Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-08-2014, 19:16   #16
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,673
Pohvaljen: 1,484
Nivo reputacije: 267
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Preporuči knjigu

Gde i kako si odgledao "Mracna kula"(procitao svih 7 knjiga),"Salemovo" i "Uporiste"(procitao 1 i 2)?

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 19:34   #17
Saul
Iskusan član

Saul's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 386
Pohvaljen: 175
Nivo reputacije: 42
Saul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Preporuči knjigu

-Jel' ima zmajeva?
-Nema.
-Kakva ti je to onda knjiga

Citat:
2. Andrzej Sapkowski - "The Witcher" saga. Prevedene su zvanicno prve dve, mislim, ali na netu je moguce naci i ostale, u fan-base prevodu. Prilicno dobro prevedeno u svakom slucaju, mada samo na Engleski
Prevedene su sve i ima ih u knjizarama. Ako te zanima PDF mogu ti ih poslati na mail.

Preporuka za epsku fantastiku - Joe Abercrombie - Prvi zakon trilogija.
Saul nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-08-2014, 19:57   #18
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 670
Pohvaljen: 286
Nivo reputacije: 115
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od SljukaZr Vidi poruku
Gde i kako si odgledao "Mracna kula"(procitao svih 7 knjiga),"Salemovo" i "Uporiste"(procitao 1 i 2)?
Ok Šljuka,hvala za preporuku,biće dosta za čitanje.Reci mi samo da li je "Salemovo"
Kod:
http://www.imdb.com/title/tt0355987/?ref_=nm_flmg_wr_101
ovo ili jedno s drugim nema veze?
Po imenu glavnog junaka i opisu radnje trebalo bi da jeste.

doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 20:10   #19
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,673
Pohvaljen: 1,484
Nivo reputacije: 267
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Preporuči knjigu

Pa da covece ovo moram da pogledam!Ben je glavni lik,vraca se u rodni grad gde se sve izmenilo...Po knjizi on srece staru prijateljicu pa po njoj skonta da se nesto cudno dogadja jer ne sme kasno da se izlazi iz kuca ird.Uglavnom zanima me kako su odradili Morstenovu kucu...Hvala Inace koliko se ja secam King je Mracnu kulu proglasio svojim zivotnim delom

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 20:10   #20
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 39
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,172
Nivo reputacije: 295
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

zaboravih da spomenem knjigu koju sam citao kao pubertetlija i ostala mi je u lepom secanju.
rado bih je procitao opet, ali ne mogu je nabaviti. mozda je ima na limundu

Djordje Balasevic
TRI POSLERATNA DRUGA

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 21:20   #21
Icipher
Nov član

Icipher's avatar

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 6
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 12
Icipher je na dobrom putu

Ima je na netu i za citanje i download. Ako ti je ok elektronski format umesto papira, mogu da prosledim link
Icipher nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-08-2014, 23:54   #22
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od SljukaZr Vidi poruku
Pa da covece ovo moram da pogledam!Ben je glavni lik,vraca se u rodni grad gde se sve izmenilo...Po knjizi on srece staru prijateljicu pa po njoj skonta da se nesto cudno dogadja jer ne sme kasno da se izlazi iz kuca ird.Uglavnom zanima me kako su odradili Morstenovu kucu...Hvala Inace koliko se ja secam King je Mracnu kulu proglasio svojim zivotnim delom
Gledao sam film i meni je bio odličan,baš me zanima kako će se tebi dopasti s obzirom da si čitao knjigu.

Zahvalili :
Staro 25-08-2014, 00:29   #23
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 39
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,172
Nivo reputacije: 295
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Icipher Vidi poruku
Ima je na netu i za citanje i download. Ako ti je ok elektronski format umesto papira, mogu da prosledim link
nista mi ne moze zameniti papir. citam u krevetu pred spavanje...
hvala u svakom slucaju

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-08-2014, 00:10   #24
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Uspon i pad Parkinsonove bolesti - Miroslav Basara.

Sent from my G2
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-08-2014, 10:55   #25
roonda
Veteran

roonda's avatar

Pohvala: 2,967
Pohvaljen: 3,862
Nivo reputacije: 549
roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju

Ako neko slucajno naleti na "Čudo u poskokovoj dragi" od Ante Tomića, neka vice ili neka kupi, dacu mu pare. To je knjiga koju sam skoro celu procitao u vozu od Valjeva do Bg-a, pri tom se smejuci naglas toliko da su ljudi izlazili iz vagona misleci da mi nije bas najbolje u glavi! I sad ne mogu da je nadjem nigde :(

TEODOR! KO JE DODJAVOLA TEODOR?!

Tri bele i dve crne bajo!
roonda nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-08-2014, 11:00   #26
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,580
Nivo reputacije: 552
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Roonda, evo je...

Kod:
http://www.netknjizara.rs/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=14224&category_id=23&option=com_virtuemart&Itemid=86

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-08-2014, 11:01   #27
roonda
Veteran

roonda's avatar

roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju

SRCE MOJE :*

Staro 26-08-2014, 11:13   #28
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,580
Nivo reputacije: 552
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Citat:
Voki Kostić je poznati kompozitor, pisac, feljtonist i javna ličnost široke kulture i osobenog šarma. Voki se nije ostvario samo kao profesionalac u umetnosti, nego je stvorio i jedan način konverzacije, kulturni stil, u osobenim formama neposrednosti gradske kulture i njene mitologije. Jedna od njegovih optimističkih i hedonističkih posveta životu je i ovaj kuvar, prožet iskustvom, šarmom, osobenim ukusom i umetničkom domišljatošću. Kuhinja je kultura, ona je umetnost, a ukus je čovek, kao što je čovek i stil. Ovaj kuvar je demonstracija stila, dostojanstva i lepote življenja i himna životu.

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-08-2014, 11:29   #29
roonda
Veteran

roonda's avatar

Onda metete u posudu...

Zahvalili :
Staro 29-08-2014, 20:37   #30
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Citat:
Originalna poruka od roonda Vidi poruku
Ako neko slucajno naleti na "Čudo u poskokovoj dragi" od Ante Tomića, neka vice ili neka kupi, dacu mu pare. To je knjiga koju sam skoro celu procitao u vozu od Valjeva do Bg-a, pri tom se smejuci naglas toliko da su ljudi izlazili iz vagona misleci da mi nije bas najbolje u glavi! I sad ne mogu da je nadjem nigde :(
Ja sam je našao u knjižari Vulkan u TC Ušće,od istog autora tamo možeš naći i "Šta je muškarac bez brkova" ako sam dobro zapamtio.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:07 sati.