Forum

FlavourArt gotove tecnosti - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-10-2012, 18:04   #16
Rokavec
Iskusan član

Rokavec's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 30
Pohvala: 21
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 28
Rokavec je na dobrom putuRokavec je na dobrom putu
Uobičajeno Re: FA gotove tecnosti

Pale cene FA tečnosti sa 590 na 480 din URAAAAA

ja danas pazario 4 x po 10 Mililitara

Poslednja obična cigareta zapaljena 26.9.2012 oko 17h

Rokavec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2012, 18:11   #17
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Vau, sad su skoro pa dzaba
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2012, 19:31   #18
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 233
Pohvaljen: 634
Nivo reputacije: 180
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Dao si 1.920 dinara za 40 mililitara?

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2012, 19:54   #19
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,983
Pohvaljen: 1,170
Nivo reputacije: 386
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

haha hahaah hahaahah izgleda da jeste

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2012, 20:35   #20
Rokavec
Iskusan član

Rokavec's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 30
Pohvala: 21
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 28
Rokavec je na dobrom putuRokavec je na dobrom putu

JESAM

Ako vi imate predlog gde da kupim originalno FA ulje po nižoj ceni kažite...

Meni 40 mililitara traje tačno mesec dana + jedan grejač 200 kinti izađe me pušenje mesečno 2120 din a pre sam trošio svaki dan po 140 to jest 4200 mesečno plus par upaljača

DUPLO NARODE... a da ne pričam o svim otrovima koje sada izbegavam nepušeći obične cigare...

Poslednja obična cigareta zapaljena 26.9.2012 oko 17h

Rokavec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2012, 20:52   #21
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,767
Pohvaljen: 1,024
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

To je ok,sve je bolje nego smrdulje ali prelistaj malo deo foruma o tečnostima poručivanju itd.Ako nešto nije jasno pitaj slobodno.Mislim da postoji i mnogo isplativija matematika.A o terminu "originalno" FA ulje koje kupuješ kao takvo ne bih da komentarišem jer postoji već u drugoj temi priča oko toga nažalost živimo u takvoj banana državi gde je sve moguće.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-10-2012, 00:50   #22
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 483
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 72
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

Moram ovde da se ispravim...
U jednom postu (nisam siguran više gde) sam se ogrešio o Shade ovog proizvodjača. Znam da pomenuta tečnost ima mnogo fanova, ali meni jednostavno nije pasovala.
Tačnije - sve do juče.
Evo do ovog trenutka parim Shade na Vision Stardust-u 2.0 i legao mi je baš fino. Prava umerena duvanska aroma, možda se varam, ali malo me podseća na Joyetech Cam.
Ok, nisam sad otkinuo za njom ali mi trenutno prija, a za mene je još uvek IW Gold Ducat neprikosnoven.

Misli svojom glavom
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-10-2012, 12:14   #23
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,983
Pohvaljen: 1,170
Nivo reputacije: 386
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Jes dobar ducat, samo da nije toliko prljav cuclao bih ga dan i noc

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-10-2012, 12:19   #24
Prle
Iskusan član

Prle's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 40
Pohvala: 56
Pohvaljen: 73
Nivo reputacije: 36
Prle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svima

Dukat, pošto nema veće svinje za atty od njega osim čokolade i karamele, je dobar za povremene izlete uz čišćenje grejača posle 4 ml maksimalno.
Srećom sam dobio samo oko 3 ml na probu i ocenu, pa očistio grejač bezmalo u poslednjem trenutku. Mada, od kada počeo sam da motam setup nije ni to prljanje problem - samo da iskopam negde nekim čudom fiber od 1mm, jer ga više nemam "ni za lek".

Što se Shade-a tiče (sada ću se ponoviti) meni on definitivni favorit. Nije za padanje u nesvest ili trans, ali ima nešto kod njega što ga za mene čini idealnim na duge staze. Jedina mu je mana što uz neko pićence i ne leži baš, previše je slaba aroma za takve prilike, ali su zato odlični tob c i dukat.

Prle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-10-2012, 23:50   #25
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

Jes da je dirty, ali ne dirajte mi Ducat, ujedam
Espresso ja ne volim (takodje, znam da ga mnogi obožavaju). Večeras sam napravio kombinaciju Espresso - Jagoda u promeru 50-50 (čisto da bih mogao da poparim Espresso) i baš mi je mnjam, lepo klizi
...znam, verovatno imam defektan ukus, al meni je ovo super

Misli svojom glavom
Staro 26-10-2012, 00:36   #26
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 645
Pohvaljen: 912
Nivo reputacije: 208
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Espresso-Jagoda disko
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-10-2012, 08:26   #27
Prle
Iskusan član

Prle's avatar

Prle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svimaPrle je poznat svima

Probaj i kombinaciju Shade - Espresso u odnosu 95-5 ili 90-10 u korist Shade-a. Jeste greota Shade-a ali je rezultat jako zanimljiv.

Staro 26-10-2012, 09:07   #28
ZoranK
Veteran

ZoranK's avatar

Pohvala: 489
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 0
ZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvaluZoranK je za svaku pohvalu

Hmm... i ja sam do nedavno mixao Shade i Espresso, ali sam to radio u obrnutom odnosu, i razmišljao obrnuto - bilo mi je gre'ota prljati Espresso bilo čim drugim , pa sam na kraju potpuno prestao, i sada sipam samo čist Espresso.
ZoranK nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-10-2012, 09:37   #29
Prle
Iskusan član

Prle's avatar

Iz jednog tvog starog posta sam i video za taj mix, ali sam ja kao omiljenu tečnost Shade zadržao kao većinsku u mix-u.

Staro 26-10-2012, 13:31   #30
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Pa i meni je sad greota da "prljam" Shade, a znam za taj mix - još mi je neko preporučio
Generalno se ne bakćem mnogo mixovanjem, pošto realno - nema potrebe

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
Espresso-Jagoda disko
Assberry
...ali šljaka

Misli svojom glavom
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
flavour arts, flavourart

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:58 sati.