Forum

Aspire CF Battery Series - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-06-2014, 01:02   #1
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 503
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju
Uobičajeno Aspire CF Battery Series

Aspire je izbacio na tržište zanimljive baterije pod oznakom CF:

Postoje 3 modela:
Aspire CF VV+
Aspire CF VV
Aspire CF G-Power

Info:
Kod:
http://www.aspirecig.com/products/aspire-cf-battery-series/
Ovo misli o njima Todd:

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-06-2014, 10:01   #2
deWolf
Veteran

deWolf's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 41
Pohvala: 239
Pohvaljen: 269
Nivo reputacije: 92
deWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Aspire CF Battery Series

Lep dizajn, svidja mi se jako ovaj nazovi "carbon fiber" izgled deluje privlacno !
A i same baterije bi trebalo da budu odlicne.

deWolf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-06-2014, 12:29   #3
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,229
Pohvaljen: 1,141
Nivo reputacije: 250
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Ta, brašo, takvu foliju mo'š i u Srbiji kupiti, štamparija kolko voleš, o'štampaš šta voleš, žalepiš, i eto i tebi custom "dewolf" baterije...

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2014, 01:25   #4
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,886
Pohvaljen: 8,370
Nivo reputacije: 1141
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2014, 01:54   #5
zogu
Moder

zogu's avatar

Pohvala: 4,545
Pohvaljen: 6,056
Nivo reputacije: 973
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Dobar sound track.

Only rose and some box

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-08-2014, 11:22   #6
zogu
Moder

zogu's avatar

Pohvala: 4,545
Pohvaljen: 6,056
Nivo reputacije: 973
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Video sam juce ove baterije, vv i obicnu. Ja nisam neki ljubitelj tog carbon looka, ali ove baterije izgledaju dobro, nije nista napadno i nije kic.
Ono sto se meni kao nekome ko NE koristi ego baterije jako svidelo je sto je konektor i navoj od prohroma i imaju pozitivni pin sa oprugom.
Perfomanse ne mogu da komentarisem jer moja dva atomizera suprevise siroka i na previse niskom otporu za takvu bateriju, pa nisam ni probao da ih poteram. Kazu ljudi koji su probali da jako lepo guraju nove dual coil klirove, najbolje od svih baterija kojih ima trenutno na trzistu.

Na slici se vide razlicite dimenzija baterija zavisno od kapaciteta.

Only rose and some box

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-08-2014, 00:49   #7
kurlebalo
Aktivan član

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 24
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 18
kurlebalo je na dobrom putukurlebalo je na dobrom putukurlebalo je na dobrom putukurlebalo je na dobrom putu

Uzeo sam danas dve CF VV 1300 mah i ono sto u prvu ruku mogu reci je da radi za sve pare :P Posao sam po VV+ 1000mah jer mi je izgledala puno lepse sa beauty ringom i kompletno ravna (to je ujedno i jedina razlika izmedju vv i vv+) ali sam se predomislio. Ono sto je dostupno kod nas po mom saznanju je sve sirine 17,4mm (ne racunajuci G Power od 650mah koja je 14,8mm) tako da staviti bilo sta "mini" na nju izgleda smesno jer ceo klir upadne unutra i sta vise ostane i prostora izmedju klira i beauty ringa. Moram priznati da Protank 3 izgleda odlicno na njemu ali kao sto rekoh druga dva koja koristim mini Protank 2 i 3 izgledaju smesno upavsi unutra.

Uglavnom ja sam veoma zadovoljan sa onim sto sam dobio, podesavanje voltaze mi je odlicno sa svojim klik pri pokretu, ima zadrsku tako da nije moguce da se sama promeni nezeljeno a opet promena voltaze se lepo oseti cak i kada je minimalna. Odlicno gura Dual Coil klirove, i vise nego odlicno Svidja mi se sto su se umesto za beskrajno produzavanje pri uvecanju kapaciteta odlucili da to bude i sirina jer mi baterija deluje nekako robusnije. Konektor sa oprugom je takodje odlican moment posebno za par mojih prijatelja kojima sam morao da izvlacim konektor nazad zbog prevelikog zatezanja. Promena boje oko dugmeta kod praznjenja je lep moment ali da ne bude da samo hvalim imam i jednu zamerku. Na bateriji ) dugme za aktiviranje nije cvrsto vec ima neki hod, labavo je, mozda ja preterujem ali bih vise voleo da je cvrsto u svom lezistu. No sve u svemu prvi utisak je odlican, videcemo kako ce se pokazati na duze staze.

kurlebalo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2014, 13:14   #8
Icipher
Nov član

Icipher's avatar

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 6
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 9
Icipher je na dobrom putu

Izvinjavam se ako je pitanje glupo, ali ovo mi je sve novo, pa paranoisem oko svega i svacega xD
Pre nekog vremena sam prvi put stavila Aspire CF VV 1600mAh da se puni. Svuda pise da je puna kada se svetlo na bateriji ugasi i kada svetlo na punjacu pocne da svetli zeleno. Medjutim, meni se svetlo na bateriji ugasilo posle sat vremena, ali punjac i dalje svetli crveno (trepne zeleno na svake dve sekunde). I u prvo vreme su i adapter i punjac bili topli, sada je punjac hladan.
Treba li da brinem ili sve to nije toliko strasno?
Icipher nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2014, 13:43   #9
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,035
Pohvaljen: 10,418
Nivo reputacije: 1557
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Skuvaj kafu, zavali se i sačekaj da se pojavi zeleno...
Ako se ništa ne desi recimo 7h, onda indikator na punjaču ignoriši. Mada je to retkost.
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-08-2014, 13:50   #10
Icipher
Nov član

Icipher's avatar

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 6
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 9
Icipher je na dobrom putu

Hvala

Problem je samo to sto moram da izadjem za dva sata, vracam se kasno, pa sad ne znam da li da je ipak skinem sa punjaca tada (to ce joj biti otprilike pet sati punjenja) ili da je ostavim na punjacu (sto mi se bas i ne svidja, jer bi to sve ukupno bilo 11 ili 12 sati).
Sve u svemu, da li je veliki problem ako je skinem posle pet sati?
Icipher nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2014, 14:02   #11
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,035
Pohvaljen: 10,418
Nivo reputacije: 1557
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ako je sve ispravno, proces punjenja će se sam zaustaviti. Ako ce da ti bude lakše stavi bateriju i punjač na veliki tanjir. Ako se upali da ne upali stan...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-08-2014, 01:05   #12
djolen
Aktivan član

Registrovan: May 2014
Pohvala: 9
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 12
djolen je na dobrom putu

Pozdrav narode pomagajte u dilemi sam velikoj. Imam Joytech ctwist 1000mah da li da uzmem ovu bateriju od 1300mah ili neki mehanicki mod
djolen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 01:08   #13
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,260
Pohvaljen: 3,576
Nivo reputacije: 547
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Uzmi twist. Kad (i ako) budes imao stvarnu potrebu za modom, neces biti u dilemi.

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 01:13   #14
djolen
Aktivan član

Registrovan: May 2014
Pohvala: 9
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 12
djolen je na dobrom putu

znaci ipak je twist bolja hvala na brzom odgovoru au ala sam se navukao na ove spravice
djolen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 01:20   #15
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,260
Pohvaljen: 3,576
Nivo reputacije: 547
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Nigde nisam napisao da je bolje uzeti twist nego mod.
Za tebe kao pocetnika je bolji twist, da mozes instant da paris i uzivas. Za mod ti trebaju baterije, punjac, neko osnovno znanje....
Moj ti je savet da se ne zaleces, vec da paris na opremi koju imas, citas forum i uzivas.
Kad, i ako, ti zatreba mod, bar ces znati sta da uzmes i kako da ga koristis.
Laganica...

Edit: E da. Pitanja tog tipa postavljaj u odgovarajucoj temi. Npr...

Pomoc za pocetnike (sta kupiti itd.) - Link

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:00 sati.