Forum

Oglasi na forumu - iskustva korisnika - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-05-2014, 23:32   #16
ferguson
Admin

Registrovan: Jun 2011
Pohvala: 798
Pohvaljen: 814
Nivo reputacije: 191
ferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvaluferguson je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Oglasi na forumu - iskustva korisnika

Imali smo ovu situaciju i predlozeno je da se kupci oglasavaju u nastavku oglasa sa svojim iskustvom
Oglasi se ne zakljucavaju odmah bas iz tog razloga
I da je neki oglas zakljucan, slanjem pp bilo kome od urednistva oglas moze biti otkljucan.
Dodao sam podsetnik
ferguson nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-05-2014, 23:38   #17
detabo
Senior

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 312
Pohvaljen: 287
Nivo reputacije: 90
detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

Prijatelju posto si resio da me "okrpis" na ovakav nacin pa da kazem i ja neku rec.U oglasu sam napisao da je Nemesis NOV kao sto i jeste i odgovorno to tvrdim i stojim iza te izjave.Uostalom i sam si ga gledao.Ako trazis perfektnu zavrsnu izradu ne kupujes klon nego ga porucis iz Grcke po petostruko vecoj ceni.Sto se tice prekidaca koji si "gledao svojim ocima"....99% si uhvatio ukrivo navoj i pojeo mesing,ili si ga pretegao pa je stradao na odvijanju.Ali koliko se secam rekoh ti da nihe nikakav problem i da se nadjemo pa da ga "bacim" pod lupu i vidim o cemu se radi te ako je do mene da cemo resiti a ako je do tebe da cu ti pomoci da nesto napravimo pa da ga osposobis za rad.Nemam nameru da cutim i da ti dozvolim da me prozivas i pljujes po forumu pogotovo sto sam tvoju "reklamaciju" prihvatio bez reci.Rasklopio sam ceo mod u komade i sklopio ga pred tobom,ubacio bateriju,nasrafio tvoj atomizer i isprobao ga pred tobom....ti ga isprobao.Navoj ne moze da nestane sam od sebe.Ili ga nije ni bilo ili je pojeden posle,a bilo ga je posto sam licno proverio jer i sam koristim Nemesis kao sto si imao prilike da vidis i znam mu odlicno "decije bolesti"Da ga nije bilo prekidac ne bi mogao da se usrafi.A slobodno mozes da pitas bilo koga ko koristi Nemesis i prilicno sam siguran da ce ti reci isto sto i ja....da si ukrivo stegao prekidac (navoje pretpostavljam da nisi cistio) ili da si ga pretegao i da je stradao pri odvijanju.Nemam nameru da se prepucavam sa bilo kime ali da dam na sebe pogotovo kada sam u pravu nema sanse.O tome ko te je stvarno prevario i obmanuo sa foruma diskutuj i razglabaj do sutra ali mene zaobidji jer ja nisam taj.Svako dobro i pozdrav.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

detabo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-05-2014, 23:52   #18
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Lost Vape Scar DNA 75 / Doggystyle, Zogu, reci im!
Pohvala: 1,872
Pohvaljen: 4,362
Nivo reputacije: 789
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Izjeo se od jednog odvrtanja i zavrtanja

Nemam ja zamerku na tebe, ti si krajnje korektan ispao i ponudio pomoc, moguce je da ti nisi ni pogledao isti, ja nisam gledao sta je trebalo, pa sam kasno na Kosovo stigao.

Nisam hteo da te zamaram da ga bacamo pod lupu, problem je ocigledan - navoja ima u mikromilimetrima.

Da se izjede od jednog losijeg zavrtanja - ne znam, tesko mi je da poverujem u to.

Zato sam kupio danas novi i pogledao - sloj navoja je zaista nov i mesa na izvolte u odnosu na ovaj.

Nisam te okrpio, trazili su ljudi da napisem ko je, napisao sam i to je to.

I dalje kazem da si sjajan momak (bar onih pola sata sto se ispricasmo), ali je moguce da ni ti nisi gledao posto je bio nov.

Upravo zbog ciscenja navoja sam ga i skinuo - a pri skidanju se vrteo u prazno pred kraj, onda sam skontao da nesto ne valja, okrenuo ga naopako, bukvalno je ispao napolje...

Poenta je i ako je NOV proizvod, minimalnom inspekcijom mozes utvrditi da li je sve 100% ispravno. Onaj zarez (parce materijala koje fali na vrhu) moguce da je i fabricki tako, to sam ti i spomenuo.

Sve ovo treba da bude i onima koji prodaju nove / polovne proizvode da provere pre prodaje kako sta funkcionise i zatim proslede dalje...

Da si hteo da mi zavalis nesto, ne bi stajali pola sata na ulici i ne bi me zvao na pice...

Moguce je da ti nisi video, ja nisam video (jesam ali prekasno), uglavnom, ponudio si pomoc, a mene je za dva dana snaslo da kupim dve nove stvari od kojih je jedna koriscena, a druga ne izgleda kao nova.

Nov Nemesis koji sam danas pazario nema ni pecku, ali to sada vise nije ni bitno.

Ovo su sve dobronamerne "kritike" za obostranu korist. Nekome je 3.000 dinara 1/5 plate, neko ce mesecima odvajati da kupi sebi spravicu i moze se razocarati.

Vec sam napisao, nisam ljut, ne zelim da te cimam jer pomoci ovome nema (gledam navoje na novom i pomirio sam se da je to to), tako da sto se mene tice, nemam nikakav problem vise, temu sam otvorio da bi svi bili oprezniji, sto prodavci, sto kupci.

Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2014, 14:20   #19
BigBud
Senior

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 383
Pohvaljen: 385
Nivo reputacije: 95
BigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosi

Do sada nisam imao losih iskustava sa ljudima na forumu, jesam sa kung fu robom koju su prodavali ali to je vec neka druga prica.
Hteo bi da pohvalim korisnika Vanja...Postuje dogovor, odmah salje paket i to je to. Osim expeditivnosti, decko ne da pakuje stvari, nego izuva. Svaki njegov paket je izgleda kao Frodo kad ga Shelob-a upakuje u mrezu. Danas stigle tecnosti, jedva sam raspakovao onu tonu folije.
Suma sumarum - 5+

Neaktivan
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2014, 14:32   #20
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,172
Nivo reputacije: 292
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

strecuje ga majstor za medalju

dodao bih jos: svakom forumasu koji ima zavidan broj postova i bacenog vremena na ovom forumu nije u interesu da vacari posten narod
polazim od sebe. ne kazem da su svi isti,ali meni je cist obraz i cista savest priorited nad lakom zaradom.
ko razume,shvatice

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2014, 14:52   #21
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,173
Pohvaljen: 3,257
Nivo reputacije: 500
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Pa kad BigBud vec pomenu Vanju, imam i ja da kazem jednu - ukoliko mu posaljete poruku da zelite nesto da kupite od njega ako moze da vas saceka par dana zbog ovog ili onog (opravdanog) razloga, i on vam odgovri da neme frke posto mu se ne zuri, znajte da vam nece sacuvati, vec ce prodati prvom sledecem uz izgovor da niste na njegovoj temi upisali rec "rezervisem" (bukvalno, tim recima) i pri tom ce vas mozda i optuziti da vi samo cekate ako se niko ne javi pa da mu spustite cenu (iako cenu nikada niste pomenuli niti doveli u pitanje).
Tako da... nije bas 5+

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2014, 14:52   #22
Ivan82
Senior

Ivan82's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 34
Pohvala: 252
Pohvaljen: 236
Nivo reputacije: 69
Ivan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosiIvan82 ima čime da se ponosi

Ja bas zato i insistiram na licnim preuzimanjima, lepo pogledamo, prodjemo detalje zajedno da se ne desavaju ovakve stvari.
Jbga s**nja se desavaju.
Ova tema moze da posluzi za nauk, samo da prezivi.

Ivan82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2014, 15:40   #23
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,678
Pohvaljen: 11,195
Nivo reputacije: 1691
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@chikavili Pa kad je odnedavno postalo pravilo da KUPAC??? u oglasu piše “rezervisano“ ??? :banghead::banghead::banghead:
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2014, 15:42   #24
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Cudne stvari... cudne

Staro 29-05-2014, 16:05   #25
cages01
Veteran

cages01's avatar

Godine: 39
Pohvala: 850
Pohvaljen: 433
Nivo reputacije: 115
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Prvo da kazem da se divim Guruu na zivcima da sve lepo i bez nervoze objasni,realno gledajuci sa njegove strane nije bilo bas nikakvih prozivki i omalovazavanja. Necu da ulazim u to da li su te stvarcice nove ili ne,moje neko iskustvo i razmisljanje je da sav hardver kupujem direktno od prodavaca (mislim na prodavnice tipa Fasttech itd) jer cak ni tada nisi siguran da ces da dobijes ono sto si kupio,preko privatnih lica je ta verovatnoca jos manja. Gluposti kao sto su arome ili tecnosti mogu i da pazarim od nekog sa foruma i to u malim kolicinama pa i ako se za.ebem to ne bude mnogo skupo Uglavnom,ako me pamcenje dobro sluzi,jedina dva clana naseg foruma sa kojima sam trgovao su Ljudva i Jokjuar i iskustva sa njima su vise nego pozitivna. U svako doba dana i noci bih mogao da ima posaljem komad opreme "na obraz" i bio bih siguran da cu da dobijem svoj novac.
Sto se tice sistema "esi gled'o predmet (auto,stagod) sta to mene briga stos ti corav?" on je krajnje funjarski (da ne kazem neku goru rec) i stvarno mi se gadi taj nacin poslovanja. Ako je greska ucinjena nenamerno siguran sam da ce prodavac da ucini sve da izgladi nesporazum sa kupcem a ako je greska ucinjena "funjarski" dobicemo samo jalova obecanja i poludrske odgovore. Da rezimiram,ako je tehnicki moguce uvesti na forumu reputaciju kupac/prodavac kao sto ista postoji na Limundu i srodnim mu sajtovima. Soz za duzi post i hvala na slusanju.

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2014, 16:28   #26
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,586
Pohvaljen: 6,100
Nivo reputacije: 979
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Mislim da si i sa mnom trgovao, neke efestice

Sent from SlimKat using Tapatalk

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2014, 17:32   #27
cages01
Veteran

cages01's avatar

Godine: 39
Pohvala: 850
Pohvaljen: 433
Nivo reputacije: 115
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Aaaa ti si znaci taj sto mi uvali one pokvarene baterije,jaoooo
Sala mala,i Zogu je prva liga za trgovinu,izvinjavam se sto sam ga zaboravio,sa pomenutom dvojicom sam trgovao u vise navrata

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2014, 19:27   #28
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 28
Pohvala: 163
Pohvaljen: 108
Nivo reputacije: 43
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

@Ivan82, @Nezla , @Scorpion skroz pozitivna iskustva

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-05-2014, 05:47   #29
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

I ja sam sa scorpionom svaki put imao besprekornu saradnju. Sve po Pe Esu, sto bi neki rekli

Sent from my Casio Scientific Calculator using Tapatalk - now Free

Zahvalili :
Staro 30-05-2014, 08:46   #30
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 42
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,372
Pohvaljen: 3,144
Nivo reputacije: 525
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

tema je trebala da se zove "pozitivno/negativna iskustva u kupoprodajnim odnosima... pravna/fizicka lica"

"Pa kom obojci, kom opanci...

Znaci ideja je da se pohvali neki clan foruma ili cak i pokudi kako bi ostali trebali ili da se upozore na njega ili da se ohrabre kako bi stupili sa njim u neki kupoprodajni odnos, a isto tako i sto se tice prodavnica e-cig opreme sto domacih, sto stranih...

Mislim da nije losa ideja a na glavesinama je da odluce da li ce ostaviti ovu temu u zivotu ili ne...

PS Naravno pljuvacina koja prelazi granice ukusnog trebala bi da bude sankcionisana..."

nazalost tad kad sam ja dao ideju nije naisla na odziv gore u vrhu...

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:13 sati.