ovo čudo od firme OVALE, pošto je dobio dozvolu, da pari od vlasnika strane firme. Radi kao revizor i bio je serijski pušač. Uzeo je dva komada, koje koristi na smenu. Neče se zezati sa čiščenjem i motanjem, on samo menja glave kad prestanu raditi. Kod mene dodje jednom mesečno sa IW bazom i aromama, da mu smučkam S'Camel i FA Royal mesečnu dozu. Koliko sam saznao troši po 2 pakovanja glava mesečno. Bio sam u mogučnosti, da probam ovo čudo. Mogu da kažem, da radi dobro sa 2,4 ohmskim grejačem na 9W.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2014, 21:35   #3
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Je li pricas o obicnom ecomu ili ovom sa oznakom c?vidim da je razlika u punjenju ovaj nije komplikovan ne treba onaj specijalni kljuc kao za ecom...svidja mi se baterija 900mah.mada ne znam prednost twista(mjenjanje voltaze,je li?je li to utice na ukus,aromu,paru)..,i ja cu kupovati te c2 glave kad stigne u cg i dodje mi u ruke...mjenja 2 pakovanja glava?nije valjda 10 mjesecno?tip koji prodaje ecom u cg kaze da c2 atomizer traje skoro 2 mjeseca?!
Kod nas se atomizeri ne mogu kupiti pojedinacno nego u pakovanju od 5.
Na ovoj slici se vidi mogucnost nekih adaptera(sto na ecomu nije moglo)

Staro 22-05-2014, 21:49   #4
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 650
Pohvaljen: 378
Nivo reputacije: 97
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Ma daj bre sta se ovi nasi prodavci uhvatili ko pijan za plot i trajanje 1 grejaca od 2 meseca.Pokazi tom strucnjaku na sta ce liciti grejac posle dva meseca.A verovatno niko ni ne objasnjava da se treba odrzavati redovno(pranje dry burn).Kad sam otisao kod zeta on legenda 3 meseca nije promenio grejac ni nista,da ste videli to zlo od grejaca,kaze on meni sta ima da cistim kad radi.Pola baterije sam potrosio dok nije malo poceo da se "otapa" grejac i na kraju je zavrsio u kanti.
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2014, 21:52   #5
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Cudi me da jos vaperi nisu provalili kako se cisti ovaj atomizer c2.

Staro 22-05-2014, 21:58   #6
alansi
Veteran

alansi's avatar

alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

@jav74, čovek, o kojem sam pričao, potroši 250ml tečnosti mesečno i neče da se bakče sa pranjem grejača i slično. On ode u OVALE i kupi 2 pakle grejača, koje onda menja. Koristi ove dve tečnosti, koje mu mučkam, u svakom tanku po jednu. Ja bih tvog prodavaoca grijača pitao, da li če besplatno menjati grejače, ako prestanu raditi prije 2 meseca. Kod ocenjivanja trajanja grejača vrlo je važna količina potrošene tečnosti i režim parenja (veča moč, krače trajanje), to bi morali znati i prodavači. Na OVALE Slovenija imaju tabelu, kada je potrebno menjati grijače i za potrošnju 2ml dnevno krajni rok promene grijača je posle mesec dana, a nedelju dana uz tu potrošnju po njima je grijač još BP. A i to je potrebno uzimati s rezervom, jer ako se koristi tečnost sa više VG ili nešto, kao što je Inawerin Gold Ducat, može i to da se prepolovi.
Imam ja i Ego-c grijače (2 komada), koji su dobri več više od godinu dana, jer nisu još korišteni.

Staro 22-05-2014, 22:55   #7
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Ušla sam na sajt ovale Slovenija,ista je cijena c1 i c2 5 komada 30€,kod nas je 4€ c1

Staro 22-05-2014, 23:27   #8
alansi
Veteran

alansi's avatar

Ovale je skuplji od Joytecha, jer su kao klasa.

Staro 23-05-2014, 12:19   #9
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 157
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Plus mu je sto je passthrough. Postoje dve varijante, e-com C koji ima dva moda, konstantan napon i opadajuci, e-com C Twist koji radi u VW modu do 10W.
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-05-2014, 16:29   #10
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 950
Nivo reputacije: 154
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Ovi iz Joya svake nedelje izbaciju novitete, pa to je nemoguce pratiti. Koliko sam video razlika je u konektoru sa atomizerom i u tipu baterije eCom-C ima eGo ili 510 konektor, eCom -C Twist isto ima eGo ili 510 konektor i ima promenljivu snagu na bateriji do 10W dok samo eCom ima dva moda rada promenljivi napon ili promeljivu snagu stim sto ima jedinstveni navoj a ako želite da koristite druge tipove atomizera morate imati adapter eGo/510. Drugim rečima ili kupovina eCom -C Twist-a ili samo kupovina adaptera ako imate eCom

Tačno je da nekima traje dva pa čak i tri meseca grejač na bilo kom atomizeru bili to BCC, BDC, CE5 ili bilo koji iz Joy plejade ali treba napomenuti da prosečni vek trajanja grejača je 100ml potrošene tečnosti sa tradicionalnim bazama (50/50) i to u nominalnom režimu napona.
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-05-2014, 17:40   #11
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Totally sta mi ti kao ekspert preporucujes s obzirom na malu potrosnju:ecom-c ili joy510 cc(c1 atomizer)?

Staro 23-05-2014, 19:05   #12
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

ecom vec imam na lageru, probao i veoma zadovoljan, pri promeni grejača treba da se menja i onaj silikonski čep ispod usnika na samom atomizeru, ako se to ne učini onda vrlo brzo popusta i javlja se curenje kako grejač stari - eksploatiše, što se tiče 510CC uskoro biće u prodaji jedino mi žao što će biti samo u dve boje crna i bela a ima u neverovatnih pet-šest boja istestiram i javljam, po mojoj proceni između eRoll-a i eCab-a
Zahvalili :
Staro 24-05-2014, 16:56   #13
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

@Totally Red"a ako želite da koristite druge tipove atomizera morate imati adapter eGo/510. Drugim rečima ili kupovina eCom -C Twist-a"da li sam ja mozda pogresno rAzumjela?cemu sluzi Adapter je li da se u ecom-c stavi drugi ati ili da se samo nasarafi klir od druge cigAre

Staro 24-05-2014, 22:24   #14
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Svidja mi se ova cigara ali nemam ideju gdje bih je nosila u uniformi a da nije oko vrata...

Staro 24-05-2014, 22:28   #15
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

@Jav74 adapter služi samo za "eCom" a u eCom-C je već ugrađen o tome pisao pre par posta. eCom i eCom-C/TWIST su dve različite baterije/cigarete, da bi od eCom napravila eCom TWIST potreban je adapter eGo/510 (taj adapter postoji)
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:29 sati.