Forum

Aspire CF Battery Series - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-08-2014, 01:27   #16
djolen
Aktivan član

Registrovan: May 2014
Pohvala: 9
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 13
djolen je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Aspire CF Battery Series

ok.razumeo sam te imam i mehanicki mod ali me nesto zezaju ili baterije ili punjac verovatno i jedno i drugo hteo sam jos jednu bateriju da uzmem dvoumim se izmedju twista cf vv1300 i mozda spiner od 1300mah
djolen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 01:33   #17
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,576
Nivo reputacije: 547
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 01:36   #18
djolen
Aktivan član

djolen je na dobrom putu

izvinjavam se nece se ponoviti
Staro 24-08-2014, 01:41   #19
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,576
Nivo reputacije: 547
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Sve ok, nema potrebe za izvinjavanjem.

Iscitaj teme koje sam ti postovao, i skapiraces sam sta ti je ciniti. Ako bude povuci potegni, postavi pitanja na tim temama i sigurno ce ti odgovoriti neko ko ima i twist i spinera.

Pozz

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 01:42   #20
djolen
Aktivan član

djolen je na dobrom putu

ok.skapirao pozdrav
Staro 06-09-2014, 02:52   #21
kurlebalo
Aktivan član

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 24
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 18
kurlebalo je na dobrom putukurlebalo je na dobrom putukurlebalo je na dobrom putukurlebalo je na dobrom putu

Da se nadovezem na prethodni post o ovoj fantasticnoj bateriji i prekopiram ono sto sam vec pisao na drugom mestu o njoj. Nesto od pomenutog je ponovljeno iz prvog posta ali nije na odmet procitati dva puta.

Jednu od pomenute dve kupljene baterije sam zadrzao za sebe druga je otisla sa prijateljicom za Zagreb kao njena prva elektronska i mislio sam se da li da odmah uzmem jos jednu (jaca od 1600mah mi nije bila interesantna iz nekog razloga) sve se bojeci da ce me ostavljati na cedilu. Greska Ja ne parim trenutno velike kolicine jer gotove tecnosti sa vecinskim PG sve vise pocinju da mi smetaju, moja dnevna potrosnja tecnosti je jedan ipo do dva ProTank 3 klira ali ovu bateriju od kako sam uzeo 18.08. cim se pojavila u prodaji punio sam 4 puta Da, dobro ste procitali, 4 puta za dvadeset dana Da ne bude da preterujem iskustvo i sa drugom baterijom koja je odputovala je poprilicno slicno, prvih dana kao i svima previse interesantno pa se ne ispusta iz ruku, pet ProTank 3 mini klirova i jedan eVod od zore do kasnih nocnih sati pa punjenje sutradan popodne a sada kada se ustalila pari dva puna ProTank 3 mini i jedan eVod klir dnevno i puni bateriju svaku drugu noc dok je svetlo na njoj jos uvek plavo sto znaci da napon nije sisao ispod 3.5v ;D Jedina razlika u koriscenju je sto se ja igram non stop sa voltazom dok je kod nje standardno na 3.8v kako kaze da ne zezne nesto

Toliko o trajnosti baterije a sto se drugih stvari tice i one su vise nego odlicne. Citao sam komentare kako jeste karbon kako nije karbon okolo kako je ovo ili ono no sta god da je kod mene koji ne lickam bateriju non stop, nemam problema da je stavim u dzep i sa kljucevima nema apsolutno nikakvih tragova bilo kakvog ostecenja ili ogrebotina. Cinjenica je da 20 dana nije neki dug period ali cini mi se da ni jedna druga baterija koju sam imao nije bila ovako izdrzljiva.

Podesavanje voltaze ide u stepenima od 0.1 i odlicno funkcionise, klik se lepo cuje i oseti tako da i bez ikakvog gledanja bez problema mozes da povecas ili smanjis na zeljenu voltazu. Povecanja ili smanjenja se lepo i osete pri parenju za razliku od nekih prethodnih baterija koje sam posedovao gde to nije bio slucaj. Fantasticno gura i ProTank 3 i ProTank 2 mini to jest i dual i single coil grejace

Konektor sa oprugom je fantasticna stvar takodje jer koliko god neko bio revnostan u zatezanju klira nem sanse da napravi problem kao sto se desavalo na ego baterijama da pin zavrsi uvucen a kontakt je uvek savrsen.

Sto se tice pada napona baterije ispod 3.5v i indikatora narandzastim svetlom to takodje radi odlicno ali iskreno ne bi trebao niko da se nada da ce potrajati Bog zna koliko dugo nakon ukljucivanja narandzastog svetla, par pufova i to je to ali daleko od toga da je to neka mana jer kao sto na pocetku napisah ja iskreno zaboravim kada sam poslednji put punio bateriju.

Punjenje radi kao sto je i opisano, uredno iskljuci svetlo oko prekidaca kada je napunjena a koliko joj tacno treba da se napuni na zalost pojma nemam, svaki put kazem sebi sada ces izmeriti vreme i onda me nesto drugo odvuce i nemam rezultat

Sve u svemu, nakon ovih kratkih 20 dana koriscenja ova baterija zasluzuje svaku preporuku i ne bih je sada menjao ni za sta te ako se ko dvoumi da li da je uzme ili ne neka prestane da se dvoumi jer mislim da bolju bateriju ovog tipa na trzistu i nasem a i sirem nece naci

kurlebalo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-09-2014, 05:31   #22
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,169
Pohvaljen: 1,933
Nivo reputacije: 457
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

A gde si kupio ako nije tajna ,bas bi voleo da znam,
mislim zbog kopija i odnos cena trajanje ,jer vec sam video kopije ,,aspire klira,, pa me zato zanima!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-09-2014, 11:50   #23
kurlebalo
Aktivan član

kurlebalo je na dobrom putukurlebalo je na dobrom putukurlebalo je na dobrom putukurlebalo je na dobrom putu

Nije tajna nikakva, ja u sustini ne volim da cekam stvari da stignu pa jos uz nasu carinu nikada nisi siguran koliko ce to cekanje da se produzi tako da sam bateriju kupio kod nas istog trena kada se pojavila na rafovima. Nadam se da ovo nece biti okarakterisano kao reklamiranje sa obzirom da radnja ima svoje predstavljanje na forumu a u pitanju je Inhalika. Sto se tice same originalnosti baterije nisam ni sumnjao u originalnost posebno uzevsi u obzir kako me dobro sluzi ali evo sada sam proverio i na Aspire site-u preko security koda na pakovanju i rezultat je naravno kao sto je i ocekivano:

Staro 31-10-2014, 01:06   #24
werp690
Aktivan član

werp690's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 42
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 15
werp690 je na dobrom putuwerp690 je na dobrom putuwerp690 je na dobrom putu

Pazario sam model ove baterije od 1100 mah,fabricko punjenje mi je trajalo nekih dan i po ili ti 3.2 mm tecnosti.Ono sto me buni je sledece:Stavio sam bateriju na punjenje i isto je trajalo 7 sati?! I to se plavi led taster na bateriji ni posle sedam sati nije ugasio,a led na punjacu je poceo da svetli zeleno i tada sam iskopcao bateriju sa punjaca.Buni me sto se led na bateriji nije ugasio i ako u uputstvu pise da se isti gasi kada se led na punjacu promeni u zelenu boju.Mozda sam trebao da je ostavim jos malo na punjacu i ako punjac indikuje da je punjenje zavrseno?
werp690 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-10-2014, 09:37   #25
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,313
Pohvaljen: 1,158
Nivo reputacije: 255
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Majstor @gomiletina će znati bolje da odgovori ili će potvrditi ovo: pretpostavljam da je tim baterijama potreban jači punjač, tj. da je standardni od 420mAh preslab, ILI da si kupio bateriju sa greškom u elektronici.
Pošto je nova, mislim da je najpametnije da reklamiraš ako si u mogućnosti.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-10-2014, 13:15   #26
gaucho
Iskusan član

Godine: 29
Pohvala: 77
Pohvaljen: 52
Nivo reputacije: 25
gaucho je na dobrom putugaucho je na dobrom putugaucho je na dobrom putugaucho je na dobrom putugaucho je na dobrom putugaucho je na dobrom putu

Ja punim na 420 mah punjacu i nema nikakvih problema.Nekih 2 sata ili malo vise treba da se napuni,1000 mah je baterija.Jedino mi malo smeta sto nekada ne moze izdrzati celi dan,ali ja parim preko 4 ml,a i dan pocinje u 6:30,pa uvek do posle ponoci.
gaucho nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-10-2014, 13:34   #27
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,313
Pohvaljen: 1,158
Nivo reputacije: 255
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Onda mislim da je uzrok koleginog problema sa punjenjem jasan.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-10-2014, 13:55   #28
werp690
Aktivan član

werp690's avatar

Danas cu je staviti na punjac kada dodjem sa posla i videcu kako ce se ponasati baterija.Par dana stara i izgleda da ce odmah na reklamaciju.
Staro 31-10-2014, 15:15   #29
kurlebalo
Aktivan član

Ja tu bateriju (1300mAh) punim na punjacu koji sam dobio uz Kangerov Evod mada mislim da je neki no name punjac i zelena sijalica na punjacu se upali pre nego sto se iskljuci plavo svetlo oko prekidaca. U sustini ostavi je jos malo duze i ono ce se samo ugasiti, kod mene obicno oko 30 minuta nakon paljenja zelene sijalice na punjacu.

Sto se tice samog vremena punjenja ne znam koliko tacno traje ali nema ni govora o punjenju 7 sati, pre je negde oko 2 do 2 ipo sata. Isto je bilo i na pocetku isto je i sada nakon 2 meseca koriscenja.

Zahvalili :
Staro 31-10-2014, 18:36   #30
werp690
Aktivan član

werp690's avatar

Stigao kuci i pre nekih 45 minuta sam je prikljucio na drugi punjac pa cu videti koliko ce punjenje trajati sa njim.Mozda je i do punjaca problem,sada cu videti kako ce se ponasati na ovom drugom.Ako se ne napuni u neko dogledno vreme ide na reklamaciju.Na Aspire sajtu stoji da punjenje moze trajati i do 4 sata,znaci ja sam probio to sto oni kazu,samo da utvrdim da li je do baterije ili do punjaca.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:50 sati.