Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-06-2014, 10:17   #1
roonda
Veteran

roonda's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 2,967
Pohvaljen: 3,856
Nivo reputacije: 546
roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju
Talking Život je lep!

Buduci da smo vec podrska jedni drugima u odvikavanju od sporog ubijanja, pozeleh da to prenesemo i na vanvaperske, tacnije zivotne terene. Vazda me je radovalo i davalo mi posebnu energiju kada se nekome iz mog okruzenja desi nesto lepo. Kao da se meni desilo, pomogne mi da zivot sagledam i mimo s.anja, tuznih i ruznih stvari, koje se desavaju svakodnevno i da hajlajtujem one druge stvari koje te teraju da citiras naslov ove teme. Eto, osetio sam potrebu da iste podelim sa vama, pa otvorih ovu temu ne bi li jedni sa drugima delili kad nam se desi nesto lepo. Evo, pocecu tako sto u potpunosti prenosim moj malopredjasnji status na jednoj drustvenoj mrezi:

Stigla mi poruka iz banke! Kaze u plusu, ništa rezervisano, ništa zaduzenja! Gledam, trljam oči, ne verujem! Mojoj najvoljenijoj danas rodjendan! Ne curi mi Kayfun (hvala Zogu)! Meksiko igrao nerešeno sa Brazilom! Čile rasturio Špance! Urugvaj objasnio neke stvari Englezima! Fudbal pobedio keš! IT DOESN'T GET ANY BETTER THAN THIS! LIFE'S GOOD!!!

EDIT: Ko misi da sam patetican, moze da ... u sirokim skokovima, NE CURI MI KAJA VISE! BRE!!!

TEODOR! KO JE DODJAVOLA TEODOR?!

Tri bele i dve crne bajo!
roonda nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 10:36   #2
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 79
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Život je lep!

Evo mog statusa današnjeg:
Čekam poštara, jutros me obradovala izmena statusa na sajtu pošte, tečnosti prošle carinu. Drugi paketić s hardware-om, pristigao u majku Srbiju.
Kuče je veselo, nije ustalo nadrndano po običaju.
Na odmoru (starom) sam još 10 dana, taman do plate.
3 nedelje posle toga idem na ovogodišnji četvoronedeljni odmor
Žena se ludo provodi u Grčkoj, kupila mi juče vrhunski kožnjak za sitne pare (živeo WhatsApp), tako da čak jedva čekam da se vrati
Kao privremeni samac, smislio sam način kako da upotrebim `lebac od prekjuče za doručak, smislio i pastu za ručak, em ne moram u radnju, em dan bez svežeg `leba da se smanji stomak. Pivo imam, za večeru.
Vedre misli donele rezultat, morao sam da prekinem ovo izlaganje jer je zvonio poštar, realan PDV od 650 dindži, dao mu 700, svi zadovoljni.

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 10:42   #3
Mamic
Senior

Mamic's avatar

Registrovan: May 2014
Godine: 30
Pohvala: 305
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 55
Mamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosiMamic ima čime da se ponosi

Javio mi muz da nije vrisnulo nista na autu samo je presusio jeee sipaj i vozi! Sretnem koleginicu iz porodilista i njen mali je divljak ko i moj uf laknulo mi, cerka mi prosla sistematski zdrava i prava! Stigli novci od prodate baterije, i jos ne moram da kuvam idemo kod mojih na rucak, gde moze bolje

music matters
Mamic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 10:46   #4
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 639
Pohvaljen: 376
Nivo reputacije: 95
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Evo jedne pesme u duhu teme,da slusate dok citate ovu temu
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 10:51   #5
roonda
Veteran

roonda's avatar

roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju

SickFm@ Da je bolje, ne bi valjalo! U zdravlju da paris i da te sluzi hardver!

Mamic@ Nek su ti deca ziva i zdrava, za auto cemo lako!

Hybrid@ moze i ovako

Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 10:52   #6
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,123
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Blago vama.

Sent from SlimKat using Tapatalk

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 10:58   #7
roonda
Veteran

roonda's avatar

Hehe, a danas mi je i tacno cetiri meseca na pari!

EDIT: Zogu@ castim pivo i esplendido!

Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 10:59   #8
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 639
Pohvaljen: 376
Nivo reputacije: 95
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Evo nesto kada mislite da su vam problemi veliki ili bitni:
Kod:
https://docs.google.com/file/d/0B4Ceu864hnNyTFlQUnZyckt1QVRuMnloa1hnd3hieTgtMGkw/edit
Nadam se da mozete videti ovo
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 11:09   #9
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,301
Pohvaljen: 1,973
Nivo reputacije: 357
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Hmmm... Jes vala dobra tema... A jos je cudnije to sto cu da se upisem u nju
Poplave mi unistile proizvodnju od xxxxx evrica... Od tad nisam ni obilazio zasad... Jutros odem pogledam...sadnice se "same" oporavile... Za mesec dana 160cm porasle o.O
Jutros zove lik...kaze imam delove kad da saljem (u pitanju delovi za trkacki auto koje trazimo drugar i ja skoro 2god)

Za sad je cool pocelo dug je dan.. Videcemo

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 11:10   #10
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,423
Pohvaljen: 4,374
Nivo reputacije: 720
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od roonda Vidi poruku
Buduci da smo vec podrska jedni drugima u odvikavanju od sporog ubijanja, pozeleh da to prenesemo i na vanvaperske, tacnije zivotne terene. Vazda me je radovalo i davalo mi posebnu energiju kada se nekome iz mog okruzenja desi nesto lepo. Kao da se meni desilo, pomogne mi da zivot sagledam i mimo s.anja, tuznih i ruznih stvari, koje se desavaju svakodnevno i da hajlajtujem one druge stvari koje te teraju da citiras naslov ove teme. Eto, osetio sam potrebu da iste podelim sa vama, pa otvorih ovu temu ne bi li jedni sa drugima delili kad nam se desi nesto lepo. Evo, pocecu tako sto u potpunosti prenosim moj malopredjasnji status na jednoj drustvenoj mrezi:

Stigla mi poruka iz banke! Kaze u plusu, ništa rezervisano, ništa zaduzenja! Gledam, trljam oči, ne verujem! Mojoj najvoljenijoj danas rodjendan! Ne curi mi Kayfun (hvala Zogu)! Meksiko igrao nerešeno sa Brazilom! Čile rasturio Špance! Urugvaj objasnio neke stvari Englezima! Fudbal pobedio keš! IT DOESN'T GET ANY BETTER THAN THIS! LIFE'S GOOD!!!

EDIT: Ko misi da sam patetican, moze da ... u sirokim skokovima, NE CURI MI KAJA VISE! BRE!!!

Шија.ком, теби сва права

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 11:59   #11
Argentto
Senior

Argentto's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 91
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 47
Argentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosi

Meni je dovoljno to sto je danas petak... i sto cu 2 naredna dana provesti sa svojojm voljenom zenom u drustvu dragih nam osoba... druzenje, utakmice, ustipci, pizze, pivo...

Vision Spinner II 1600 + VapeOnly CE5 BDCC / ASPIRE ET-S BDC
Gold Ducat, Old Harbor, RY4, Esplendido....
Argentto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 18:54   #12
gogi05
Senior

gogi05's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 1,625
Pohvaljen: 232
Nivo reputacije: 62
gogi05 ima čime da se ponosigogi05 ima čime da se ponosigogi05 ima čime da se ponosigogi05 ima čime da se ponosigogi05 ima čime da se ponosigogi05 ima čime da se ponosigogi05 ima čime da se ponosigogi05 ima čime da se ponosigogi05 ima čime da se ponosigogi05 ima čime da se ponosigogi05 ima čime da se ponosi

Zena i ja smo u devetom mesecu , cekam da pukne taj vodenjak , bude sve u redu i da se onda raznesem od alkohola !

gogi05 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 18:57   #13
roonda
Veteran

roonda's avatar

Neam tnx gogi05@ al ce da padne cepanje!
Da ste zdravi!

Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 20:24   #14
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,452
Pohvaljen: 4,430
Nivo reputacije: 596
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Krckam dane starog odmora, stigao naručen komplet Noćne Straže - 5 knjiga za samo 1200 din, nije padala kiša danas pa sam sa klincem ludovao napolju i podelili smo jabuku. Definitivno mi je danas bio lep dan. Sreću čine male stvari

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 20:24   #15
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 296
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

@SickMF tebi je 10-15 dana zivot lep, ti na odmoru a zena na moru

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:53 sati.