Forum

Smara li Vas nekada vaping - Strana 7 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 31-12-2016, 18:50   #91
Night Woodworker
Aktivan član

Night Woodworker's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: K-Box (8-40W), Kayfun 3.1
Pohvala: 20
Pohvaljen: 33
Nivo reputacije: 10
Night Woodworker je na dobrom putuNight Woodworker je na dobrom putuNight Woodworker je na dobrom putuNight Woodworker je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Smara li Vas nekada vaping

Mene je smaralo ranije dok sam imao samo ego. Pranje klira, dryburn, motanje onih sithih debilnih grejaca i pakovanje istih u onaj sitni prostor. Pocne da krklja kao da srcem supu pa me ljudi gledaju. Malo je falilo da se vratim na smrdljivke. Ali hvala bogu posao sa drvenarijom je poceo da se isplati i nabavio sam finu opremu i od tada mi je sve ekstra Nasao sam neki optimalni setup, nabavio vg i kulijana
Pre sam se trudio da se sto manje eksponiram sa elektronikom ali sada... Pre neko vece izadjem s drugaricom na pice i ponosno izbacim kaju na sto Pogledi su bili malo cudni jer mi je okolina jos uvek nedovoljno kultivisana. A da ne spominjem jos cudnije poglede kad su poceli da kuljaju oblaci jabuke i jagode Mada nista mi nije smetalo a drugarica pocinje da razmislja o elektronizaciji svojih poroka
Sve u svemu - nema smaranja ni malo
Night Woodworker nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-12-2016, 23:01   #92
Milena T
Senior

Milena T's avatar

E-cig: Smok OSUB 40w,Esigei eiffel 165w,Smok H Priv 220 w
Pohvala: 477
Pohvaljen: 238
Nivo reputacije: 42
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

Never!!!

Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-01-2017, 19:28   #93
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 123
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 29
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi

Smara naravno. Uobičajeni (koliko vidim) problemi: motanje setapa a hteo sam da gledam film; zaboravio da smućkam tečnosti na vreme pa moram da parim nešto nedozrelo; zaboravio da ponesem dovoljno đusa ili rezervnu bateriju.... zapravo me smara što sam zaboravan, neorganizovan i lenj.
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-01-2017, 19:42   #94
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 141
Pohvaljen: 557
Nivo reputacije: 102
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Smara, nego šta. Sad jurim ženu da trese i pere pikslu redovno, da provetri prostorije nakon pušenja, da puši u hodniku, na terasi, kod komšike... Smara me smrdljiva garderoba i zavese u stanu. Tog smaranja nije bilo bez vaping-a...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-01-2017, 19:54   #95
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,169
Pohvaljen: 1,933
Nivo reputacije: 457
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ja uzivam i dalje u parenju,kad bude pochelo da smara bash cu da se zabrinem
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-01-2017, 19:56   #96
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 42
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,233
Pohvaljen: 3,031
Nivo reputacije: 505
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

@zajchic brate drzi se...

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-01-2017, 20:02   #97
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,169
Pohvaljen: 1,933
Nivo reputacije: 457
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

@Zajchic cimni kad budesh u BGu bar da ti malo olakshamo cimanje mi koji imamo vremena
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-01-2017, 20:09   #98
goricilo
Iskusan član

Registrovan: Oct 2016
E-cig: Isick pico i par kaja
Pohvala: 3
Pohvaljen: 21
Nivo reputacije: 10
goricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putugoricilo je na dobrom putu

Kakvo smaranje moj novi zdrastveni hobi i zadovovljstvo mi je sve sto radim na mojoj skromnoj opremi mislim par kaja i istic i evic za sada a otrovne nikad a niko me nije terao da ostavim analogne, savetujem svima ostavljaj te analogne i uzivaj te u necemu lepom mozda kod nas neshvatljivom poz svim pariocima.
goricilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-01-2017, 21:30   #99
dragon
Senior

Pohvala: 473
Pohvaljen: 634
Nivo reputacije: 92
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

@BoT_SD nemoj da juris zenu da pere pikslu. pusi u hodniku na tarasu i kod komsike, ako tako nastavis odjurices je kod komsije [bez ljutnje samo sam se salio, glasno razmisljao]
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2017, 02:53   #100
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 49
E-cig: nemessisi,heron ruza kaja
Pohvala: 2,333
Pohvaljen: 727
Nivo reputacije: 156
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

veci efekat da yamene uloge,nek on pari na terasi i kod komsike

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-01-2017, 13:29   #101
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 878
Pohvaljen: 1,329
Nivo reputacije: 251
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Smara me u autu zimi ,ne mogu da otvorim prozor
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-01-2017, 17:32   #102
x-man
Iskusan član

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, Cubis
Pohvala: 46
Pohvaljen: 48
Nivo reputacije: 18
x-man je na dobrom putux-man je na dobrom putux-man je na dobrom putux-man je na dobrom putux-man je na dobrom putu

Meni je bas zbog toga kul. Ljudi se krste kad izadjem iz auta...

x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-01-2017, 18:26   #103
Hawana
Iskusan član

Hawana's avatar

Registrovan: Apr 2014
E-cig: Parim krseve sa foruma,izdanke pseudoelektronike:)
Pohvala: 146
Pohvaljen: 111
Nivo reputacije: 34
Hawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosi

Смори некад кад немаш да оправиш себи гушт , фали пара да се благовремено снабдеш средствима , увек би још нешто што немаш , увек би додао још нешто.
У недостатку добре опреме упаднеш мало у чемер а онда те неки у околину гледају као ванземаљца јер пушиш неке буџе што ударају у мозак и изазивају рак.

Онда кад ме мука натера запалим једну цигару која ми се на пола смучи па је угасим или попушим целу и онда схватим да ми ни то не одговара па схватим да је проблем у мени...депресија баћо....

Sheena is a drip-tripper

Special thanks to Gomiletina
Be Well Like C-Hell
Hawana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-01-2017, 14:31   #104
apotekar
Iskusan član

Registrovan: Sep 2015
E-cig: Menja se u skladu s mogućnostima.
Pohvala: 86
Pohvaljen: 202
Nivo reputacije: 34
apotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
Smara me u autu zimi ,ne mogu da otvorim prozor
Što bih ja voleo da me to smara, u gradskom prevozu ne može nikako :(
apotekar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:57 sati.