Forum

Smara li Vas nekada vaping - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-06-2014, 13:55   #16
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,314
Pohvaljen: 1,158
Nivo reputacije: 255
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju
Uobičajeno Re: Smara li Vas nekada vaping

Verujem ti. Mada, po meni, sve to u vezi smaranja je - u glavi. Iliti, što se mora, nije teško, sem ako ubedimo sebe da jeste.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2014, 14:20   #17
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,441
Pohvaljen: 4,402
Nivo reputacije: 590
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Naravno da je sve u glavi, kao što je u glavi i snaga (neki to nazivaju i karakterom) da se ostave cigare bez ičega i mnogim ljudima je samo to dovoljno, ali nismo svi isti i onda "moramo" da vejpujemo i da nam ne bude teško

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2014, 14:23   #18
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,389
Pohvaljen: 1,443
Nivo reputacije: 280
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Ja obozavam da se igram sa vapingom, volim da se igram sa grejacima da izmisljam neka cuda, DIY mi favorit, mada mi smor sto sam prosuo preko 200-300ml radi mixeva.

Juce mi se bas desio zesci smor, pocela kaya da zagoreva pa menjao vatu na sred autobuske stanice a ljudi me gledaju ko da rasklapam pistolj ...

Sad me upravo uhvatio jos jedan smor jer jedna od nasih prodavnica uvela lep DIY asortman aroma i baza pa cu opet morati da vadim pare i eto smora :P
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2014, 15:26   #19
Iva
Veteran

Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 264
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

@savo
jadnicko , bas se patis

@tema
da , smor mi je ponekad i ovo malo , odradim sve odjednom i onda sam duze vremena mirna jer imam vise komada
Nisam tip koji voli da cacka i izmislja toplu vodu kad vec sve postoji gotovo
Inace , tacno je da kaja zahteva mnogo manje odrzavanja kad se lepo namesti u startu.
Pokazali mi moji drugari
Ne isprobavam 578 aroma kad vec znam sta mi otprilike odgovara , vise su u pitanju finese izmedju desetak maximum ... ali i to cu da smanjim i samo rotiram
Nosim rezervni klir , tecnost i punjac

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2014, 15:28   #20
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
Pohvala: 841
Pohvaljen: 418
Nivo reputacije: 112
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Ranije me i smaralo pomalo,medjutim,cenim da sam se toliko izvestio da svaka operacija traje najkrace moguce,bilo motanje setapa,bilo miksanje tecnosti tako da mi i nije neki problem cak i kad sam u lazy modu. Sto se tice baterija,sta tu ima da te smara,stavis dve u punjac i caozdravo,zaboravis na njih....

---------- Post dodan 27-06-2014 u 15:33 ----------

Citat:
Originalna poruka od Guru Vidi poruku

Ne pomisljam na pljuge, mada znam da bi svi redom zapalili jednu slatko
Bas sam pre neki dan uzeo od kolege pljugu bukvalno da zadovoljim radoznalost (stvarno me nije vuklo da zapalim) i ono sto me najvise iznenadilo je da mi i nije smrdela toliko kao pre jedno godinu dana kada sma isto tako probao cigaru iz znatizelje. Ono sto me iznenadilo je da mi je bila uzasno slaba Bio sam u fazonu "wtf,sta bre ovo pusis,ja ne osecam nista" Onda sam mu dao moj subomski setup da cimne par puta i kad se zakasljao srce mi bilo na mestu,lol

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2014, 16:18   #21
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Pohvala: 1,389
Pohvaljen: 1,443
Nivo reputacije: 280
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Hvala na saosećanju Iva
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2014, 16:20   #22
banema
Veteran

banema's avatar

E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,664
Pohvaljen: 842
Nivo reputacije: 164
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

Od kad sam presao na Meh.Mod, mnogo manje me smara parenje....Kaya ima kapacitet za ceo dan i jos kusur....Driper mi odlicno dodje za promenu tecnosti kad me default tecnost smori ili zelim da probam neku .
...setup ni ne menjam....jedino malo promena vatice smori ali to je zanemarljivo.
Sa 4 baterije, 2x350,1x500 i 1x650 uz OK punjaca, mAh nikad ne zafali kao sa Egom.
Prosto mi dodje zao nekog smokera kada ga vidim kako prebrojava cigarete po kutiji i racuna da li ce mu biti dovoljno za taj dan posto nema para za novu kutiju.

Naravno uvek postoje i tamne strane ovog hobija za mene, i to:

- neprekidno mixovanje tecnosti u potrazi za savrsenom aromom
- konstantna i neutoljiva zelja za nekim novim, boljim i jos savrsenijim hardverom
- dosadni prijatelji, koje sam konvertovao na elektronske sa pitanjima i molbama , posto ih mrzi da prelistaju malo forum, a kamoli da se uclane.
- i naravno prevelika tezina SS Nemesisa sa Kayfunom, jer mi buse dzep i opterecuju ledja kad su u torbici ili u prsluku za pecanje

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2014, 16:33   #23
Obrenovčanin
Moder

Obrenovčanin's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 42
Pohvala: 1,466
Pohvaljen: 759
Nivo reputacije: 167
Obrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvalu

Nisam za ovih 6 metara razmišljao u tom pravcu,znači kratko i jasno mene niti smara niti me smaralo parenje i sve što ide uz to...šta više sve sam "zaluđeniji" za opremu i informacije - znanje,iskustva,dešavanja,kako ide vreme...a da ne pričam o izradi e lula...
Obrenovčanin je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2014, 16:57   #24
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 44
Pohvala: 2,166
Pohvaljen: 3,246
Nivo reputacije: 498
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Ima slucajeva kada me smara neka sporedna delatnost vezana za parenje, ali samo parenje me ne smara uopste, ni jednog trenutka.
Mozda je u pocetku bilo trenutaka, ali su davno zaboravljeni.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2014, 17:06   #25
2iggy
Senior

2iggy's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Akumulator od Fergusona, direktno na plus i minus
Pohvala: 1,470
Pohvaljen: 694
Nivo reputacije: 127
2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu

Ume da smori zesce...indeed...Recimo kad mi dosadi neka tecnost,pa presaltam na drugu,pa na trecu jer ni jedna ne odgovara i onda batalim na nekoliko sati Ili kada motam grejac pa nesto pokvarim,tu poludim nacisto...Ista prica i kada zagrgolji ili rikne baterija...desi se da me smori ono bas bas da se zapitam sta ja uopste radim i da li da batalim skroz,ali kratko to traje
Kada izlazim vani,definitivno nosim samo egice...

2iggy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2014, 17:50   #26
Cummon
Senior

Cummon's avatar

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 232
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 54
Cummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosi

Smorilo je odavno, problem je što su alternative još gore.
Cummon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2014, 17:57   #27
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 54
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,364
Nivo reputacije: 548
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Dve godine, prodjoshe, odrzavam kompletni porodichni arsenal. I naravno, usput, josh po nekome Nema smora, preshlo davno u zavisnost
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2014, 17:58   #28
Guru
Veteran

Guru's avatar

E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,773
Pohvaljen: 4,032
Nivo reputacije: 731
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Daaaa, a zavisnost ne smara niakada. Cummon objasnio

Sent from my G2
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2014, 18:15   #29
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 40
Pohvala: 487
Pohvaljen: 391
Nivo reputacije: 99
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Kad sam prodao vama i vratio se ponovo na 650mAh ego bateriju,e tad sam se zesce smorio.Nerazmisljajuci,uskocio sam sebi u stomak.Sve mi bilo slabi miksevi sto sam napravio,srecom upali u kombinaciju Ketini miksevi sa 6mg i Fumantijini na 9mg pa se prezivelo.Sad sa nemezisom,kikom i PT-om sve lepo klizi i vraca se u normalu,a rasklapanje moda,poliranje djunte,evo uskoro stize i pasta,nema cenu.Prilicno me relaksira,servisiranje hardvera,pa mislim da bi mi jedan kajfun bio taman za okupaciju misli
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2014, 18:47   #30
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,169
Pohvaljen: 1,933
Nivo reputacije: 457
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

ma shto kaze Dacha ijosh neki
cist hedonizam,nema smora!
sirius sem je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:14 sati.