Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-09-2014, 23:36   #1
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 266
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju
Uobičajeno Power Bank

treba mi preporuka ...
i ne samo za punjenje ecig-a nego prvenstveno jacih mobilnih telefona . Skoro sve sam ispregledala i sto vise gledam vise me glava boli jer ni cena nije merilo kvaliteta ... uglavnom da realnih mAh-ova bude preko 8000
Neki predlog? Mogu i drugi upotrebljivi sajtovi ...

Kod:
http://www.fasttech.com/search?Power%20Bank

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2014, 23:38   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,592
Pohvaljen: 12,518
Nivo reputacije: 1930
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Power Bank

Imam eNB onaj što je alansi testirao i dva puta mi napuni mob od 0-100 sve naj naj. Al prokopaj tu temu kako se zove

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=8285
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2014, 23:46   #3
Iva
Veteran

Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Prekopala sam ceo forum i videla i tu temu pre no sam postavila ovu temu ... ali to mi deluje kao igracka .. treba mi nesto jace ... gledala sam i one solarne od 20.000maha ali su recenzije lose, ni 2 puta ne mogu telefon napuniti

Staro 01-09-2014, 23:54   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Razumem ja tebe ali razumi i ti mene :-) ignorisao sam gigawat časove, u ovaj se guraju ove naše ecig baterije. I onako je pitanje vremena kad ćeš da uzmeš neki pošten mod pa će ti trebati baterije :-) šalim se. Kvalitet izrade je vrhunski a ima modela sa 3 i 4 baterije pa računaj matematiku. Telefon mi se uvek puni sa uključenim WiFi ili 3G i čačkam ga što znači da opasno troši... Testirano dva ili 3 puta punjenje po dva puta dok ne crkne. Jedino što mora neka poštena ecig baterija. Komad u bg oko 1600rsd
U mom slučaju dve Panasonik 18650B od 3400mAh

SKU: 1381305 za 10$ i 3x1600rsd i ojha!
Zahvalili :
Staro 02-09-2014, 00:01   #5
Iva
Veteran

Aj dobro ... probacu ... ionako sam vec pukla za neku glupost od 50 evra sarene boje koje ne moze da dopuni ni 2X telefon ....
doduse velikog potrosaca

Staro 02-09-2014, 00:02   #6
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,510
Pohvaljen: 1,783
Nivo reputacije: 355
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Možda ovaj ?
Kod:
http://www.fasttech.com/products/0/10009006/1796901-authentic-xiaomi-mi-2-1a-10400mah-li-polymer
U komentaru stoji čini mi se da napuni Hanu x8 ...
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2014, 00:03   #7
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Moj telefon ima 1650mAh bateriju, pa eto za matematiku

EDIT: Xiaomi je cenjena firma. Problem svih kina pbankova su loše baterijske ćelije... Koliko puta je napunio HANU?
Staro 02-09-2014, 00:13   #8
todorr
Iskusan član

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 19
Pohvaljen: 59
Nivo reputacije: 32
todorr je poznat svimatodorr je poznat svimatodorr je poznat svimatodorr je poznat svimatodorr je poznat svimatodorr je poznat svima

Ja imam neki deklarisan na 5600 mAh, po obliku i velicini kontam da ima 2x18650, kupljen ovde da imam za putovanje i napuni mi xperiu s od 0% do 100% plus dugi put do nekih 60-70% ili skroz neki malo slabiji tel.
Xperia S ima bat od 1750 mAh
todorr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2014, 00:14   #9
Iva
Veteran

@scoter

Sad bas citam
Kod:
http://www.fasttech.com/forums/1796901/t/1333371/authentic
i to je bas to ... totalno druge baterije ubacuju tako da to nema veze sa authentic ... i to su stvari koje mene bune ... jer neki su odusevljeni a neko opet da ovakav review i opet ne znas gde si

cvcrc :( ne mogu ga i ja koristiti za ecig

Citat:
It only has one output though, 2.1A. So it's perfect for cell phones and tablets, but it will fry a lot of of other electronic devices, such as ecigs, that have to be charged at 1.0A.

It needs dual ports. One at 1.0A and one at 2.1A so you can charge ALL devices!
.................................................. .............
The USB plug in charger that comes with most cell phones is 2.1A and most USB wall chargers you buy for e-cigs are 1.0A. So if you use your cell phone USB charger on your e-cig batteries it will fry them.

Staro 02-09-2014, 00:25   #10
scooter
Moder

scooter's avatar

scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Da puniš USB bateriju ? Ma slobodno
Staro 02-09-2014, 00:31   #11
Iva
Veteran

I spinera ?
Moram prvo videti koju bateriju ima detetov telefon pa onda odluciti . Uglavnom , dobro je ... sad bar gledam 2 modela a ne 50

Staro 02-09-2014, 01:16   #12
scooter
Moder

scooter's avatar

Da ima 2xUSB mogla bi 2xVS-a odjednom

EDIT: Ipak moram da se ogradim jer kakve ćelije ima spakovane unutra to znaju samo , sigurica ti je onaj model u koji ti umetneš baterije i znaš šta si stavila ali .. to onda i košta , no ne mora i da znači
Staro 02-09-2014, 01:59   #13
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pohvala: 299
Pohvaljen: 613
Nivo reputacije: 166
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ivo, obrati paznju na izlaznu struju (na FT-u pise current output). Spinera i ostale ego baterije ne smes da punis sa punjacem koji ima vecu izlaznu struju od 500mAh, tj. 0.5Ah. Baterije za smart telefone se uglavnom pune punjacima do 1A. Ono sto je c-hell postavio moze da puni telefone, ali ego pass baterije ni slucajno.

---------- Post added 02-09-2014 at 03:17 ----------

Zaboravih da napisem, taj Xiaomi ti ne bi radio posao, prejak je, spalice i bateriju telefona i spiner. Opet, pogledaj na bateriji telefona specifikaciju, mada sam 99% siguran da ti treba punjac do 1Ah za telefon.
maestro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-09-2014, 02:19   #14
šile
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 17
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 14
šile je na dobrom putu

Imao sam Xiaomi 10400mah i odlična je baterija ali ima i dosta kopija koje samo izgledaju tako i nista vise .
Ovo što maestro reče mislim da je skroz u pravu

Послато са SM-G900F
šile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-09-2014, 02:30   #15
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pohvala: 299
Pohvaljen: 613
Nivo reputacije: 166
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

I u slucaju da uzmes ono sto ima c-hell, spinera mozes da punis tako sto ces kupiti i ovaj punjac od 550din, a imas ga u prodavnici ciji sam link slike stavio:

Pa onda USB kabl ukljucis u power bank, a bateriju odozgo zavrnes. Tako moze taj power bank da puni i telefon i ego baterije, nemas druge opcije.
maestro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:26 sati.